zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Iskra Lasowice
2:2
Olimpia Boruszowice
Unia Strzybnica
0:3
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
3:0
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
KS Piekary Śląskie
3:7
Polonia II Bytom
Tempo Stolarzowice
3:0
Czarni Kozłowa Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
5:2
Sokół Orzech
LKS Orzeł Koty
2:2
Piast Ożarowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
3:1
Unia Strzybnica
Olimpia Boruszowice
3:1
Tempo Stolarzowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:1
Iskra Lasowice
Sokół Orzech
1:1
Czarni Sucha Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
2:0
Nitron Krupski Młyn
Czarni Kozłowa Góra
5:0
LKS Orzeł Koty
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
2:4
KS Piekary Śląskie
Polonia II Bytom
0:3*
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:4
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
3:0
Polonia II Bytom
Nitron Krupski Młyn
0:2
Sokół Orzech
KS Piekary Śląskie
2:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Sucha Góra
0:3
Piast Ożarowice
LKS Orzeł Koty
3:3
Olimpia Boruszowice
Unia Strzybnica
4:2
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
1:2
KS Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
9:2
LKS Orzeł Koty
Olimpia Boruszowice
4:1
Unia Strzybnica
Sokół Orzech
2:5
Piast Ożarowice
Czarni Sucha Góra
1:4
Czarni Kozłowa Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
3:2
Przyszłość Nowe Chechło
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
3:0
Iskra Lasowice
Polonia II Bytom
0:3*
Tempo Stolarzowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Ożarowice
5:2
Czarni Kozłowa Góra
Przyszłość Nowe Chechło
1:3
Nitron Krupski Młyn
Iskra Lasowice
2:3
Andaluzja Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
2:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Piekary Śląskie
2:1
Sokół Orzech
Tempo Stolarzowice
0:2
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:1
Olimpia Boruszowice
LKS Orzeł Koty
0:1
Polonia II Bytom
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
4:0
Iskra Lasowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:5
Czarni Sucha Góra
Olimpia Boruszowice
5:1
Piast Ożarowice
Sokół Orzech
5:5
Czarni Kozłowa Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
2:0
Tempo Stolarzowice
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
2:0
LKS Orzeł Koty
Polonia II Bytom
0:0
Unia Strzybnica
KS Piekary Śląskie
4:0
Przyszłość Nowe Chechło
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:4
Sokół Orzech
Iskra Lasowice
4:3
KS Piekary Śląskie
Unia Strzybnica
0:1
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
2:1
Nitron Krupski Młyn
Czarni Sucha Góra
0:1
Polonia II Bytom
Czarni Kozłowa Góra
2:2
Olimpia Boruszowice
Piast Ożarowice
2:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
LKS Orzeł Koty
3:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:3
Iskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn
2:2
LKS Orzeł Koty
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:2
Czarni Kozłowa Góra
Sokół Orzech
1:4
Olimpia Boruszowice
KS Piekary Śląskie
1:1
Tempo Stolarzowice
Andaluzja Piekary Śląskie
2:1
Unia Strzybnica
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
5:1
Czarni Sucha Góra
Polonia II Bytom
5:0
Piast Ożarowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kozłowa Góra
0:4
Polonia II Bytom
Iskra Lasowice
2:1
Sokół Orzech
Unia Strzybnica
1:4
Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice
4:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tempo Stolarzowice
6:1
Przyszłość Nowe Chechło
Czarni Sucha Góra
3:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
0:1
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
LKS Orzeł Koty
1:1
KS Piekary Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:3
LKS Orzeł Koty
Iskra Lasowice
1:2
Tempo Stolarzowice
Nitron Krupski Młyn
4:2
Czarni Sucha Góra
Sokół Orzech
4:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Piekary Śląskie
2:1
Unia Strzybnica
Andaluzja Piekary Śląskie
4:3
Piast Ożarowice
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
5:3
Czarni Kozłowa Góra
Polonia II Bytom
9:1
Olimpia Boruszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
2:2
Przyszłość Nowe Chechło
Górnik Bobrowniki Śląskie
0:6
Polonia II Bytom
Olimpia Boruszowice
1:2
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
1:2
Sokół Orzech
Czarni Sucha Góra
3:2
KS Piekary Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
2:5
Andaluzja Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
5:1
Nitron Krupski Młyn
LKS Orzeł Koty
1:2
Iskra Lasowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
6:3
Czarni Sucha Góra
Iskra Lasowice
3:1
Unia Strzybnica
Nitron Krupski Młyn
0:3
Czarni Kozłowa Góra
Sokół Orzech
2:0
Polonia II Bytom
Tempo Stolarzowice
2:0
LKS Orzeł Koty
Andaluzja Piekary Śląskie
2:4
Olimpia Boruszowice
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
4:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Piekary Śląskie
5:0
Piast Ożarowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
0:2
Tempo Stolarzowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
2:2
Nitron Krupski Młyn
Czarni Sucha Góra
5:2
Iskra Lasowice
Polonia II Bytom
4:1
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
5:3
Przyszłość Nowe Chechło
LKS Orzeł Koty
0:0
Sokół Orzech
Czarni Kozłowa Góra
4:2
KS Piekary Śląskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:2
Czarni Kozłowa Góra
Iskra Lasowice
0:2
Piast Ożarowice
Nitron Krupski Młyn
1:2
Górnik Bobrowniki Śląskie
Sokół Orzech
1:0
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
KS Piekary Śląskie
1:1
Olimpia Boruszowice
Tempo Stolarzowice
1:4
Czarni Sucha Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
1:1
Polonia II Bytom
LKS Orzeł Koty
3:1
Unia Strzybnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
2:3
Sokół Orzech
Olimpia Boruszowice
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
Czarni Sucha Góra
3:1
LKS Orzeł Koty
Czarni Kozłowa Góra
4:2
Iskra Lasowice
Piast Ożarowice
0:0
Tempo Stolarzowice
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
3:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:2
KS Piekary Śląskie
Polonia II Bytom
3:0
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
5:0
Przyszłość Nowe Chechło
Olimpia Boruszowice
1:1
Iskra Lasowice
Sokół Orzech
0:3*
Andaluzja Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:2
Unia Strzybnica
Czarni Kozłowa Góra
2:1
Tempo Stolarzowice
Piast Ożarowice
8:0
LKS Orzeł Koty
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
2:1
Nitron Krupski Młyn
Polonia II Bytom
4:0
KS Piekary Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
1:0
Polonia II Bytom
Iskra Lasowice
0:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Unia Strzybnica
0:2
Piast Ożarowice
Nitron Krupski Młyn
2:2
Andaluzja Piekary Śląskie
KS Piekary Śląskie
1:2
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Tempo Stolarzowice
1:2
Olimpia Boruszowice
Czarni Sucha Góra
0:1
Sokół Orzech
LKS Orzeł Koty
1:5
Czarni Kozłowa Góra
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Bobrowniki Śląskie
4:2
Tempo Stolarzowice
Olimpia Boruszowice
5:2
LKS Orzeł Koty
Sokół Orzech
2:1
Nitron Krupski Młyn
Andaluzja Piekary Śląskie
0:1
KS Piekary Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
0:6
Unia Strzybnica
Piast Ożarowice
10:0
Czarni Sucha Góra
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
2:0
Przyszłość Nowe Chechło
Polonia II Bytom
1:0
Iskra Lasowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
3:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Iskra Lasowice
0:1
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
KS Piekary Śląskie
0:3
Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice
1:0
Polonia II Bytom
Czarni Kozłowa Góra
3:2
Czarni Sucha Góra
Piast Ożarowice
3:1
Sokół Orzech
LKS Orzeł Koty
2:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
Unia Strzybnica
5:2
Olimpia Boruszowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Kozłowa Góra
3:2
Piast Ożarowice
Nitron Krupski Młyn
4:0
Przyszłość Nowe Chechło
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:2
Unia Strzybnica
Olimpia Boruszowice
1:1
Czarni Sucha Góra
Sokół Orzech
0:0
KS Piekary Śląskie
Andaluzja Piekary Śląskie
0:4
Iskra Lasowice
Polonia II Bytom
2:0
LKS Orzeł Koty
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
4:2
Tempo Stolarzowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
2:0
Nitron Krupski Młyn
Unia Strzybnica
7:0
Polonia II Bytom
Tempo Stolarzowice
4:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:0
Górnik Bobrowniki Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
2:3
Sokół Orzech
LKS Orzeł Koty
2:3
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło
5:3
KS Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
3:1
Olimpia Boruszowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Nitron Krupski Młyn
3:0
Tempo Stolarzowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
1:6
Piast Ożarowice
Olimpia Boruszowice
2:2
Czarni Kozłowa Góra
Sokół Orzech
3:1
Przyszłość Nowe Chechło
KS Piekary Śląskie
2:2
Iskra Lasowice
Andaluzja Piekary Śląskie
1:2
LKS Orzeł Koty
Polonia II Bytom
1:2
Czarni Sucha Góra
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
3:1
Unia Strzybnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Lasowice
2:1
Przyszłość Nowe Chechło
Unia Strzybnica
3:2
Andaluzja Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
3:0
Sokół Orzech
Tempo Stolarzowice
1:1
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:1
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
1:4
Górnik Bobrowniki Śląskie
Piast Ożarowice
7:0
Polonia II Bytom
LKS Orzeł Koty
1:3
Nitron Krupski Młyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:0
Tempo Stolarzowice
Nitron Krupski Młyn
0:2
Unia Strzybnica
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:0
Olimpia Boruszowice
Sokół Orzech
3:1
Iskra Lasowice
KS Piekary Śląskie
3:0
LKS Orzeł Koty
Andaluzja Piekary Śląskie
2:2
Czarni Sucha Góra
Polonia II Bytom
0:3
Czarni Kozłowa Góra
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
2:2
Piast Ożarowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Orzeł Koty
3:0
Przyszłość Nowe Chechło
Unia Strzybnica
2:0
KS Piekary Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:1
Sokół Orzech
Olimpia Boruszowice
3:0
Polonia II Bytom
Tempo Stolarzowice
3:1
Iskra Lasowice
Czarni Sucha Góra
1:0
Nitron Krupski Młyn
Czarni Kozłowa Góra
3:3
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
2:0
Andaluzja Piekary Śląskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:1
Unia Strzybnica
Iskra Lasowice
1:0
LKS Orzeł Koty
Nitron Krupski Młyn
1:2
Piast Ożarowice
Sokół Orzech
1:2
Tempo Stolarzowice
KS Piekary Śląskie
2:3
Czarni Sucha Góra
Andaluzja Piekary Śląskie
4:0
Czarni Kozłowa Góra
Polonia II Bytom
0:3
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
1:0
Olimpia Boruszowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sucha Góra
0:2
Przyszłość Nowe Chechło
Unia Strzybnica
3:2
Iskra Lasowice
Górnik Bobrowniki Śląskie
3:1
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
Olimpia Boruszowice
5:1
Andaluzja Piekary Śląskie
Czarni Kozłowa Góra
2:3
Nitron Krupski Młyn
Polonia II Bytom
- : -
Sokół Orzech
Piast Ożarowice
4:2
KS Piekary Śląskie
LKS Orzeł Koty
3:2
Tempo Stolarzowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
2:5
Piast Ożarowice
Iskra Lasowice
4:3
Czarni Sucha Góra
Nitron Krupski Młyn
3:2
Olimpia Boruszowice
Sokół Orzech
2:1
LKS Orzeł Koty
KS Piekary Śląskie
1:2
Czarni Kozłowa Góra
Tempo Stolarzowice
2:2
Unia Strzybnica
Andaluzja Piekary Śląskie
0:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
5:0
Polonia II Bytom
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Strzybnica
2:1
LKS Orzeł Koty
Górnik Bobrowniki Śląskie
2:0
Nitron Krupski Młyn
Olimpia Boruszowice
2:0
KS Piekary Śląskie
Czarni Sucha Góra
2:1
Tempo Stolarzowice
Czarni Kozłowa Góra
5:2
Przyszłość Nowe Chechło
Polonia II Bytom
0:4
Andaluzja Piekary Śląskie
Piast Ożarowice
5:1
Iskra Lasowice
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
3:2
Sokół Orzech
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Nowe Chechło
0:3
Olimpia Boruszowice
Iskra Lasowice
2:1
Czarni Kozłowa Góra
Nitron Krupski Młyn
3:0*
Polonia II Bytom
Sokół Orzech
1:1
Unia Strzybnica
KS Piekary Śląskie
3:1
Górnik Bobrowniki Śląskie
Tempo Stolarzowice
2:4
Piast Ożarowice
Andaluzja Piekary Śląskie
2:1
KS Orzeł Biały Piekary Śląskie
LKS Orzeł Koty
1:5
Czarni Sucha Góra
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości