Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie II
Pauza
Rymer Rybnik
0:1
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Jedność Jejkowice
2:1
Gwiazda Skrzyszów
KS 1905 Krzanowice
1:3
LKS Tworków
GRANICA Ruptawa
1:1
Pierwszy Chwałowice
LKS Raszczyce
2:4
KS Naprzód Borucin
Unia Racibórz
4:2
Płomień Połomia
LKS 1908 Nędza
0:2
Forteca Świerklany
LKS Zameczek Czernica
4:1
Silesia Lubomia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Raszczyce
3:1
Silesia Lubomia
GKS 1962 Jastrzębie II
7:1
KS 1905 Krzanowice
Forteca Świerklany
1:1
GRANICA Ruptawa
Gwiazda Skrzyszów
1:4
Rymer Rybnik
LKS Tworków
3:1
LKS 1908 Nędza
Pierwszy Chwałowice
3:2
Jedność Jejkowice
KS Naprzód Borucin
5:2
Unia Racibórz
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
3:0
LKS Zameczek Czernica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
0:6
Pierwszy Chwałowice
Jedność Jejkowice
1:1
Forteca Świerklany
GRANICA Ruptawa
1:3
LKS Tworków
LKS Raszczyce
1:3
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Unia Racibórz
4:1
Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza
2:3
GKS 1962 Jastrzębie II
Płomień Połomia
4:1
KS Naprzód Borucin
LKS Zameczek Czernica
1:3
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
0:3
LKS 1908 Nędza
GKS 1962 Jastrzębie II
6:1
GRANICA Ruptawa
Forteca Świerklany
2:1
Rymer Rybnik
Silesia Lubomia
2:4
Płomień Połomia
Gwiazda Skrzyszów
4:2
LKS Raszczyce
LKS Tworków
2:0
Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice
4:2
LKS Zameczek Czernica
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:2
Unia Racibórz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
2:1
LKS Tworków
Jedność Jejkowice
3:0
GKS 1962 Jastrzębie II
GRANICA Ruptawa
2:1
KS 1905 Krzanowice
LKS Raszczyce
4:0
Pierwszy Chwałowice
Unia Racibórz
7:0
Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia
1:0
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
KS Naprzód Borucin
3:2
Silesia Lubomia
LKS Zameczek Czernica
3:7
Forteca Świerklany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
0:2
Jedność Jejkowice
GKS 1962 Jastrzębie II
0:5
Rymer Rybnik
Forteca Świerklany
2:2
LKS Raszczyce
LKS 1908 Nędza
4:4
GRANICA Ruptawa
Gwiazda Skrzyszów
3:4
Płomień Połomia
LKS Tworków
1:3
LKS Zameczek Czernica
Pierwszy Chwałowice
3:6
Unia Racibórz
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
0:0
KS Naprzód Borucin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
3:1
Forteca Świerklany
Rymer Rybnik
3:0
KS 1905 Krzanowice
Jedność Jejkowice
2:3
LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce
3:0
LKS Tworków
Płomień Połomia
1:3
Pierwszy Chwałowice
LKS Zameczek Czernica
3:2
GKS 1962 Jastrzębie II
KS Naprzód Borucin
3:1
Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia
1:2
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
1:2
LKS Zameczek Czernica
GRANICA Ruptawa
2:3
Jedność Jejkowice
Forteca Świerklany
3:1
Płomień Połomia
LKS 1908 Nędza
4:0
Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów
3:1
Silesia Lubomia
Pierwszy Chwałowice
0:4
KS Naprzód Borucin
GKS 1962 Jastrzębie II
5:3
LKS Raszczyce
LKS Tworków
1:1
Unia Racibórz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
Pauza
Rymer Rybnik
0:0
GRANICA Ruptawa
Unia Racibórz
1:1
GKS 1962 Jastrzębie II
Płomień Połomia
1:1
LKS Tworków
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:4
Gwiazda Skrzyszów
LKS Zameczek Czernica
2:1
LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce
6:3
KS 1905 Krzanowice
Silesia Lubomia
0:1
Pierwszy Chwałowice
KS Naprzód Borucin
2:3
Forteca Świerklany
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Skrzyszów
Pauza
Jedność Jejkowice
0:0
Rymer Rybnik
KS 1905 Krzanowice
2:5
Unia Racibórz
GRANICA Ruptawa
5:2
LKS Zameczek Czernica
GKS 1962 Jastrzębie II
4:3
Płomień Połomia
Forteca Świerklany
5:0
Silesia Lubomia
LKS 1908 Nędza
0:2
LKS Raszczyce
Pierwszy Chwałowice
0:5
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS Tworków
1:0
KS Naprzód Borucin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
Pauza
LKS Raszczyce
2:0
GRANICA Ruptawa
Unia Racibórz
2:1
LKS 1908 Nędza
Gwiazda Skrzyszów
2:4
Pierwszy Chwałowice
Płomień Połomia
4:0
KS 1905 Krzanowice
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
1:1
Forteca Świerklany
LKS Zameczek Czernica
1:2
Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia
2:4
LKS Tworków
KS Naprzód Borucin
1:3
GKS 1962 Jastrzębie II
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pierwszy Chwałowice
Pauza
GKS 1962 Jastrzębie II
10:1
Silesia Lubomia
Rymer Rybnik
3:2
LKS Zameczek Czernica
Jedność Jejkowice
1:3
LKS Raszczyce
KS 1905 Krzanowice
2:1
KS Naprzód Borucin
GRANICA Ruptawa
3:5
Unia Racibórz
Forteca Świerklany
3:1
Gwiazda Skrzyszów
LKS 1908 Nędza
3:2
Płomień Połomia
LKS Tworków
4:1
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zameczek Czernica
Pauza
Unia Racibórz
0:4
Jedność Jejkowice
LKS Raszczyce
2:1
Rymer Rybnik
Gwiazda Skrzyszów
1:4
LKS Tworków
Pierwszy Chwałowice
2:1
Forteca Świerklany
Płomień Połomia
0:3
GRANICA Ruptawa
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:2
GKS 1962 Jastrzębie II
Silesia Lubomia
3:3
KS 1905 Krzanowice
KS Naprzód Borucin
1:1
LKS 1908 Nędza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
0:4
Unia Racibórz
Jedność Jejkowice
3:0
Płomień Połomia
KS 1905 Krzanowice
4:4
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
GRANICA Ruptawa
2:4
KS Naprzód Borucin
LKS 1908 Nędza
2:0
Silesia Lubomia
LKS Zameczek Czernica
2:2
LKS Raszczyce
GKS 1962 Jastrzębie II
3:0
Gwiazda Skrzyszów
LKS Tworków
5:0
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca Świerklany
4:1
LKS Tworków
Unia Racibórz
9:1
LKS Zameczek Czernica
Silesia Lubomia
2:1
GRANICA Ruptawa
Gwiazda Skrzyszów
1:3
KS 1905 Krzanowice
Pierwszy Chwałowice
3:2
GKS 1962 Jastrzębie II
Płomień Połomia
2:0
Rymer Rybnik
KS Naprzód Borucin
1:0
Jedność Jejkowice
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
3:0
LKS 1908 Nędza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie II
4:0
Forteca Świerklany
Rymer Rybnik
0:2
KS Naprzód Borucin
Jedność Jejkowice
3:0
Silesia Lubomia
KS 1905 Krzanowice
1:5
Pierwszy Chwałowice
GRANICA Ruptawa
1:2
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS Raszczyce
1:3
Unia Racibórz
LKS 1908 Nędza
7:3
Gwiazda Skrzyszów
LKS Zameczek Czernica
0:2
Płomień Połomia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca Świerklany
8:1
KS 1905 Krzanowice
Gwiazda Skrzyszów
2:3
GRANICA Ruptawa
Pierwszy Chwałowice
2:4
LKS 1908 Nędza
Płomień Połomia
1:5
LKS Raszczyce
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
1:1
Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia
1:0
Rymer Rybnik
LKS Tworków
2:0
GKS 1962 Jastrzębie II
KS Naprzód Borucin
5:2
LKS Zameczek Czernica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie II
Pauza
Forteca Świerklany
2:0
LKS 1908 Nędza
Gwiazda Skrzyszów
3:1
Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice
2:0
GRANICA Ruptawa
Płomień Połomia
2:2
Unia Racibórz
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:0
Rymer Rybnik
Silesia Lubomia
1:3
LKS Zameczek Czernica
LKS Tworków
3:3
KS 1905 Krzanowice
KS Naprzód Borucin
3:3
LKS Raszczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połomia
Pauza
Unia Racibórz
1:1
KS Naprzód Borucin
Rymer Rybnik
0:2
Gwiazda Skrzyszów
Jedność Jejkowice
4:1
Pierwszy Chwałowice
KS 1905 Krzanowice
2:0
GKS 1962 Jastrzębie II
GRANICA Ruptawa
0:3
Forteca Świerklany
Silesia Lubomia
0:3
LKS Raszczyce
LKS Zameczek Czernica
0:2
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS 1908 Nędza
3:1
LKS Tworków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie II
1:6
LKS 1908 Nędza
Forteca Świerklany
6:0
Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów
1:1
LKS Zameczek Czernica
Pierwszy Chwałowice
2:0
Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
3:1
LKS Raszczyce
Silesia Lubomia
1:3
Unia Racibórz
LKS Tworków
5:0
GRANICA Ruptawa
KS Naprzód Borucin
3:0
Płomień Połomia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Naprzód Borucin
Pauza
Unia Racibórz
3:3
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Rymer Rybnik
0:0
Forteca Świerklany
Jedność Jejkowice
3:2
LKS Tworków
GRANICA Ruptawa
0:2
GKS 1962 Jastrzębie II
LKS Raszczyce
7:3
Gwiazda Skrzyszów
LKS 1908 Nędza
2:1
KS 1905 Krzanowice
Płomień Połomia
2:1
Silesia Lubomia
LKS Zameczek Czernica
1:10
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie II
6:1
Jedność Jejkowice
KS 1905 Krzanowice
2:1
GRANICA Ruptawa
Silesia Lubomia
2:3
KS Naprzód Borucin
Pierwszy Chwałowice
4:1
LKS Raszczyce
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
1:1
Płomień Połomia
Forteca Świerklany
7:0
LKS Zameczek Czernica
Gwiazda Skrzyszów
1:5
Unia Racibórz
LKS Tworków
2:0
Rymer Rybnik
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
2:2
Pierwszy Chwałowice
Rymer Rybnik
2:5
GKS 1962 Jastrzębie II
Jedność Jejkowice
1:2
KS 1905 Krzanowice
GRANICA Ruptawa
0:0
LKS 1908 Nędza
LKS Raszczyce
1:1
Forteca Świerklany
Płomień Połomia
2:3
Gwiazda Skrzyszów
KS Naprzód Borucin
0:2
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS Zameczek Czernica
0:0
LKS Tworków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
5:1
Rymer Rybnik
LKS 1908 Nędza
1:1
Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów
0:1
KS Naprzód Borucin
Pierwszy Chwałowice
2:0
Płomień Połomia
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
5:1
Silesia Lubomia
GKS 1962 Jastrzębie II
0:1
LKS Zameczek Czernica
Forteca Świerklany
0:0
Unia Racibórz
LKS Tworków
1:2
LKS Raszczyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
3:2
LKS Tworków
LKS Zameczek Czernica
4:2
KS 1905 Krzanowice
Rymer Rybnik
1:0
LKS 1908 Nędza
Jedność Jejkowice
1:2
GRANICA Ruptawa
LKS Raszczyce
3:2
GKS 1962 Jastrzębie II
Silesia Lubomia
0:1
Gwiazda Skrzyszów
Płomień Połomia
2:0
Forteca Świerklany
KS Naprzód Borucin
4:0
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS 1905 Krzanowice
1:5
LKS Raszczyce
GRANICA Ruptawa
1:0
Rymer Rybnik
Forteca Świerklany
3:1
KS Naprzód Borucin
LKS 1908 Nędza
4:5
LKS Zameczek Czernica
Gwiazda Skrzyszów
2:2
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Pierwszy Chwałowice
2:3
Silesia Lubomia
GKS 1962 Jastrzębie II
2:1
Unia Racibórz
LKS Tworków
5:1
Płomień Połomia
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Skrzyszów
Pauza
Rymer Rybnik
2:0
Jedność Jejkowice
LKS Raszczyce
3:2
LKS 1908 Nędza
Unia Racibórz
5:2
KS 1905 Krzanowice
Płomień Połomia
2:1
GKS 1962 Jastrzębie II
KS Naprzód Borucin
2:3
LKS Tworków
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
2:1
Pierwszy Chwałowice
LKS Zameczek Czernica
1:2
GRANICA Ruptawa
Silesia Lubomia
2:2
Forteca Świerklany
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS 1962 Jastrzębie II
3:1
KS Naprzód Borucin
Jedność Jejkowice
1:2
LKS Zameczek Czernica
KS 1905 Krzanowice
4:3
Płomień Połomia
Forteca Świerklany
2:2
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS 1908 Nędza
1:8
Unia Racibórz
Pierwszy Chwałowice
1:3
Gwiazda Skrzyszów
LKS Tworków
3:2
Silesia Lubomia
GRANICA Ruptawa
3:1
LKS Raszczyce
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
4:0
Jedność Jejkowice
Silesia Lubomia
1:3
GKS 1962 Jastrzębie II
Gwiazda Skrzyszów
3:2
Forteca Świerklany
Płomień Połomia
1:4
LKS 1908 Nędza
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
1:4
LKS Tworków
LKS Zameczek Czernica
6:1
Rymer Rybnik
KS Naprzód Borucin
1:2
KS 1905 Krzanowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Rymer Rybnik
0:1
LKS Raszczyce
Jedność Jejkowice
3:4
Unia Racibórz
KS 1905 Krzanowice
0:0
Silesia Lubomia
GRANICA Ruptawa
1:1
Płomień Połomia
GKS 1962 Jastrzębie II
3:3
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
Forteca Świerklany
1:1
Pierwszy Chwałowice
LKS 1908 Nędza
5:0
KS Naprzód Borucin
LKS Tworków
5:2
Gwiazda Skrzyszów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Raszczyce
9:2
LKS Zameczek Czernica
Unia Racibórz
7:0
Rymer Rybnik
Silesia Lubomia
0:2
LKS 1908 Nędza
Gwiazda Skrzyszów
2:1
GKS 1962 Jastrzębie II
Pierwszy Chwałowice
0:6
LKS Tworków
Płomień Połomia
3:5
Jedność Jejkowice
KS Naprzód Borucin
5:1
GRANICA Ruptawa
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
3:5
KS 1905 Krzanowice
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
GRANICA Ruptawa
5:2
Silesia Lubomia
Rymer Rybnik
2:4
Płomień Połomia
Jedność Jejkowice
0:3
KS Naprzód Borucin
KS 1905 Krzanowice
3:4
Gwiazda Skrzyszów
GKS 1962 Jastrzębie II
2:5
Pierwszy Chwałowice
LKS 1908 Nędza
2:2
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
LKS Tworków
3:1
Forteca Świerklany
LKS Zameczek Czernica
1:4
Unia Racibórz
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca Świerklany
4:0
GKS 1962 Jastrzębie II
Unia Racibórz
6:0
LKS Raszczyce
Silesia Lubomia
2:1
Jedność Jejkowice
Gwiazda Skrzyszów
1:1
LKS 1908 Nędza
Pierwszy Chwałowice
8:0
KS 1905 Krzanowice
Płomień Połomia
2:0
LKS Zameczek Czernica
KS Naprzód Borucin
2:2
Rymer Rybnik
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
0:1
GRANICA Ruptawa
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
0:6
LKS Krzyżanowice (Racibórz)
GKS 1962 Jastrzębie II
0:5
LKS Tworków
Rymer Rybnik
1:0
Silesia Lubomia
KS 1905 Krzanowice
1:6
Forteca Świerklany
GRANICA Ruptawa
1:2
Gwiazda Skrzyszów
LKS Raszczyce
5:2
Płomień Połomia
LKS 1908 Nędza
0:2
Pierwszy Chwałowice
LKS Zameczek Czernica
3:5
KS Naprzód Borucin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości