Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Brzeźce
LKS Woszczyce
1:6
GTS Bojszowy
ZET Tychy
11:0
Iskra II Pszczyna
Leśnik Kobiór
1:1
Polonia II Łaziska Górne
Siódemka Tychy
2:0
Krupiński Suszec
LKS Studzionka
1:0
LKS Frydek
Znicz Jankowice
0:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Polonia Międzyrzecze
0:1
Czapla Kryry
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
1:1
Stal Chełm Śląski
Czapla Kryry
1:4
ZET Tychy
LKS Frydek
4:2
Siódemka Tychy
GTS Bojszowy
7:0
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
3:1
Leśnik Kobiór
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:1
LKS Studzionka
Polonia II Łaziska Górne
4:0
Znicz Jankowice
LKS Brzeźce
3:2
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
2:3
Krupiński Suszec
Stal Chełm Śląski
2:0
LKS Frydek
Siódemka Tychy
1:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra II Pszczyna
1:3
Czapla Kryry
ZET Tychy
3:1
LKS Brzeźce
Leśnik Kobiór
1:0
GTS Bojszowy
Znicz Jankowice
1:2
LKS Woszczyce
LKS Studzionka
7:2
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
0:5
ZET Tychy
LKS Woszczyce
0:1
LKS Studzionka
LKS Brzeźce
3:2
Iskra II Pszczyna
Leśnik Kobiór
1:1
Znicz Jankowice
GTS Bojszowy
2:0
Czapla Kryry
LKS Frydek
4:3
Polonia Międzyrzecze
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:3
Stal Chełm Śląski
Polonia II Łaziska Górne
4:2
Siódemka Tychy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Stal Chełm Śląski
3:1
Polonia II Łaziska Górne
Siódemka Tychy
1:2
LKS Woszczyce
ZET Tychy
7:2
LKS Frydek
Czapla Kryry
1:1
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
2:1
Leśnik Kobiór
Iskra II Pszczyna
0:5
Krupiński Suszec
Znicz Jankowice
1:2
GTS Bojszowy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
5:0
Iskra II Pszczyna
Krupiński Suszec
2:1
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
4:2
Stal Chełm Śląski
Leśnik Kobiór
0:1
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
0:3
LKS Studzionka
GTS Bojszowy
6:1
LKS Brzeźce
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:0
ZET Tychy
Polonia II Łaziska Górne
4:0
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
3:0
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
1:2
Krupiński Suszec
ZET Tychy
4:0
Polonia II Łaziska Górne
Czapla Kryry
4:1
LKS Frydek
Iskra II Pszczyna
0:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzionka
1:3
GTS Bojszowy
Polonia Międzyrzecze
2:1
LKS Woszczyce
Siódemka Tychy
0:3
Znicz Jankowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS Bojszowy
2:0
Krupiński Suszec
LKS Woszczyce
4:2
ZET Tychy
Leśnik Kobiór
4:4
Polonia Międzyrzecze
Znicz Jankowice
2:4
Stal Chełm Śląski
Polonia II Łaziska Górne
8:1
Iskra II Pszczyna
LKS Studzionka
3:1
Siódemka Tychy
LKS Frydek
1:3
LKS Brzeźce
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
Czapla Kryry
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
2:3
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
0:0
LKS Studzionka
Krupiński Suszec
1:1
LKS Frydek
LKS Brzeźce
0:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
ZET Tychy
4:1
Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
4:5
Polonia II Łaziska Górne
Iskra II Pszczyna
0:15
LKS Woszczyce
Siódemka Tychy
3:5
GTS Bojszowy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
3:1
Czapla Kryry
Leśnik Kobiór
4:1
Iskra II Pszczyna
Znicz Jankowice
1:4
ZET Tychy
GTS Bojszowy
8:1
LKS Frydek
LKS Studzionka
1:2
Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy
2:2
Stal Chełm Śląski
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
Krupiński Suszec
Polonia II Łaziska Górne
0:1
LKS Brzeźce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
1:2
Siódemka Tychy
Stal Chełm Śląski
0:3
GTS Bojszowy
ZET Tychy
2:1
LKS Studzionka
Czapla Kryry
0:4
Leśnik Kobiór
Iskra II Pszczyna
0:4
Znicz Jankowice
LKS Frydek
1:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Krupiński Suszec
2:1
Polonia II Łaziska Górne
LKS Brzeźce
1:1
LKS Woszczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
1:2
Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy
0:3
ZET Tychy
LKS Woszczyce
4:2
Krupiński Suszec
Leśnik Kobiór
1:0
LKS Brzeźce
Znicz Jankowice
2:1
Czapla Kryry
LKS Studzionka
6:1
Iskra II Pszczyna
GTS Bojszowy
2:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Polonia II Łaziska Górne
1:1
LKS Frydek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
0:1
GTS Bojszowy
Krupiński Suszec
3:2
Leśnik Kobiór
LKS Brzeźce
4:1
Znicz Jankowice
ZET Tychy
2:0
Stal Chełm Śląski
Czapla Kryry
0:2
LKS Studzionka
Iskra II Pszczyna
0:7
Siódemka Tychy
LKS Frydek
5:0
LKS Woszczyce
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:1
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Jankowice
4:2
Krupiński Suszec
Polonia Międzyrzecze
1:5
ZET Tychy
Stal Chełm Śląski
3:0
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
1:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Leśnik Kobiór
2:3
LKS Frydek
LKS Studzionka
1:1
LKS Brzeźce
GTS Bojszowy
7:0
Polonia II Łaziska Górne
Siódemka Tychy
3:1
Czapla Kryry
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
3:0
LKS Studzionka
LKS Brzeźce
2:0
Siódemka Tychy
ZET Tychy
0:1
GTS Bojszowy
Czapla Kryry
0:1
Stal Chełm Śląski
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:2
Leśnik Kobiór
Iskra II Pszczyna
0:3
Polonia Międzyrzecze
Polonia II Łaziska Górne
0:1
LKS Woszczyce
Znicz Jankowice
1:5
LKS Frydek
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości