Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
1:3
Cukrownik Chybie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:3
LKS Bestwina
Beskid Skoczów
0:3*
LKS Czaniec
Pasjonat Dankowice
2:5
Drzewiarz Jasienica
BKS Stal Bielsko-Biała
3:0*
Kuźnia Ustroń
LKS Świt Cięcina
1:1
Koszarawa Żywiec
Siódemka Tychy
8:0
Groń Bujaków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
4:2
Siódemka Tychy
Koszarawa Żywiec
2:0
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Bestwina
1:5
LKS Świt Cięcina
LKS Czaniec
2:4
Pasjonat Dankowice
Groń Bujaków
2:5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń
0:6
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Cukrownik Chybie
1:1
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
9:4
Czarni/Góral Żywiec
Beskid Skoczów
0:1
Kuźnia Ustroń
BKS Stal Bielsko-Biała
3:2
LKS Bestwina
Drzewiarz Jasienica
2:3
LKS Czaniec
LKS Świt Cięcina
0:1
Groń Bujaków
Siódemka Tychy
2:1
Cukrownik Chybie
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:2
Koszarawa Żywiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:1
Beskid Skoczów
LKS Bestwina
0:9
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Groń Bujaków
3:4
BKS Stal Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń
4:1
Pasjonat Dankowice
Cukrownik Chybie
6:2
LKS Czaniec
Siódemka Tychy
0:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
3:0
LKS Świt Cięcina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
Cukrownik Chybie
Beskid Skoczów
9:0
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
2:2
Koszarawa Żywiec
BKS Stal Bielsko-Biała
1:0
Czarni/Góral Żywiec
LKS Świt Cięcina
0:4
Siódemka Tychy
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:2
Groń Bujaków
Drzewiarz Jasienica
6:6
Kuźnia Ustroń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
8:1
LKS Świt Cięcina
Koszarawa Żywiec
3:5
Drzewiarz Jasienica
LKS Bestwina
0:7
Pasjonat Dankowice
Groń Bujaków
0:1
Beskid Skoczów
Kuźnia Ustroń
1:2
LKS Czaniec
Czarni/Góral Żywiec
4:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Siódemka Tychy
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
4:1
Czarni/Góral Żywiec
Pasjonat Dankowice
1:1
Groń Bujaków
BKS Stal Bielsko-Biała
1:5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
Siódemka Tychy
LKS Czaniec
2:3
Koszarawa Żywiec
Drzewiarz Jasienica
8:0
LKS Bestwina
LKS Świt Cięcina
2:4
Cukrownik Chybie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0*
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Świt Cięcina
5:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Groń Bujaków
1:2
Drzewiarz Jasienica
Czarni/Góral Żywiec
5:2
Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina
4:1
LKS Czaniec
Siódemka Tychy
1:0
Beskid Skoczów
Cukrownik Chybie
2:2
Kuźnia Ustroń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
LKS Świt Cięcina
Beskid Skoczów
2:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
4:3
Siódemka Tychy
BKS Stal Bielsko-Biała
1:4
Cukrownik Chybie
LKS Czaniec
7:1
Groń Bujaków
Drzewiarz Jasienica
5:0
Czarni/Góral Żywiec
Kuźnia Ustroń
9:2
Koszarawa Żywiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:2
BKS Stal Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
3:1
LKS Czaniec
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6:0
Pasjonat Dankowice
LKS Świt Cięcina
0:8
Beskid Skoczów
LKS Bestwina
1:5
Kuźnia Ustroń
Siódemka Tychy
3:2
Drzewiarz Jasienica
Cukrownik Chybie
1:0
Koszarawa Żywiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
3:1
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
8:1
LKS Świt Cięcina
Beskid Skoczów
3:1
BKS Stal Bielsko-Biała
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:3
Cukrownik Chybie
LKS Czaniec
0:0
Siódemka Tychy
Kuźnia Ustroń
9:0
Groń Bujaków
Drzewiarz Jasienica
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
2:1
Kuźnia Ustroń
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
LKS Czaniec
BKS Stal Bielsko-Biała
0:3
Pasjonat Dankowice
Groń Bujaków
1:4
Koszarawa Żywiec
LKS Świt Cięcina
0:4
Drzewiarz Jasienica
Cukrownik Chybie
5:0
LKS Bestwina
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:3
Beskid Skoczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:4
Czarni/Góral Żywiec
Beskid Skoczów
1:1
Cukrownik Chybie
Pasjonat Dankowice
5:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
4:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Czaniec
5:1
LKS Świt Cięcina
Kuźnia Ustroń
4:6
Siódemka Tychy
LKS Bestwina
3:4
Groń Bujaków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
Kuźnia Ustroń
BKS Stal Bielsko-Biała
2:5
LKS Czaniec
Siódemka Tychy
4:0
Koszarawa Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:3
Drzewiarz Jasienica
Czarni/Góral Żywiec
3:1
LKS Bestwina
Cukrownik Chybie
3:1
Groń Bujaków
Beskid Skoczów
3:1
Pasjonat Dankowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
1:4
Cukrownik Chybie
Groń Bujaków
5:6
Czarni/Góral Żywiec
LKS Czaniec
3:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kuźnia Ustroń
4:0
LKS Świt Cięcina
Drzewiarz Jasienica
0:3
Beskid Skoczów
Koszarawa Żywiec
7:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Bestwina
0:1
Siódemka Tychy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
1:1
LKS Świt Cięcina
LKS Bestwina
0:7
Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Czaniec
1:1
Beskid Skoczów
Groń Bujaków
1:0
Siódemka Tychy
Drzewiarz Jasienica
8:1
Pasjonat Dankowice
Kuźnia Ustroń
4:0
BKS Stal Bielsko-Biała
Cukrownik Chybie
3:0
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
1:1
LKS Czaniec
BKS Stal Bielsko-Biała
1:5
Koszarawa Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica
1:1
Cukrownik Chybie
LKS Świt Cięcina
4:0
Groń Bujaków
Siódemka Tychy
5:3
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
4:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
0:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Bestwina
1:3
BKS Stal Bielsko-Biała
LKS Czaniec
4:2
Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń
2:3
Beskid Skoczów
Cukrownik Chybie
1:1
Siódemka Tychy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:3
Siódemka Tychy
Beskid Skoczów
4:0
Koszarawa Żywiec
Pasjonat Dankowice
5:4
Kuźnia Ustroń
BKS Stal Bielsko-Biała
3:2
Groń Bujaków
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
6:1
LKS Bestwina
LKS Czaniec
5:0
Cukrownik Chybie
LKS Świt Cięcina
0:6
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
- : -
LKS Świt Cięcina
Czarni/Góral Żywiec
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
- : -
Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina
- : -
Beskid Skoczów
Groń Bujaków
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kuźnia Ustroń
- : -
Drzewiarz Jasienica
Cukrownik Chybie
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Czarni/Góral Żywiec
Beskid Skoczów
- : -
Groń Bujaków
Pasjonat Dankowice
- : -
LKS Bestwina
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
Siódemka Tychy
LKS Czaniec
- : -
Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica
- : -
Koszarawa Żywiec
LKS Świt Cięcina
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
- : -
LKS Świt Cięcina
Czarni/Góral Żywiec
- : -
Beskid Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
- : -
BKS Stal Bielsko-Biała
Koszarawa Żywiec
- : -
LKS Czaniec
LKS Bestwina
- : -
Drzewiarz Jasienica
Groń Bujaków
- : -
Pasjonat Dankowice
Siódemka Tychy
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Stal Bielsko-Biała
- : -
LKS Świt Cięcina
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
- : -
Siódemka Tychy
Pasjonat Dankowice
- : -
Czarni/Góral Żywiec
LKS Czaniec
- : -
LKS Bestwina
Drzewiarz Jasienica
- : -
Groń Bujaków
Kuźnia Ustroń
- : -
Cukrownik Chybie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości