zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
Pauza
Przełom Kaniów
1:0
Sokół Buczkowice
Pionier Pisarzowice
2:1
Soła Kobiernice
KS Międzyrzecze
7:0
LKS Mazańcowice
Sokół Hecznarowice
6:2
Beskid Godziszka
KS Bystra (k. Bielska)
2:3
KS Bestwinka
Rekord II Bielsko-Biała
7:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
Pauza
MRKS II Czechowice-Dziedzice
2:0
KS Międzyrzecze
Pionier Pisarzowice
2:1
Rekord II Bielsko-Biała
Beskid Godziszka
2:5
KS Bystra (k. Bielska)
KS Bestwinka
3:0
Przełom Kaniów
LKS Mazańcowice
1:6
Zapora Wapienica
Soła Kobiernice
3:4
Sokół Buczkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra (k. Bielska)
Pauza
Przełom Kaniów
0:1
Beskid Godziszka
Sokół Buczkowice
2:3
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
3:5
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Hecznarowice
5:3
LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze
1:5
Pionier Pisarzowice
Soła Kobiernice
2:4
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:5
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
0:1
KS Bestwinka
Pionier Pisarzowice
3:0
Zapora Wapienica
Beskid Godziszka
1:0
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
1:8
KS Bystra (k. Bielska)
Rekord II Bielsko-Biała
4:0
KS Międzyrzecze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
Pauza
Sokół Hecznarowice
1:3
Pionier Pisarzowice
Zapora Wapienica
2:1
Rekord II Bielsko-Biała
Przełom Kaniów
8:2
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
3:0
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
1:2
Soła Kobiernice
KS Bystra (k. Bielska)
0:6
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
Pauza
Rekord II Bielsko-Biała
3:0
Sokół Hecznarowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:4
Przełom Kaniów
Soła Kobiernice
2:0
Beskid Godziszka
Pionier Pisarzowice
5:0
KS Bystra (k. Bielska)
LKS Mazańcowice
2:3
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
3:1
Zapora Wapienica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
Pauza
Przełom Kaniów
0:4
Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice
3:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora Wapienica
1:3
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
3:2
KS Międzyrzecze
KS Bystra (k. Bielska)
2:3
Rekord II Bielsko-Biała
KS Bestwinka
4:1
LKS Mazańcowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
Pauza
Pionier Pisarzowice
4:3
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
3:0
KS Bystra (k. Bielska)
Rekord II Bielsko-Biała
5:0
Przełom Kaniów
Zapora Wapienica
8:3
Sokół Hecznarowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:1
KS Bestwinka
LKS Mazańcowice
0:4
Beskid Godziszka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mazańcowice
Pauza
Beskid Godziszka
1:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Hecznarowice
2:2
Soła Kobiernice
Przełom Kaniów
1:1
KS Międzyrzecze
Sokół Buczkowice
2:3
Rekord II Bielsko-Biała
KS Bystra (k. Bielska)
4:2
Zapora Wapienica
KS Bestwinka
5:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pauza
Pionier Pisarzowice
4:3
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
4:0
Sokół Buczkowice
Zapora Wapienica
0:1
Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice
1:0
KS Bystra (k. Bielska)
Soła Kobiernice
6:2
LKS Mazańcowice
Rekord II Bielsko-Biała
2:2
KS Bestwinka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
Beskid Godziszka
1:5
Rekord II Bielsko-Biała
Sokół Buczkowice
7:2
Zapora Wapienica
Przełom Kaniów
1:1
Sokół Hecznarowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
12:1
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
3:3
KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice
3:1
KS Bystra (k. Bielska)
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord II Bielsko-Biała
Pauza
Pionier Pisarzowice
8:0
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
0:3
KS Bestwinka
KS Bystra (k. Bielska)
1:2
Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice
3:0*
Sokół Buczkowice
KS Międzyrzecze
1:0
Beskid Godziszka
Soła Kobiernice
4:1
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
Pauza
Przełom Kaniów
3:5
Soła Kobiernice
Beskid Godziszka
0:2
Zapora Wapienica
Sokół Buczkowice
8:1
KS Bystra (k. Bielska)
KS Bestwinka
3:2
Sokół Hecznarowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:3
Pionier Pisarzowice
LKS Mazańcowice
0:12
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Wapienica
Pauza
Beskid Godziszka
1:1
Sokół Hecznarowice
Sokół Buczkowice
3:3
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
2:0
KS Bystra (k. Bielska)
LKS Mazańcowice
1:9
KS Międzyrzecze
Soła Kobiernice
0:1
Pionier Pisarzowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice
0:5
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Hecznarowice
Pauza
Przełom Kaniów
2:2
KS Bestwinka
Sokół Buczkowice
1:1
Soła Kobiernice
Zapora Wapienica
8:0
LKS Mazańcowice
KS Bystra (k. Bielska)
4:0
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
2:0
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Rekord II Bielsko-Biała
2:0
Pionier Pisarzowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bystra (k. Bielska)
Pauza
Pionier Pisarzowice
2:0
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
3:2
Zapora Wapienica
Rekord II Bielsko-Biała
4:0
Soła Kobiernice
Beskid Godziszka
0:2
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
5:1
Sokół Buczkowice
LKS Mazańcowice
2:3
Sokół Hecznarowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełom Kaniów
Pauza
Sokół Hecznarowice
1:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Sokół Buczkowice
1:1
Beskid Godziszka
KS Międzyrzecze
2:4
Rekord II Bielsko-Biała
Zapora Wapienica
3:2
Pionier Pisarzowice
KS Bystra (k. Bielska)
7:2
LKS Mazańcowice
KS Bestwinka
2:0
Soła Kobiernice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Buczkowice
Pauza
MRKS II Czechowice-Dziedzice
7:1
KS Bystra (k. Bielska)
Pionier Pisarzowice
5:0
Sokół Hecznarowice
Beskid Godziszka
0:4
KS Bestwinka
Rekord II Bielsko-Biała
10:0
Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice
0:6
Przełom Kaniów
Soła Kobiernice
2:0
KS Międzyrzecze
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Bestwinka
Pauza
KS Bystra (k. Bielska)
0:4
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
0:4
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Beskid Godziszka
0:3
Soła Kobiernice
Sokół Buczkowice
12:0
LKS Mazańcowice
Zapora Wapienica
2:3
KS Międzyrzecze
Sokół Hecznarowice
0:3
Rekord II Bielsko-Biała
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Godziszka
Pauza
Pionier Pisarzowice
0:3
Przełom Kaniów
MRKS II Czechowice-Dziedzice
1:0
Sokół Buczkowice
Rekord II Bielsko-Biała
3:1
KS Bystra (k. Bielska)
LKS Mazańcowice
0:14
KS Bestwinka
KS Międzyrzecze
1:4
Sokół Hecznarowice
Soła Kobiernice
4:1
Zapora Wapienica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
Pauza
Beskid Godziszka
6:1
LKS Mazańcowice
Sokół Buczkowice
0:4
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
6:2
Zapora Wapienica
Przełom Kaniów
3:2
Rekord II Bielsko-Biała
KS Bestwinka
6:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Bystra (k. Bielska)
1:5
KS Międzyrzecze
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mazańcowice
Pauza
MRKS II Czechowice-Dziedzice
5:1
Beskid Godziszka
Pionier Pisarzowice
1:1
KS Bestwinka
Zapora Wapienica
2:1
KS Bystra (k. Bielska)
KS Międzyrzecze
1:2
Przełom Kaniów
Soła Kobiernice
0:0
Sokół Hecznarowice
Rekord II Bielsko-Biała
8:0
Sokół Buczkowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Pauza
KS Bestwinka
3:0*
Rekord II Bielsko-Biała
Beskid Godziszka
0:9
Pionier Pisarzowice
Sokół Buczkowice
0:3
KS Międzyrzecze
KS Bystra (k. Bielska)
0:2
Sokół Hecznarowice
Przełom Kaniów
7:1
Zapora Wapienica
LKS Mazańcowice
0:13
Soła Kobiernice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
Pauza
Zapora Wapienica
7:1
Sokół Buczkowice
Sokół Hecznarowice
2:4
Przełom Kaniów
LKS Mazańcowice
1:16
MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Międzyrzecze
4:2
KS Bestwinka
Rekord II Bielsko-Biała
3:0*
Beskid Godziszka
KS Bystra (k. Bielska)
1:1
Soła Kobiernice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord II Bielsko-Biała
Pauza
Beskid Godziszka
2:2
KS Międzyrzecze
MRKS II Czechowice-Dziedzice
4:0
Soła Kobiernice
Sokół Buczkowice
4:2
Sokół Hecznarowice
LKS Mazańcowice
0:4
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
1:0
KS Bystra (k. Bielska)
KS Bestwinka
6:0
Zapora Wapienica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Międzyrzecze
Pauza
Rekord II Bielsko-Biała
23:0
LKS Mazańcowice
Pionier Pisarzowice
1:2
MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora Wapienica
2:1
Beskid Godziszka
Soła Kobiernice
2:0
Przełom Kaniów
KS Bystra (k. Bielska)
1:7
Sokół Buczkowice
Sokół Hecznarowice
0:0
KS Bestwinka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości