zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goczałkowice Zdrój
4:1
Czarni Sucha Góra
Gwiazda Ruda Śląska
1:0
KKS Zabrze
Rolnik II Biedrzychowice
1:3
Rekord Bielsko-Biała
1. II FC AZS AWF Katowice
3:0*
Tygryski Świętochłowice
Szczyt Boguszów-Gorce
3:2
AZS II Wrocław
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
2:0
Rolnik II Biedrzychowice
1. II FC AZS AWF Katowice
2:3
Czarni Sucha Góra
AZS II Wrocław
4:2
Tygryski Świętochłowice
LKS Goczałkowice Zdrój
2:2
Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Szczyt Boguszów-Gorce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Boguszów-Gorce
2:2
KKS Zabrze
1. II FC AZS AWF Katowice
3:3
AZS II Wrocław
Gwiazda Ruda Śląska
2:2
Czarni Sucha Góra
Tygryski Świętochłowice
5:1
Rekord Bielsko-Biała
Rolnik II Biedrzychowice
5:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
1:3
Rolnik II Biedrzychowice
LKS Goczałkowice Zdrój
2:6
Szczyt Boguszów-Gorce
KKS Zabrze
3:0*
Tygryski Świętochłowice
1. II FC AZS AWF Katowice
4:0
Rekord Bielsko-Biała
Czarni Sucha Góra
4:2
AZS II Wrocław
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
2:2
1. II FC AZS AWF Katowice
AZS II Wrocław
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Rolnik II Biedrzychowice
0:5
Czarni Sucha Góra
Szczyt Boguszów-Gorce
7:1
Gwiazda Ruda Śląska
Tygryski Świętochłowice
0:3*
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
7:1
AZS II Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
1. II FC AZS AWF Katowice
Czarni Sucha Góra
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Rolnik II Biedrzychowice
0:0
Szczyt Boguszów-Gorce
Gwiazda Ruda Śląska
3:0*
Tygryski Świętochłowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczyt Boguszów-Gorce
2:0
Czarni Sucha Góra
AZS II Wrocław
1:4
LKS Goczałkowice Zdrój
Tygryski Świętochłowice
3:1
Rolnik II Biedrzychowice
Rekord Bielsko-Biała
3:4
KKS Zabrze
Gwiazda Ruda Śląska
2:1
1. II FC AZS AWF Katowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
3:2
1. II FC AZS AWF Katowice
Szczyt Boguszów-Gorce
2:0
Tygryski Świętochłowice
LKS Goczałkowice Zdrój
3:1
Rekord Bielsko-Biała
Gwiazda Ruda Śląska
2:0
AZS II Wrocław
Czarni Sucha Góra
1:1
KKS Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
3:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
5:3
Gwiazda Ruda Śląska
Szczyt Boguszów-Gorce
3:0*
1. II FC AZS AWF Katowice
Tygryski Świętochłowice
0:3*
Czarni Sucha Góra
AZS II Wrocław
2:1
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
1:0
Gwiazda Ruda Śląska
Tygryski Świętochłowice
0:3*
1. II FC AZS AWF Katowice
Rekord Bielsko-Biała
0:1
Rolnik II Biedrzychowice
Czarni Sucha Góra
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
AZS II Wrocław
0:5
Szczyt Boguszów-Gorce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
1:2
KKS Zabrze
Gwiazda Ruda Śląska
0:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Czarni Sucha Góra
7:1
1. II FC AZS AWF Katowice
Tygryski Świętochłowice
0:3*
AZS II Wrocław
Szczyt Boguszów-Gorce
1:5
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
4:2
Szczyt Boguszów-Gorce
AZS II Wrocław
7:0
1. II FC AZS AWF Katowice
Rekord Bielsko-Biała
3:0*
Tygryski Świętochłowice
Czarni Sucha Góra
2:2
Gwiazda Ruda Śląska
LKS Goczałkowice Zdrój
0:3
Rolnik II Biedrzychowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tygryski Świętochłowice
0:3*
KKS Zabrze
Szczyt Boguszów-Gorce
4:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Rolnik II Biedrzychowice
3:0
Gwiazda Ruda Śląska
AZS II Wrocław
4:4
Czarni Sucha Góra
Rekord Bielsko-Biała
4:1
1. II FC AZS AWF Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
1. II FC AZS AWF Katowice
1:6
KKS Zabrze
Czarni Sucha Góra
0:3
Rolnik II Biedrzychowice
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0*
Tygryski Świętochłowice
Rekord Bielsko-Biała
2:4
AZS II Wrocław
Gwiazda Ruda Śląska
3:3
Szczyt Boguszów-Gorce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
4:2
KKS Zabrze
Szczyt Boguszów-Gorce
1:1
Rolnik II Biedrzychowice
1. II FC AZS AWF Katowice
0:9
LKS Goczałkowice Zdrój
Tygryski Świętochłowice
0:3*
Gwiazda Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała
6:2
Czarni Sucha Góra
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Zabrze
3:4
Rekord Bielsko-Biała
Czarni Sucha Góra
3:2
Szczyt Boguszów-Gorce
1. II FC AZS AWF Katowice
0:6
Gwiazda Ruda Śląska
Rolnik II Biedrzychowice
3:0*
Tygryski Świętochłowice
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0
AZS II Wrocław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
1:2
LKS Goczałkowice Zdrój
KKS Zabrze
5:0
Czarni Sucha Góra
Tygryski Świętochłowice
0:3*
Szczyt Boguszów-Gorce
1. II FC AZS AWF Katowice
0:3*
Rolnik II Biedrzychowice
AZS II Wrocław
3:0*
Gwiazda Ruda Śląska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik II Biedrzychowice
3:5
AZS II Wrocław
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
KKS Zabrze
Gwiazda Ruda Śląska
1:3
Rekord Bielsko-Biała
1. II FC AZS AWF Katowice
0:3*
Szczyt Boguszów-Gorce
Czarni Sucha Góra
2:0
Tygryski Świętochłowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości