Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
Pauza
Trójka Czechowice
0:4
LKS Czaniec
Zapora Porąbka
1:1
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Słowian Łodygowice
0:18
Rekord II Bielsko-Biała
Pionier Pisarzowice
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra (k. Bielska)
Pauza
LKS Czaniec
4:0
Zapora Porąbka
Rekord II Bielsko-Biała
21:0
Trójka Czechowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
3:1
Pionier Pisarzowice
Wilamowiczanka Wilamowice
3:5
Słowian Łodygowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Słowian Łodygowice
Pauza
Pionier Pisarzowice
3:4
LKS Czaniec
Zapora Porąbka
2:8
Rekord II Bielsko-Biała
Trójka Czechowice
2:1
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Pauza
Słowian Łodygowice
3:2
Trójka Czechowice
Rekord II Bielsko-Biała
12:1
Pionier Pisarzowice
LKS Czaniec
11:0
KS Bystra (k. Bielska)
Wilamowiczanka Wilamowice
0:2
Zapora Porąbka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
Pauza
Pionier Pisarzowice
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
Zapora Porąbka
- : -
Słowian Łodygowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
- : -
LKS Czaniec
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
Pauza
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Słowian Łodygowice
- : -
Pionier Pisarzowice
Wilamowiczanka Wilamowice
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Trójka Czechowice
- : -
Zapora Porąbka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
Pauza
Pionier Pisarzowice
- : -
Trójka Czechowice
LKS Czaniec
- : -
Rekord II Bielsko-Biała
Akademia Sportu Bielsko-Biała
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Słowian Łodygowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord II Bielsko-Biała
Pauza
Zapora Porąbka
- : -
Pionier Pisarzowice
Słowian Łodygowice
- : -
Akademia Sportu Bielsko-Biała
Wilamowiczanka Wilamowice
- : -
LKS Czaniec
Trójka Czechowice
- : -
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
Rekord II Bielsko-Biała
- : -
Wilamowiczanka Wilamowice
Akademia Sportu Bielsko-Biała
- : -
Trójka Czechowice
LKS Czaniec
- : -
Słowian Łodygowice
KS Bystra (k. Bielska)
- : -
Zapora Porąbka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości