Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
APN Żywiec
APN Żywiec 6 13 25 - 10 4 1 1
2
Puszcza Niepołomice
Puszcza Niepołomice 6 12 11 - 6 3 3 0
3
Rekord Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała 6 11 12 - 9 3 2 1
4
GKS Jastrzębie Zdrój
GKS Jastrzębie Zdrój 6 10 13 - 18 3 1 2
5
Football Academy Bielsko-Biała
Football Academy Bielsko-Biała 6 6 7 - 13 2 0 4
6
Górnik  Zabrze
Górnik Zabrze 6 4 6 - 9 1 1 4
7
Legia Soccer School Brwinów
Legia Soccer School Brwinów 6 3 10 - 19 1 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:1
Puszcza Niepołomice
APN Żywiec
5:2
Legia Soccer School Brwinów
Football Academy Bielsko-Biała
0:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Jastrzębie Zdrój
4:2
Legia Soccer School Brwinów
APN Żywiec
1:2
Puszcza Niepołomice
Football Academy Bielsko-Biała
1:0
Górnik Zabrze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Soccer School Brwinów
2:3
Puszcza Niepołomice
GKS Jastrzębie Zdrój
5:4
Rekord Bielsko-Biała
APN Żywiec
7:1
Football Academy Bielsko-Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Soccer School Brwinów
0:4
Football Academy Bielsko-Biała
GKS Jastrzębie Zdrój
2:2
Puszcza Niepołomice
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Górnik Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Jastrzębie Zdrój
0:3
Górnik Zabrze
Puszcza Niepołomice
3:0
Football Academy Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
4:4
APN Żywiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:2
APN Żywiec
GKS Jastrzębie Zdrój
2:1
Football Academy Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Legia Soccer School Brwinów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:4
Legia Soccer School Brwinów
APN Żywiec
6:0
GKS Jastrzębie Zdrój
Puszcza Niepołomice
0:0
Rekord Bielsko-Biała
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Ciężkowianka Jaworzno
Ciężkowianka Jaworzno 6 14 19 - 10 4 2 0
2
Górnik Radlin 2008
Górnik Radlin 2008 6 13 23 - 11 4 1 1
3
Orzeł Moszczenica
Orzeł Moszczenica 6 10 17 - 7 3 1 2
4
Iskra Pszczyna
Iskra Pszczyna 6 8 17 - 11 2 2 2
5
AP Team Gliwice
AP Team Gliwice 6 7 17 - 9 2 1 3 1 3 4 - 2
6
Kuźnia Ustroń
Kuźnia Ustroń 6 7 16 - 15 2 1 3 1 0 2 - 4
7
Kuźnia Ustroń
Kuźnia II Ustroń 6 0 6 - 52 0 0 6
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Radlin 2008
2:3
Ciężkowianka Jaworzno
Orzeł Moszczenica
1:0
Kuźnia Ustroń
Iskra Pszczyna
7:1
Kuźnia II Ustroń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
Górnik Radlin 2008
5:2
Kuźnia Ustroń
Iskra Pszczyna
2:0
Orzeł Moszczenica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
11:0
Kuźnia II Ustroń
Górnik Radlin 2008
3:3
Iskra Pszczyna
Ciężkowianka Jaworzno
1:1
Kuźnia Ustroń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
4:2
Kuźnia Ustroń
Ciężkowianka Jaworzno
3:2
Iskra Pszczyna
Kuźnia II Ustroń
0:9
Orzeł Moszczenica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
0:3
Orzeł Moszczenica
Kuźnia Ustroń
3:2
Iskra Pszczyna
Kuźnia II Ustroń
0:8
Górnik Radlin 2008
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
1:1
Iskra Pszczyna
Orzeł Moszczenica
3:4
Górnik Radlin 2008
Ciężkowianka Jaworzno
9:3
Kuźnia II Ustroń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Team Gliwice
0:1
Górnik Radlin 2008
Orzeł Moszczenica
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
Kuźnia II Ustroń
2:8
Kuźnia Ustroń

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości