Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3 9 14 - 0 3 0 0
2
MKS Zaborze Zabrze
MKS Zaborze Zabrze 3 6 9 - 3 2 0 1
3
Akademia Piłkarska
Akademia Piłkarska "21" Kraków 3 3 5 - 8 1 0 2
4
Skra Częstochowa
Skra Częstochowa 3 0 0 - 17 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze Zabrze
6:0
Skra Częstochowa
Akademia Piłkarska "21" Kraków
0:5
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze Zabrze
3:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Skra Częstochowa
0:7
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze Zabrze
0:2
Zagłębie Sosnowiec
Skra Częstochowa
0:4
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy 3 7 5 - 1 2 1 0
2
GKS  Katowice
GKS Katowice 3 7 5 - 1 2 1 0
3
Warta Poznań
Warta Poznań 3 1 0 - 2 0 1 2
4
UKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź 3 1 0 - 6 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
0:1
GKS Katowice
Siódemka Tychy
3:0
UKS SMS Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
0:1
Siódemka Tychy
GKS Katowice
3:0
UKS SMS Łódź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
0:0
UKS SMS Łódź
GKS Katowice
1:1
Siódemka Tychy
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Odra Opole
Odra Opole 3 9 5 - 1 3 0 0
2
Wisła Kraków
Wisła Kraków 3 4 1 - 1 1 1 1
3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 3 2 - 4 1 0 2
4
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 3 1 0 - 2 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:3
Odra Opole
Wisła Kraków
0:0
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
Wisła Kraków
Odra Opole
1:0
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0
Zagłębie II Sosnowiec
Odra Opole
1:0
Wisła Kraków
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Warta Poznań
Warta Poznań 3 9 9 - 0 3 0 0
2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3 6 6 - 4 2 0 1
3
UKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź 3 3 4 - 5 1 0 2
4
Skra Częstochowa
Skra Częstochowa 3 0 0 - 10 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
0:2
UKS SMS Łódź
Zagłębie Sosnowiec
0:2
Warta Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
0:3
Zagłębie Sosnowiec
UKS SMS Łódź
0:2
Warta Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Częstochowa
0:5
Warta Poznań
UKS SMS Łódź
2:3
Zagłębie Sosnowiec
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Akademia Piłkarska
Akademia Piłkarska "21" Kraków 3 9 6 - 0 3 0 0
2
Wisła Kraków
Wisła Kraków 3 6 2 - 2 2 0 1
3
MKS Zaborze Zabrze
MKS Zaborze Zabrze 3 1 1 - 4 0 1 2
4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 1 1 - 4 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze Zabrze
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Akademia Piłkarska "21" Kraków
2:0
Wisła Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze Zabrze
0:2
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:1
Wisła Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze Zabrze
0:1
Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy 3 6 3 - 1 2 0 1
2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3 6 2 - 1 2 0 1
3
Odra Opole
Odra Opole 3 4 1 - 2 1 1 1
4
GKS  Katowice
GKS Katowice 3 1 0 - 2 0 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Siódemka Tychy
Odra Opole
0:0
GKS Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Odra Opole
Siódemka Tychy
1:0
GKS Katowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
1:0
GKS Katowice
Siódemka Tychy
2:0
Odra Opole

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości