Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice Zdrój
3:0*
ZET II Tychy
LKS Wisła Mała
3:4
Polonia II Łaziska Górne
Krupiński II Suszec
1:2
LKS Woszczyce
LKS Mizerów
2:5
Czarni Piasek
Leśnik Kobiór
0:1
Polonia Międzyrzecze
UKS Warszowice
2:2
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
1:4
MKS II Lędziny
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
8:0
Unia Bieruń Stary
LKS Brzeźce
0:1
Polonia Międzyrzecze
ZET II Tychy
1:4
Leśnik Kobiór
MKS II Lędziny
6:2
LKS II Goczałkowice Zdrój
Krupiński II Suszec
1:1
LKS Wisła Mała
UKS Warszowice
0:3
LKS Woszczyce
Polonia II Łaziska Górne
7:0
LKS Mizerów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
4:0
ZET II Tychy
LKS Woszczyce
2:0
LKS Brzeźce
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:2
Czarni Piasek
LKS Wisła Mała
4:1
UKS Warszowice
LKS Mizerów
2:0
Krupiński II Suszec
Unia Bieruń Stary
1:1
Polonia II Łaziska Górne
Leśnik Kobiór
2:0
MKS II Lędziny
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
5:0
ZET II Tychy
Czarni Piasek
3:1
Leśnik Kobiór
LKS Woszczyce
0:1
LKS Wisła Mała
MKS II Lędziny
3:0
Polonia Międzyrzecze
Polonia II Łaziska Górne
1:0
LKS II Goczałkowice Zdrój
Krupiński II Suszec
0:3
Unia Bieruń Stary
UKS Warszowice
0:1
LKS Mizerów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
5:2
Czarni Piasek
Leśnik Kobiór
2:1
Polonia II Łaziska Górne
ZET II Tychy
2:5
MKS II Lędziny
LKS II Goczałkowice Zdrój
0:1
Krupiński II Suszec
LKS Wisła Mała
2:1
LKS Brzeźce
LKS Mizerów
2:6
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
5:2
UKS Warszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
6:1
ZET II Tychy
LKS Woszczyce
5:3
Unia Bieruń Stary
UKS Warszowice
0:0
LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Wisła Mała
3:2
LKS Mizerów
Krupiński II Suszec
3:3
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
1:2
MKS II Lędziny
Polonia II Łaziska Górne
3:1
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
4:2
Krupiński II Suszec
Leśnik Kobiór
3:0
UKS Warszowice
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:6
LKS Woszczyce
MKS II Lędziny
1:3
Czarni Piasek
ZET II Tychy
0:1
Polonia II Łaziska Górne
LKS Mizerów
3:3
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
0:2
LKS Wisła Mała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
3:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Brzeźce
2:1
Czarni Piasek
Krupiński II Suszec
2:1
ZET II Tychy
LKS Woszczyce
2:0
Leśnik Kobiór
LKS Mizerów
2:3
Unia Bieruń Stary
UKS Warszowice
0:6
Polonia Międzyrzecze
Polonia II Łaziska Górne
2:3
MKS II Lędziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
2:0
LKS Woszczyce
Czarni Piasek
1:1
Polonia II Łaziska Górne
Leśnik Kobiór
1:2
LKS Wisła Mała
LKS II Goczałkowice Zdrój
0:0
LKS Mizerów
MKS II Lędziny
3:0
Krupiński II Suszec
ZET II Tychy
1:2
UKS Warszowice
Unia Bieruń Stary
0:5
LKS Brzeźce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
2:1
ZET II Tychy
UKS Warszowice
2:4
MKS II Lędziny
Unia Bieruń Stary
2:2
LKS II Goczałkowice Zdrój
Krupiński II Suszec
1:5
Czarni Piasek
LKS Wisła Mała
1:3
Polonia Międzyrzecze
LKS Brzeźce
2:1
Polonia II Łaziska Górne
LKS Mizerów
0:4
Leśnik Kobiór
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
7:3
UKS Warszowice
Leśnik Kobiór
1:1
Unia Bieruń Stary
ZET II Tychy
0:4
LKS Wisła Mała
LKS II Goczałkowice Zdrój
3:1
LKS Brzeźce
MKS II Lędziny
2:2
LKS Woszczyce
Polonia Międzyrzecze
2:0
LKS Mizerów
Polonia II Łaziska Górne
3:1
Krupiński II Suszec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
3:1
MKS II Lędziny
LKS Woszczyce
0:2
Czarni Piasek
LKS Brzeźce
4:2
Krupiński II Suszec
LKS Mizerów
2:1
ZET II Tychy
UKS Warszowice
2:2
Polonia II Łaziska Górne
Unia Bieruń Stary
1:4
Polonia Międzyrzecze
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:1
Leśnik Kobiór
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
1:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
Czarni Piasek
3:0
LKS Wisła Mała
Leśnik Kobiór
1:2
LKS Brzeźce
Krupiński II Suszec
3:2
UKS Warszowice
ZET II Tychy
3:2
Unia Bieruń Stary
MKS II Lędziny
10:0
LKS Mizerów
Polonia II Łaziska Górne
2:1
LKS Woszczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
5:2
UKS Warszowice
Polonia Międzyrzecze
2:0
Leśnik Kobiór
Czarni Piasek
6:0
LKS Mizerów
ZET II Tychy
1:2
LKS II Goczałkowice Zdrój
MKS II Lędziny
2:2
Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce
0:3
Krupiński II Suszec
Polonia II Łaziska Górne
0:1
LKS Wisła Mała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
3:1
LKS Brzeźce
LKS Mizerów
3:0
Polonia II Łaziska Górne
LKS Woszczyce
5:0
UKS Warszowice
Leśnik Kobiór
2:1
ZET II Tychy
LKS II Goczałkowice Zdrój
4:2
MKS II Lędziny
Unia Bieruń Stary
4:0
Czarni Piasek
LKS Wisła Mała
2:0
Krupiński II Suszec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
4:3
LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Brzeźce
1:2
LKS Woszczyce
ZET II Tychy
2:4
Polonia Międzyrzecze
UKS Warszowice
4:0
LKS Wisła Mała
Polonia II Łaziska Górne
0:1
Unia Bieruń Stary
MKS II Lędziny
1:3
Leśnik Kobiór
Krupiński II Suszec
2:1
LKS Mizerów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
2:1
MKS II Lędziny
LKS Mizerów
1:3
UKS Warszowice
Leśnik Kobiór
1:1
Czarni Piasek
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:2
Polonia II Łaziska Górne
ZET II Tychy
1:3
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
2:1
Krupiński II Suszec
LKS Wisła Mała
2:2
LKS Woszczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
4:3
LKS Mizerów
LKS Brzeźce
4:2
LKS Wisła Mała
Czarni Piasek
6:0
Polonia Międzyrzecze
UKS Warszowice
1:2
Unia Bieruń Stary
Polonia II Łaziska Górne
2:2
Leśnik Kobiór
Krupiński II Suszec
1:2
LKS II Goczałkowice Zdrój
MKS II Lędziny
2:2
ZET II Tychy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
0:1
Polonia II Łaziska Górne
Leśnik Kobiór
2:0
Krupiński II Suszec
LKS II Goczałkowice Zdrój
5:1
UKS Warszowice
ZET II Tychy
1:1
Czarni Piasek
LKS Mizerów
3:3
LKS Wisła Mała
Unia Bieruń Stary
3:1
LKS Woszczyce
MKS II Lędziny
2:1
LKS Brzeźce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
2:3
MKS II Lędziny
LKS Woszczyce
1:0
LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Brzeźce
1:0
LKS Mizerów
LKS Wisła Mała
2:5
Unia Bieruń Stary
Krupiński II Suszec
1:5
Polonia Międzyrzecze
UKS Warszowice
3:1
Leśnik Kobiór
Polonia II Łaziska Górne
2:0
ZET II Tychy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
1:0
UKS Warszowice
Czarni Piasek
1:4
LKS Brzeźce
ZET II Tychy
3:1
Krupiński II Suszec
Leśnik Kobiór
0:2
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
5:1
LKS Mizerów
LKS II Goczałkowice Zdrój
6:2
LKS Wisła Mała
MKS II Lędziny
2:2
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
8:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Brzeźce
1:0
Unia Bieruń Stary
LKS Mizerów
1:5
LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice
0:0
ZET II Tychy
Krupiński II Suszec
3:2
MKS II Lędziny
Polonia II Łaziska Górne
3:0
Czarni Piasek
LKS Wisła Mała
- : -
Leśnik Kobiór
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:0
Unia Bieruń Stary
Polonia Międzyrzecze
4:2
LKS Wisła Mała
Czarni Piasek
7:2
Krupiński II Suszec
ZET II Tychy
1:3
LKS Woszczyce
Leśnik Kobiór
3:0
LKS Mizerów
Polonia II Łaziska Górne
0:1
LKS Brzeźce
MKS II Lędziny
9:0
UKS Warszowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
1:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Woszczyce
4:1
MKS II Lędziny
LKS Brzeźce
4:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
LKS Wisła Mała
1:0
ZET II Tychy
Krupiński II Suszec
0:1
Polonia II Łaziska Górne
UKS Warszowice
2:4
Czarni Piasek
Unia Bieruń Stary
3:0
Leśnik Kobiór
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
2:0
Unia Bieruń Stary
Czarni Piasek
2:1
LKS Woszczyce
Krupiński II Suszec
2:4
LKS Brzeźce
ZET II Tychy
5:2
LKS Mizerów
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:1
Leśnik Kobiór
Polonia II Łaziska Górne
5:0
UKS Warszowice
MKS II Lędziny
2:2
LKS Wisła Mała
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
1:2
Czarni Piasek
LKS Woszczyce
5:1
Polonia II Łaziska Górne
LKS Brzeźce
5:2
Leśnik Kobiór
LKS Mizerów
6:2
MKS II Lędziny
UKS Warszowice
3:0
Krupiński II Suszec
Unia Bieruń Stary
0:1
ZET II Tychy
LKS II Goczałkowice Zdrój
2:0
Polonia Międzyrzecze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości