Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Turza Śląska
Pauza
KS Kornowac
12:1
LKS Ocice Racibórz
LKS 1908 Nędza
12:0
UKS Gracz Lyski
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
1:2
Zryw Rudnik
LKS Pstrążna
0:17
Dąb Gaszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Rudnik
Pauza
UKS Gracz Lyski
1:6
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Dąb Gaszowice
4:3
KS Kornowac
Unia Turza Śląska
29:0
LKS Pstrążna
LKS Ocice Racibórz
0:10
LKS 1908 Nędza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pstrążna
Pauza
LKS 1908 Nędza
6:0
Dąb Gaszowice
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
14:1
LKS Ocice Racibórz
Zryw Rudnik
9:2
UKS Gracz Lyski
KS Kornowac
5:5
Unia Turza Śląska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gracz Lyski
Pauza
Dąb Gaszowice
9:2
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia Turza Śląska
- : -
LKS 1908 Nędza
LKS Pstrążna
- : -
KS Kornowac
LKS Ocice Racibórz
- : -
Zryw Rudnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kornowac
Pauza
UKS Gracz Lyski
6:4
LKS Ocice Racibórz
LKS 1908 Nędza
19:0
LKS Pstrążna
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
3:3
Unia Turza Śląska
Zryw Rudnik
3:7
Dąb Gaszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ocice Racibórz
Pauza
Dąb Gaszowice
10:3
UKS Gracz Lyski
Unia Turza Śląska
4:2
Zryw Rudnik
KS Kornowac
1:5
LKS 1908 Nędza
LKS Pstrążna
0:13
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 1908 Nędza
Pauza
UKS Gracz Lyski
- : -
Unia Turza Śląska
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
- : -
KS Kornowac
Zryw Rudnik
- : -
LKS Pstrążna
LKS Ocice Racibórz
- : -
Dąb Gaszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Gaszowice
Pauza
LKS 1908 Nędza
- : -
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia Turza Śląska
- : -
LKS Ocice Racibórz
KS Kornowac
- : -
Zryw Rudnik
LKS Pstrążna
- : -
UKS Gracz Lyski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Naprzód 37 Krzyżkowice
Pauza
UKS Gracz Lyski
- : -
KS Kornowac
Dąb Gaszowice
- : -
Unia Turza Śląska
Zryw Rudnik
- : -
LKS 1908 Nędza
LKS Ocice Racibórz
- : -
LKS Pstrążna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości