Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Warszowice
Pauza
Gol Bieruń
0:3
LKS Wisła Mała
Niepokorni Orzesze
5:2
Pniówek II Pawłowice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
9:1
Czarni Piasek
LKS Mizerów
0:5
Fortuna Wyry
MKS II Lędziny
4:0
GTS II Bojszowy
Czułowianka Tychy
8:1
LKS II Gardawice
Tysovia Tychy
2:2
Nadwiślan Góra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Lędziny
Pauza
Fortuna Wyry
4:1
Pniówek II Pawłowice
Nadwiślan Góra
4:1
Niepokorni Orzesze
Czarni Piasek
4:0
UKS Warszowice
LKS II Gardawice
1:5
Tysovia Tychy
LKS Mizerów
2:4
Gol Bieruń
LKS Wisła Mała
0:4
LKS II Goczałkowice - Zdrój
GTS II Bojszowy
1:0
Czułowianka Tychy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czułowianka Tychy
Pauza
Gol Bieruń
0:3
Fortuna Wyry
LKS II Goczałkowice - Zdrój
7:0
LKS Mizerów
Pniówek II Pawłowice
6:3
Nadwiślan Góra
Niepokorni Orzesze
4:1
LKS II Gardawice
MKS II Lędziny
1:1
Czarni Piasek
Tysovia Tychy
2:1
GTS II Bojszowy
UKS Warszowice
2:6
LKS Wisła Mała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tysovia Tychy
Pauza
LKS Wisła Mała
8:2
MKS II Lędziny
Czarni Piasek
1:2
Czułowianka Tychy
Fortuna Wyry
6:0
Nadwiślan Góra
Gol Bieruń
0:5
LKS II Goczałkowice - Zdrój
LKS II Gardawice
0:7
Pniówek II Pawłowice
LKS Mizerów
0:4
UKS Warszowice
GTS II Bojszowy
2:1
Niepokorni Orzesze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Niepokorni Orzesze
Pauza
Nadwiślan Góra
1:0
LKS II Gardawice
Tysovia Tychy
1:2
Czarni Piasek
LKS II Goczałkowice - Zdrój
2:0
Fortuna Wyry
Pniówek II Pawłowice
9:1
GTS II Bojszowy
UKS Warszowice
2:3
Gol Bieruń
MKS II Lędziny
4:0
LKS Mizerów
Czułowianka Tychy
2:1
LKS Wisła Mała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek II Pawłowice
Pauza
Gol Bieruń
3:2
MKS II Lędziny
Czarni Piasek
4:2
Niepokorni Orzesze
Fortuna Wyry
11:0
LKS II Gardawice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
15:0
UKS Warszowice
GTS II Bojszowy
2:3
Nadwiślan Góra
LKS Mizerów
0:3
Czułowianka Tychy
LKS Wisła Mała
7:4
Tysovia Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
Pauza
LKS Mizerów
1:1
Tysovia Tychy
LKS II Gardawice
4:4
GTS II Bojszowy
Pniówek II Pawłowice
9:0
Czarni Piasek
Niepokorni Orzesze
0:1
LKS Wisła Mała
Czułowianka Tychy
1:2
Gol Bieruń
UKS Warszowice
1:5
Fortuna Wyry
MKS II Lędziny
0:7
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Gardawice
Pauza
Czarni Piasek
2:1
Nadwiślan Góra
Fortuna Wyry
5:0
GTS II Bojszowy
Gol Bieruń
8:3
Tysovia Tychy
LKS Wisła Mała
6:5
Pniówek II Pawłowice
LKS Mizerów
0:3
Niepokorni Orzesze
UKS Warszowice
1:7
MKS II Lędziny
Czułowianka Tychy
0:4
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS II Bojszowy
Pauza
MKS II Lędziny
4:1
Fortuna Wyry
Czułowianka Tychy
2:0
UKS Warszowice
Pniówek II Pawłowice
4:1
LKS Mizerów
LKS II Gardawice
2:7
Czarni Piasek
Niepokorni Orzesze
0:4
Gol Bieruń
Nadwiślan Góra
0:3
LKS Wisła Mała
Tysovia Tychy
0:8
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
Pauza
Czarni Piasek
4:2
GTS II Bojszowy
UKS Warszowice
3:3
Tysovia Tychy
Gol Bieruń
1:1
Pniówek II Pawłowice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
8:1
Niepokorni Orzesze
LKS Wisła Mała
6:0
LKS II Gardawice
LKS Mizerów
1:1
Nadwiślan Góra
MKS II Lędziny
2:3
Czułowianka Tychy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
Czułowianka Tychy
3:2
Fortuna Wyry
GTS II Bojszowy
3:4
LKS Wisła Mała
Pniówek II Pawłowice
6:4
LKS II Goczałkowice - Zdrój
UKS Warszowice
2:2
Niepokorni Orzesze
LKS II Gardawice
1:1
LKS Mizerów
Tysovia Tychy
0:6
MKS II Lędziny
Nadwiślan Góra
2:1
Gol Bieruń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
Gol Bieruń
2:0
LKS II Gardawice
UKS Warszowice
1:2
Pniówek II Pawłowice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
4:0
Nadwiślan Góra
MKS II Lędziny
3:0
Niepokorni Orzesze
Czułowianka Tychy
5:1
Tysovia Tychy
LKS Mizerów
3:0
GTS II Bojszowy
Fortuna Wyry
5:1
Czarni Piasek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
Pauza
Czarni Piasek
0:3
LKS Wisła Mała
Pniówek II Pawłowice
3:0
MKS II Lędziny
LKS II Gardawice
1:4
LKS II Goczałkowice - Zdrój
GTS II Bojszowy
1:4
Gol Bieruń
Nadwiślan Góra
3:1
UKS Warszowice
Tysovia Tychy
0:5
Fortuna Wyry
Niepokorni Orzesze
1:7
Czułowianka Tychy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
Pauza
Czułowianka Tychy
5:4
Pniówek II Pawłowice
LKS II Goczałkowice - Zdrój
12:0
GTS II Bojszowy
Nadwiślan Góra
2:0
MKS II Lędziny
LKS Mizerów
1:4
Czarni Piasek
UKS Warszowice
5:1
LKS II Gardawice
Tysovia Tychy
1:2
Niepokorni Orzesze
Fortuna Wyry
0:2
LKS Wisła Mała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Pauza
Nadwiślan Góra
2:1
Czułowianka Tychy
Czarni Piasek
2:1
Gol Bieruń
UKS Warszowice
5:4
GTS II Bojszowy
LKS II Gardawice
1:3
MKS II Lędziny
Pniówek II Pawłowice
4:2
Tysovia Tychy
LKS Wisła Mała
3:2
LKS Mizerów
Niepokorni Orzesze
2:3
Fortuna Wyry
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Warszowice
Pauza
Czarni Piasek
1:5
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Fortuna Wyry
3:0
LKS Mizerów
Pniówek II Pawłowice
2:2
Niepokorni Orzesze
GTS II Bojszowy
0:2
MKS II Lędziny
LKS II Gardawice
0:8
Czułowianka Tychy
Nadwiślan Góra
1:4
Tysovia Tychy
LKS Wisła Mała
1:1
Gol Bieruń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Lędziny
Pauza
Gol Bieruń
4:0
LKS Mizerów
Czułowianka Tychy
9:2
GTS II Bojszowy
LKS II Goczałkowice - Zdrój
7:0
LKS Wisła Mała
Pniówek II Pawłowice
1:5
Fortuna Wyry
UKS Warszowice
6:3
Czarni Piasek
Tysovia Tychy
5:1
LKS II Gardawice
Niepokorni Orzesze
2:1
Nadwiślan Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czułowianka Tychy
Pauza
Nadwiślan Góra
0:4
Pniówek II Pawłowice
Czarni Piasek
1:2
MKS II Lędziny
Fortuna Wyry
3:2
Gol Bieruń
LKS Mizerów
1:7
LKS II Goczałkowice - Zdrój
LKS II Gardawice
0:0
Niepokorni Orzesze
GTS II Bojszowy
2:2
Tysovia Tychy
LKS Wisła Mała
4:2
UKS Warszowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tysovia Tychy
Pauza
Nadwiślan Góra
1:5
Fortuna Wyry
UKS Warszowice
4:1
LKS Mizerów
MKS II Lędziny
1:1
LKS Wisła Mała
Czułowianka Tychy
4:0
Czarni Piasek
Niepokorni Orzesze
4:2
GTS II Bojszowy
LKS II Goczałkowice - Zdrój
1:1
Gol Bieruń
Pniówek II Pawłowice
3:2
LKS II Gardawice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Niepokorni Orzesze
Pauza
LKS Mizerów
1:2
MKS II Lędziny
Czarni Piasek
4:2
Tysovia Tychy
Fortuna Wyry
2:2
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Gol Bieruń
8:0
UKS Warszowice
GTS II Bojszowy
3:4
Pniówek II Pawłowice
LKS II Gardawice
0:3
Nadwiślan Góra
LKS Wisła Mała
1:6
Czułowianka Tychy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pniówek II Pawłowice
Pauza
Nadwiślan Góra
5:1
GTS II Bojszowy
UKS Warszowice
1:10
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Czułowianka Tychy
4:2
LKS Mizerów
Tysovia Tychy
6:0
LKS Wisła Mała
LKS II Gardawice
0:5
Fortuna Wyry
MKS II Lędziny
1:1
Gol Bieruń
Niepokorni Orzesze
3:1
Czarni Piasek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślan Góra
Pauza
LKS II Goczałkowice - Zdrój
2:0
MKS II Lędziny
GTS II Bojszowy
9:3
LKS II Gardawice
Czarni Piasek
0:1
Pniówek II Pawłowice
Tysovia Tychy
0:0
LKS Mizerów
Gol Bieruń
2:0
Czułowianka Tychy
LKS Wisła Mała
1:3
Niepokorni Orzesze
Fortuna Wyry
8:2
UKS Warszowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Gardawice
Pauza
Nadwiślan Góra
2:2
Czarni Piasek
LKS II Goczałkowice - Zdrój
7:3
Czułowianka Tychy
MKS II Lędziny
3:0*
UKS Warszowice
Pniówek II Pawłowice
4:3
LKS Wisła Mała
Tysovia Tychy
3:2
Gol Bieruń
Niepokorni Orzesze
2:1
LKS Mizerów
GTS II Bojszowy
0:4
Fortuna Wyry
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GTS II Bojszowy
Pauza
LKS Wisła Mała
1:2
Nadwiślan Góra
Czarni Piasek
8:3
LKS II Gardawice
LKS Mizerów
2:4
Pniówek II Pawłowice
Fortuna Wyry
5:0
MKS II Lędziny
UKS Warszowice
1:4
Czułowianka Tychy
LKS II Goczałkowice - Zdrój
6:1
Tysovia Tychy
Gol Bieruń
4:3
Niepokorni Orzesze
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wyry
Pauza
Czułowianka Tychy
6:2
MKS II Lędziny
Pniówek II Pawłowice
1:7
Gol Bieruń
GTS II Bojszowy
2:2
Czarni Piasek
LKS II Gardawice
2:2
LKS Wisła Mała
Tysovia Tychy
4:0
UKS Warszowice
Nadwiślan Góra
3:0
LKS Mizerów
Niepokorni Orzesze
2:2
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Piasek
Pauza
LKS II Goczałkowice - Zdrój
7:0
Pniówek II Pawłowice
Gol Bieruń
7:1
Nadwiślan Góra
LKS Wisła Mała
3:2
GTS II Bojszowy
LKS Mizerów
1:3
LKS II Gardawice
Fortuna Wyry
2:1
Czułowianka Tychy
MKS II Lędziny
3:0
Tysovia Tychy
Niepokorni Orzesze
4:1
UKS Warszowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Wisła Mała
Pauza
LKS II Gardawice
1:5
Gol Bieruń
Nadwiślan Góra
0:4
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Czarni Piasek
3:3
Fortuna Wyry
Pniówek II Pawłowice
3:2
UKS Warszowice
Niepokorni Orzesze
3:1
MKS II Lędziny
GTS II Bojszowy
6:1
LKS Mizerów
Tysovia Tychy
0:3*
Czułowianka Tychy
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mizerów
Pauza
Fortuna Wyry
2:1
Tysovia Tychy
UKS Warszowice
4:1
Nadwiślan Góra
Czułowianka Tychy
3:0*
Niepokorni Orzesze
Gol Bieruń
2:1
GTS II Bojszowy
LKS II Goczałkowice - Zdrój
3:0*
LKS II Gardawice
LKS Wisła Mała
3:2
Czarni Piasek
MKS II Lędziny
1:1
Pniówek II Pawłowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Bieruń
Pauza
GTS II Bojszowy
0:8
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Czarni Piasek
4:1
LKS Mizerów
Pniówek II Pawłowice
3:6
Czułowianka Tychy
LKS II Gardawice
3:2
UKS Warszowice
LKS Wisła Mała
3:9
Fortuna Wyry
MKS II Lędziny
3:0*
Nadwiślan Góra
Niepokorni Orzesze
4:0
Tysovia Tychy
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Goczałkowice - Zdrój
Pauza
Fortuna Wyry
8:2
Niepokorni Orzesze
Czułowianka Tychy
2:0
Nadwiślan Góra
Tysovia Tychy
4:7
Pniówek II Pawłowice
Gol Bieruń
5:0
Czarni Piasek
LKS Mizerów
5:2
LKS Wisła Mała
MKS II Lędziny
3:1
LKS II Gardawice
GTS II Bojszowy
6:2
UKS Warszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości