Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
GKS  Katowice
GKS Katowice 4 6 2 - 0 1 3 0
2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 4 6 3 - 2 1 3 0
3
Warta Zawiercie
Warta Zawiercie 4 5 3 - 4 1 2 1
4
MUKP Dąbrowa Górnicza
MUKP Dąbrowa Górnicza 4 4 2 - 3 1 1 2
5
RKP ROW Rybnik
RKP ROW Rybnik 4 4 1 - 2 1 1 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
0:0
GKS Katowice
RKP ROW Rybnik
0:1
Warta Zawiercie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
0:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
GKS Katowice
0:0
RKP ROW Rybnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
0:2
MUKP Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec
1:0
RKP ROW Rybnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
Zagłębie II Sosnowiec
2:2
Warta Zawiercie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
1:0
MUKP Dąbrowa Górnicza
GKS Katowice
0:0
Warta Zawiercie
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Lech  Poznań
Lech Poznań 4 7 5 - 3 2 1 1
2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 7 3 - 4 2 1 1
3
UKS SMS Łódź
UKS SMS Łódź 4 6 3 - 2 1 3 0
4
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój 4 4 4 - 3 1 1 2
5
Pniówek Pawłowice Śląskie
Pniówek Pawłowice Śląskie 4 2 2 - 5 0 2 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań
1:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS SMS Łódź
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
Lech Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:1
Pniówek Pawłowice Śląskie
UKS SMS Łódź
1:1
Lech Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
UKS SMS Łódź
1:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
2:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 4 9 6 - 1 3 0 1
2
Odra Opole
Odra Opole 4 8 4 - 1 2 2 0
3
Akademia Piłkarska
Akademia Piłkarska "21" Kraków 4 7 5 - 1 2 1 1
4
Ajaks Częstochowa
Ajaks Częstochowa 4 2 1 - 5 0 2 2
5
Piłkarz Sosnowiec
Piłkarz Sosnowiec 4 1 0 - 8 0 1 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
2:0
Ajaks Częstochowa
Akademia Piłkarska "21" Kraków
0:0
Odra Opole
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
3:0
Piłkarz Sosnowiec
Ajaks Częstochowa
0:2
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Opole
2:0
Piłkarz Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ajaks Częstochowa
0:0
Piłkarz Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Odra Opole
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska "21" Kraków
3:0
Piłkarz Sosnowiec
Ajaks Częstochowa
1:1
Odra Opole
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy 4 10 8 - 1 3 1 0
2
MKS Zaborze Zabrze
MKS Zaborze Zabrze 4 10 6 - 1 3 1 0
3
Ruch Radzionków
Ruch Radzionków 4 2 0 - 3 0 2 2
4
Widzew Łódź
Widzew Łódź 4 2 0 - 3 0 2 2
5
Piast Gliwice
Piast Gliwice 4 2 0 - 6 0 2 2
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze Zabrze
1:1
Siódemka Tychy
Ruch Radzionków
0:0
Widzew Łódź
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Zaborze Zabrze
2:0
Piast Gliwice
Siódemka Tychy
1:0
Ruch Radzionków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Widzew Łódź
0:0
Piast Gliwice
MKS Zaborze Zabrze
2:0
Ruch Radzionków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
4:0
Piast Gliwice
MKS Zaborze Zabrze
1:0
Widzew Łódź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Radzionków
0:0
Piast Gliwice
Siódemka Tychy
2:0
Widzew Łódź
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Pniówek Pawłowice Śląskie
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 4 2 - 0 1 1 0
2
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1 3 1 - 0 1 0 0
3
RKP ROW Rybnik
RKP ROW Rybnik 2 1 1 - 2 0 1 1
4
Piłkarz Sosnowiec
Piłkarz Sosnowiec 2 0 0 - 3 0 0 2
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie
Piłkarz Sosnowiec
0:1
Piast Gliwice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
RKP ROW Rybnik
1:2
Ajaks Częstochowa
Pniówek Pawłowice Śląskie
2:0
Piłkarz Sosnowiec
Grupa 6
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
MUKP Dąbrowa Górnicza
MUKP Dąbrowa Górnicza 2 6 2 - 0 2 0 0
2
Warta Zawiercie
Warta Zawiercie 2 4 3 - 1 1 1 0
3
Ruch Radzionków
Ruch Radzionków 2 1 1 - 2 0 1 1
4
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój 1 0 0 - 1 0 0 1
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
1:1
Ruch Radzionków
MUKP Dąbrowa Górnicza
1:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
2:0
Widzew Łódź
Ruch Radzionków
0:1
MUKP Dąbrowa Górnicza
Grupa 7
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Odra Opole
Odra Opole 2 4 2 - 1 1 1 0
2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2 2 0 - 0 0 2 0
3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 2 0 - 0 0 2 0
4
Akademia Piłkarska
Akademia Piłkarska "21" Kraków 1 0 1 - 2 0 0 1
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole
2:1
Akademia Piłkarska "21" Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec
0:0
UKS SMS Łódź
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
Odra Opole
Grupa 8
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2 3 2 - 1 1 0 1
2
Siódemka Tychy
Siódemka Tychy 1 3 1 - 0 1 0 0
3
GKS  Katowice
GKS Katowice 2 3 1 - 1 1 0 1
4
Lech  Poznań
Lech Poznań 2 0 0 - 3 0 0 2
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
1:0
Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec
0:1
Siódemka Tychy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
0:1
MKS Zaborze Zabrze
Lech Poznań
0:2
Zagłębie Sosnowiec

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości