Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
Pauza
Naprzód 37 Krzyżkowice
4:5
LKS Zryw Rudnik
LKS Górki Śląskie
6:0
LKS Pstrążna
MKS Gmina Lubomia
6:1
UKS Gracz Lyski
GKS Dąb Gaszowice
0:1
Salos Oratorium Pogrzebień
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Rudnik
Pauza
LKS Pstrążna
- : -
MKS Gmina Lubomia
UKS Gracz Lyski
1:7
GKS Dąb Gaszowice
Unia Racibórz
7:0
LKS Górki Śląskie
Salos Oratorium Pogrzebień
3:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
Pauza
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:0
UKS Gracz Lyski
MKS Gmina Lubomia
2:1
Unia Racibórz
LKS Zryw Rudnik
2:2
Salos Oratorium Pogrzebień
GKS Dąb Gaszowice
13:0
LKS Pstrążna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Oratorium Pogrzebień
Pauza
LKS Pstrążna
0:9
Naprzód 37 Krzyżkowice
UKS Gracz Lyski
3:4
LKS Zryw Rudnik
Unia Racibórz
4:0
GKS Dąb Gaszowice
LKS Górki Śląskie
0:5
MKS Gmina Lubomia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:4
Unia Racibórz
LKS Zryw Rudnik
6:0
LKS Pstrążna
Salos Oratorium Pogrzebień
3:3
UKS Gracz Lyski
GKS Dąb Gaszowice
4:0
LKS Górki Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gmina Lubomia
1:0
GKS Dąb Gaszowice
LKS Pstrążna
0:16
Salos Oratorium Pogrzebień
Unia Racibórz
2:0
LKS Zryw Rudnik
LKS Górki Śląskie
2:6
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:4
MKS Gmina Lubomia
LKS Zryw Rudnik
3:0
LKS Górki Śląskie
UKS Gracz Lyski
5:1
LKS Pstrążna
Salos Oratorium Pogrzebień
0:10
Unia Racibórz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
14:0
UKS Gracz Lyski
LKS Górki Śląskie
0:1
Salos Oratorium Pogrzebień
MKS Gmina Lubomia
3:0
LKS Zryw Rudnik
GKS Dąb Gaszowice
4:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pstrążna
1:9
Unia Racibórz
UKS Gracz Lyski
2:1
LKS Górki Śląskie
LKS Zryw Rudnik
3:3
GKS Dąb Gaszowice
Salos Oratorium Pogrzebień
0:3
MKS Gmina Lubomia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości