Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
6:1
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Bieruń Stary
3:2
LKS Wisła Mała
Polonia II Łaziska Górne
4:0
LKS Gardawice
MKS II Lędziny
1:0
UKS Warszowice
Czułowianka Tychy
1:5
LKS II Goczałkowice Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice Zdrój
3:2
UKS Warszowice
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
2:2
Unia Bieruń Stary
LKS Wisła Mała
4:2
Polonia II Łaziska Górne
LKS Gardawice
0:1
MKS II Lędziny
Czułowianka Tychy
1:2
Leśnik Kobiór
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
3:2
LKS II Goczałkowice Zdrój
UKS Warszowice
2:2
LKS Gardawice
Unia Bieruń Stary
5:2
Czułowianka Tychy
MKS II Lędziny
0:2
LKS Wisła Mała
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
0:7
Polonia II Łaziska Górne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
6:2
UKS Warszowice
Leśnik Kobiór
2:1
Unia Bieruń Stary
Czułowianka Tychy
3:2
Polonia II Łaziska Górne
LKS II Goczałkowice Zdrój
4:1
LKS Gardawice
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
1:4
MKS II Lędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gardawice
2:1
LKS Wisła Mała
UKS Warszowice
5:0
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
Unia Bieruń Stary
3:0*
LKS II Goczałkowice Zdrój
Polonia II Łaziska Górne
6:0
Leśnik Kobiór
MKS II Lędziny
5:1
Czułowianka Tychy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
1:1
MKS II Lędziny
Unia Bieruń Stary
0:3
Polonia II Łaziska Górne
LKS II Goczałkowice Zdrój
1:1
LKS Wisła Mała
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
0:5
LKS Gardawice
Czułowianka Tychy
6:4
UKS Warszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
8:0
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Gardawice
4:1
Czułowianka Tychy
UKS Warszowice
4:5
Leśnik Kobiór
Polonia II Łaziska Górne
4:1
LKS II Goczałkowice Zdrój
MKS II Lędziny
4:0
Unia Bieruń Stary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice Zdrój
12:1
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
Czułowianka Tychy
1:1
LKS Wisła Mała
Leśnik Kobiór
0:0
LKS Gardawice
Unia Bieruń Stary
1:6
UKS Warszowice
Polonia II Łaziska Górne
1:0
MKS II Lędziny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
- : -
Leśnik Kobiór
LKS Gardawice
- : -
Unia Bieruń Stary
UKS Warszowice
- : -
Polonia II Łaziska Górne
MKS II Lędziny
- : -
LKS II Goczałkowice Zdrój
OKS II JUWe Tychy Jaroszowice
- : -
Czułowianka Tychy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości