Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
Pauza
Stal Chełm Śląski
1:2
LKS Frydek
Krupiński Suszec
3:4
Leśnik Kobiór
Polonia Międzyrzecze
1:0
Czapla Kryry
LKS Studzionka
4:2
LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna
2:3
LKS Brzeźce
LKS Gardawice
1:0
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
Pauza
Polonia Międzyrzecze
5:4
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
0:0
LKS Gardawice
Czapla Kryry
0:1
Leśnik Kobiór
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:1
Iskra II Pszczyna
LKS Frydek
0:1
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
5:1
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
4:4
Krupiński Suszec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Pszczyna
Pauza
Stal Chełm Śląski
2:2
Czapla Kryry
Krupiński Suszec
1:0
LKS Brzeźce
Leśnik Kobiór
3:2
Znicz Jankowice
LKS Gardawice
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Bieruń Stary
4:2
LKS Woszczyce
LKS Studzionka
1:0
Polonia Międzyrzecze
Siódemka Tychy
2:3
LKS Frydek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
Polonia Międzyrzecze
4:0
Siódemka Tychy
LKS Woszczyce
7:1
Iskra II Pszczyna
LKS Brzeźce
1:0
Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
2:2
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
3:1
LKS Studzionka
LKS Frydek
5:4
Unia Bieruń Stary
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
7:1
Krupiński Suszec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
Pauza
Leśnik Kobiór
1:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Gardawice
3:0
LKS Woszczyce
Znicz Jankowice
6:2
LKS Brzeźce
Unia Bieruń Stary
3:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Studzionka
8:1
Czapla Kryry
Siódemka Tychy
1:1
Stal Chełm Śląski
Iskra II Pszczyna
1:2
LKS Frydek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
Pauza
Polonia Międzyrzecze
2:2
Iskra II Pszczyna
Stal Chełm Śląski
1:3
Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce
6:3
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
3:1
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
5:0
Siódemka Tychy
LKS Frydek
4:2
LKS Gardawice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
6:2
Znicz Jankowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Jankowice
Pauza
Krupiński Suszec
1:0
LKS Frydek
LKS Brzeźce
0:3*
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Gardawice
3:2
Polonia Międzyrzecze
Unia Bieruń Stary
0:3
LKS Studzionka
Iskra II Pszczyna
4:3
Stal Chełm Śląski
Leśnik Kobiór
3:2
LKS Woszczyce
Siódemka Tychy
4:1
Czapla Kryry
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
Pauza
Polonia Międzyrzecze
1:1
Krupiński Suszec
Stal Chełm Śląski
3:2
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
6:2
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
6:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzionka
1:0
Iskra II Pszczyna
LKS Frydek
2:2
Leśnik Kobiór
Siódemka Tychy
2:0
Unia Bieruń Stary
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pauza
Krupiński Suszec
5:1
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
1:1
LKS Woszczyce
Leśnik Kobiór
2:2
Polonia Międzyrzecze
LKS Gardawice
2:3
LKS Studzionka
Znicz Jankowice
2:1
LKS Frydek
Unia Bieruń Stary
2:1
Czapla Kryry
Iskra II Pszczyna
1:1
Siódemka Tychy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czapla Kryry
Pauza
Polonia Międzyrzecze
3:1
Znicz Jankowice
Stal Chełm Śląski
0:2
Leśnik Kobiór
Unia Bieruń Stary
4:1
Iskra II Pszczyna
Siódemka Tychy
2:1
LKS Gardawice
LKS Studzionka
3:0
Krupiński Suszec
LKS Frydek
3:1
LKS Brzeźce
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:1
LKS Woszczyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
Pauza
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:3
LKS Frydek
Krupiński Suszec
2:1
Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór
0:0
LKS Studzionka
LKS Gardawice
2:1
Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice
2:2
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
3:1
Polonia Międzyrzecze
Iskra II Pszczyna
5:2
Czapla Kryry
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
Polonia Międzyrzecze
3:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Stal Chełm Śląski
4:0
LKS Brzeźce
Czapla Kryry
1:1
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
2:0
Krupiński Suszec
LKS Studzionka
3:2
Znicz Jankowice
Iskra II Pszczyna
2:2
LKS Gardawice
Siódemka Tychy
3:4
Leśnik Kobiór
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
Pauza
Krupiński Suszec
1:3
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
1:0
LKS Frydek
Leśnik Kobiór
4:2
Unia Bieruń Stary
Znicz Jankowice
3:0
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
1:2
Czapla Kryry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:0
Stal Chełm Śląski
LKS Brzeźce
1:3
LKS Studzionka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
Pauza
Polonia Międzyrzecze
0:5
LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna
3:6
Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
3:3
LKS Frydek
LKS Gardawice
2:2
Krupiński Suszec
Unia Bieruń Stary
0:2
Znicz Jankowice
LKS Studzionka
0:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Siódemka Tychy
1:2
LKS Brzeźce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
Pauza
Krupiński Suszec
2:1
Czapla Kryry
LKS Woszczyce
2:2
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
2:1
Iskra II Pszczyna
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:0
Siódemka Tychy
LKS Frydek
1:1
Polonia Międzyrzecze
LKS Brzeźce
- : -
Unia Bieruń Stary
Leśnik Kobiór
- : -
LKS Gardawice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
Pauza
LKS Woszczyce
- : -
LKS Studzionka
LKS Brzeźce
- : -
Iskra II Pszczyna
Leśnik Kobiór
- : -
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
- : -
Polonia Międzyrzecze
Znicz Jankowice
- : -
LKS Gardawice
LKS Frydek
- : -
Stal Chełm Śląski
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Unia Bieruń Stary
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
Pauza
Stal Chełm Śląski
- : -
Polonia Międzyrzecze
Krupiński Suszec
- : -
Znicz Jankowice
Leśnik Kobiór
- : -
Czapla Kryry
LKS Gardawice
- : -
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
- : -
LKS Frydek
Siódemka Tychy
- : -
LKS Woszczyce
Iskra II Pszczyna
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra II Pszczyna
Pauza
Polonia Międzyrzecze
- : -
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
- : -
Unia Bieruń Stary
LKS Brzeźce
- : -
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
- : -
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
- : -
Leśnik Kobiór
LKS Frydek
- : -
Siódemka Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
LKS Gardawice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
Pauza
Krupiński Suszec
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Leśnik Kobiór
- : -
LKS Brzeźce
Znicz Jankowice
- : -
Czapla Kryry
Unia Bieruń Stary
- : -
LKS Frydek
LKS Studzionka
- : -
Stal Chełm Śląski
Siódemka Tychy
- : -
Polonia Międzyrzecze
Iskra II Pszczyna
- : -
LKS Woszczyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Krupiński Suszec
Pauza
Polonia Międzyrzecze
- : -
Unia Bieruń Stary
Stal Chełm Śląski
- : -
Siódemka Tychy
LKS Woszczyce
- : -
LKS Gardawice
LKS Brzeźce
- : -
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
- : -
LKS Studzionka
LKS Frydek
- : -
Iskra II Pszczyna
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Leśnik Kobiór
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
Pauza
Krupiński Suszec
- : -
LKS Woszczyce
LKS Brzeźce
- : -
Czapla Kryry
LKS Gardawice
- : -
LKS Frydek
Znicz Jankowice
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Bieruń Stary
- : -
Stal Chełm Śląski
Siódemka Tychy
- : -
LKS Studzionka
Iskra II Pszczyna
- : -
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Jankowice
Pauza
Polonia Międzyrzecze
- : -
LKS Gardawice
Stal Chełm Śląski
- : -
Iskra II Pszczyna
LKS Woszczyce
- : -
Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
- : -
Siódemka Tychy
LKS Studzionka
- : -
Unia Bieruń Stary
LKS Frydek
- : -
Krupiński Suszec
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
LKS Brzeźce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
Pauza
Krupiński Suszec
- : -
Polonia Międzyrzecze
Leśnik Kobiór
- : -
LKS Frydek
LKS Gardawice
- : -
Stal Chełm Śląski
Znicz Jankowice
- : -
LKS Woszczyce
Unia Bieruń Stary
- : -
Siódemka Tychy
Iskra II Pszczyna
- : -
LKS Studzionka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Czapla Kryry
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Pauza
Polonia Międzyrzecze
- : -
Leśnik Kobiór
Stal Chełm Śląski
- : -
Krupiński Suszec
LKS Woszczyce
- : -
LKS Brzeźce
Czapla Kryry
- : -
Unia Bieruń Stary
LKS Studzionka
- : -
LKS Gardawice
LKS Frydek
- : -
Znicz Jankowice
Siódemka Tychy
- : -
Iskra II Pszczyna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czapla Kryry
Pauza
Krupiński Suszec
- : -
LKS Studzionka
LKS Woszczyce
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Brzeźce
- : -
LKS Frydek
Leśnik Kobiór
- : -
Stal Chełm Śląski
LKS Gardawice
- : -
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
- : -
Polonia Międzyrzecze
Iskra II Pszczyna
- : -
Unia Bieruń Stary
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Woszczyce
Pauza
Polonia Międzyrzecze
- : -
LKS Brzeźce
Stal Chełm Śląski
- : -
Znicz Jankowice
Czapla Kryry
- : -
Iskra II Pszczyna
Unia Bieruń Stary
- : -
LKS Gardawice
LKS Studzionka
- : -
Leśnik Kobiór
LKS Frydek
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Siódemka Tychy
- : -
Krupiński Suszec
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Frydek
Pauza
Krupiński Suszec
- : -
Unia Bieruń Stary
LKS Woszczyce
- : -
Czapla Kryry
LKS Brzeźce
- : -
Stal Chełm Śląski
Leśnik Kobiór
- : -
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
- : -
Iskra II Pszczyna
Znicz Jankowice
- : -
LKS Studzionka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Polonia Międzyrzecze
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Międzyrzecze
Pauza
LKS Studzionka
- : -
LKS Brzeźce
LKS Frydek
- : -
LKS Woszczyce
Stal Chełm Śląski
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Siódemka Tychy
- : -
Znicz Jankowice
Iskra II Pszczyna
- : -
Krupiński Suszec
Czapla Kryry
- : -
LKS Gardawice
Unia Bieruń Stary
- : -
Leśnik Kobiór
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Chełm Śląski
Pauza
Krupiński Suszec
- : -
LKS Gardawice
LKS Woszczyce
- : -
Polonia Międzyrzecze
LKS Brzeźce
- : -
Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór
- : -
Iskra II Pszczyna
Znicz Jankowice
- : -
Unia Bieruń Stary
LKS Frydek
- : -
Czapla Kryry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
LKS Studzionka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
Pauza
Polonia Międzyrzecze
- : -
LKS Frydek
Stal Chełm Śląski
- : -
LKS Woszczyce
Czapla Kryry
- : -
Krupiński Suszec
LKS Gardawice
- : -
Leśnik Kobiór
Unia Bieruń Stary
- : -
LKS Brzeźce
Siódemka Tychy
- : -
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Iskra II Pszczyna
- : -
Znicz Jankowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości