Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
APN Żywiec
APN Żywiec 6 18 37 - 2 6 0 0
2
Footbal Academy Bielsko
Footbal Academy Bielsko 6 15 11 - 6 5 0 1
3
Puszcza Niepołomice
Puszcza Niepołomice 6 10 9 - 9 3 1 2
4
Legia Soccer School Brwinów
Legia Soccer School Brwinów 6 9 16 - 16 3 0 3
5
Iskra Pszczyna
Iskra Pszczyna 6 6 16 - 21 2 0 4
6
Kuźnia Ustroń
Kuźnia Ustroń 6 3 9 - 25 1 0 5
7
Ciężkowianka Jaworzno
Ciężkowianka Jaworzno 6 1 7 - 26 0 1 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
4:6
Legia Soccer School Brwinów
Ciężkowianka Jaworzno
0:6
APN Żywiec
Footbal Academy Bielsko
1:0
Puszcza Niepołomice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
1:5
Legia Soccer School Brwinów
Iskra Pszczyna
0:1
Puszcza Niepołomice
Ciężkowianka Jaworzno
0:5
Footbal Academy Bielsko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Soccer School Brwinów
0:3
Puszcza Niepołomice
Kuźnia Ustroń
1:9
APN Żywiec
Iskra Pszczyna
6:2
Ciężkowianka Jaworzno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Soccer School Brwinów
4:2
Ciężkowianka Jaworzno
APN Żywiec
4:0
Footbal Academy Bielsko
Kuźnia Ustroń
2:3
Puszcza Niepołomice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
APN Żywiec
10:1
Iskra Pszczyna
Kuźnia Ustroń
1:2
Footbal Academy Bielsko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Żywiec
4:0
Legia Soccer School Brwinów
Kuźnia Ustroń
3:1
Ciężkowianka Jaworzno
Footbal Academy Bielsko
1:0
Iskra Pszczyna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
APN Żywiec
4:0
Puszcza Niepołomice
Kuźnia Ustroń
1:5
Iskra Pszczyna
Footbal Academy Bielsko
2:1
Legia Soccer School Brwinów
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 6 18 26 - 4 6 0 0
2
Górnik  Zabrze
Górnik Zabrze 6 13 19 - 6 4 1 1
3
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 6 10 18 - 10 3 1 2
4
AP Team Gliwice
AP Team Gliwice 6 8 19 - 13 2 2 2
5
Górnik Radlin 2008
Górnik Radlin 2008 6 7 10 - 10 2 1 3
6
Orzeł Moszczenica
Orzeł Moszczenica 6 4 17 - 16 1 1 4
7
Kuźnia Ustroń
Kuźnia Ustroń 6 0 2 - 52 0 0 6
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:2
AP Team Gliwice
Kuźnia Ustroń
1:4
Górnik Radlin 2008
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
3:0
Orzeł Moszczenica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
0:11
AP Team Gliwice
Górnik Zabrze
0:0
Górnik Radlin 2008
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
0:10
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
Górnik Zabrze
4:3
Orzeł Moszczenica
Górnik Radlin 2008
1:2
AP Team Gliwice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
3:1
AP Team Gliwice
Górnik Radlin 2008
1:4
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
Orzeł Moszczenica
3:4
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:0
Rekord Bielsko-Biała
AP Team Gliwice
1:5
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
Orzeł Moszczenica
8:0
Kuźnia Ustroń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
8:0
Kuźnia Ustroń
Górnik Zabrze
0:1
KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A.
Orzeł Moszczenica
1:3
Górnik Radlin 2008
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Górnik Radlin 2008
Górnik Zabrze
11:1
Kuźnia Ustroń
Orzeł Moszczenica
2:2
AP Team Gliwice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości