Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
5:0
GLKS Wilkowice
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:2
LKS 99 Pruchna
Koszarawa Żywiec
1:1
Błyskawica Drogomyśl
Tempo Puńców
2:4
Góral 1956 Żywiec
LKS Bestwina
1:0
Orzeł Łękawica
LKS Leśna
2:4
Cukrownik Chybie
Pasjonat Dankowice
4:4
Metal WG - Skałka Żabnica
KS Wisła
2:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
1:2
Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
2:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:0
Góral 1956 Żywiec
LKS Bestwina
1:1
Tempo Puńców
Cukrownik Chybie
4:1
Czarni Jaworze
KS Wisła
1:1
Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna
5:1
LKS Leśna
GLKS Wilkowice
1:7
Orzeł Łękawica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Koszarawa Żywiec
2:1
KS Wisła
Pasjonat Dankowice
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Tempo Puńców
4:0
GLKS Wilkowice
Orzeł Łękawica
0:1
Cukrownik Chybie
Góral 1956 Żywiec
1:2
LKS Bestwina
LKS Leśna
3:2
Błyskawica Drogomyśl
Czarni Jaworze
1:0
LKS 99 Pruchna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:4
Góral 1956 Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
3:1
Czarni Jaworze
Metal WG - Skałka Żabnica
1:2
LKS Leśna
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:2
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
1:3
Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie
3:0
Tempo Puńców
KS Wisła
6:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS 99 Pruchna
2:0
Orzeł Łękawica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
3:3
Metal WG - Skałka Żabnica
KKS Spójnia Zebrzydowice
0:5
Pasjonat Dankowice
Koszarawa Żywiec
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina
5:1
GLKS Wilkowice
Orzeł Łękawica
1:4
Błyskawica Drogomyśl
Góral 1956 Żywiec
1:1
Cukrownik Chybie
LKS Leśna
2:4
KS Wisła
Tempo Puńców
2:1
LKS 99 Pruchna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
2:5
Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl
2:1
Tempo Puńców
Koszarawa Żywiec
1:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
MRKS Czechowice-Dziedzice
6:0
GLKS Wilkowice
Pasjonat Dankowice
6:1
LKS Leśna
Cukrownik Chybie
0:0
LKS Bestwina
KS Wisła
2:1
Czarni Jaworze
LKS 99 Pruchna
1:1
Góral 1956 Żywiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łękawica
1:3
KS Wisła
Czarni Jaworze
1:2
Pasjonat Dankowice
GLKS Wilkowice
1:1
Cukrownik Chybie
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:9
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina
0:1
LKS 99 Pruchna
Tempo Puńców
4:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Góral 1956 Żywiec
2:1
Błyskawica Drogomyśl
LKS Leśna
1:3
Koszarawa Żywiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:1
LKS Leśna
LKS 99 Pruchna
1:1
GLKS Wilkowice
Błyskawica Drogomyśl
1:2
LKS Bestwina
Metal WG - Skałka Żabnica
1:5
Góral 1956 Żywiec
KS Wisła
1:0
Tempo Puńców
Pasjonat Dankowice
3:2
Orzeł Łękawica
Koszarawa Żywiec
0:2
Czarni Jaworze
MRKS Czechowice-Dziedzice
5:1
Cukrownik Chybie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
3:2
KKS Spójnia Zebrzydowice
GLKS Wilkowice
0:2
Błyskawica Drogomyśl
LKS Bestwina
2:0
Metal WG - Skałka Żabnica
Cukrownik Chybie
2:2
LKS 99 Pruchna
Tempo Puńców
3:7
Pasjonat Dankowice
Orzeł Łękawica
1:1
Koszarawa Żywiec
Góral 1956 Żywiec
2:2
KS Wisła
LKS Leśna
1:4
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:1
Tempo Puńców
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:6
Orzeł Łękawica
Błyskawica Drogomyśl
3:1
Cukrownik Chybie
MRKS Czechowice-Dziedzice
5:0
LKS 99 Pruchna
Metal WG - Skałka Żabnica
3:2
GLKS Wilkowice
KS Wisła
3:4
LKS Bestwina
LKS Leśna
1:5
Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice
1:0
Góral 1956 Żywiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
5:4
MRKS Czechowice-Dziedzice
GLKS Wilkowice
1:4
KS Wisła
LKS Bestwina
3:0
Pasjonat Dankowice
Cukrownik Chybie
3:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Tempo Puńców
5:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
Orzeł Łękawica
0:1
LKS Leśna
Góral 1956 Żywiec
0:0
Koszarawa Żywiec
LKS 99 Pruchna
4:5
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:0
Góral 1956 Żywiec
Koszarawa Żywiec
0:1
LKS Bestwina
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:0
Błyskawica Drogomyśl
Metal WG - Skałka Żabnica
0:0
LKS 99 Pruchna
Pasjonat Dankowice
8:0
GLKS Wilkowice
KS Wisła
2:1
Cukrownik Chybie
Czarni Jaworze
4:3
Orzeł Łękawica
LKS Leśna
0:1
Tempo Puńców
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
0:3
Koszarawa Żywiec
Błyskawica Drogomyśl
6:1
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Bestwina
3:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie
0:4
Pasjonat Dankowice
Tempo Puńców
4:1
Czarni Jaworze
Góral 1956 Żywiec
4:0
LKS Leśna
Orzeł Łękawica
1:10
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS 99 Pruchna
3:3
KS Wisła
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
3:1
GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec
1:1
Cukrownik Chybie
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:2
Metal WG - Skałka Żabnica
Orzeł Łękawica
3:2
Tempo Puńców
Czarni Jaworze
4:1
Góral 1956 Żywiec
LKS Leśna
1:3
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
2:2
LKS 99 Pruchna
KS Wisła
3:4
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
4:0
LKS Leśna
Błyskawica Drogomyśl
1:2
Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina
0:0
Czarni Jaworze
Metal WG - Skałka Żabnica
2:5
KS Wisła
LKS 99 Pruchna
0:2
Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie
3:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Tempo Puńców
1:5
MRKS Czechowice-Dziedzice
Góral 1956 Żywiec
2:1
Orzeł Łękawica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:5
Czarni Jaworze
Błyskawica Drogomyśl
0:0
Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie
8:1
LKS Leśna
Góral 1956 Żywiec
1:3
Tempo Puńców
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:0
KS Wisła
Metal WG - Skałka Żabnica
5:2
Pasjonat Dankowice
Orzeł Łękawica
0:1
LKS Bestwina
LKS 99 Pruchna
1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
2:3
LKS 99 Pruchna
Czarni Jaworze
1:4
Cukrownik Chybie
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:2
Błyskawica Drogomyśl
Koszarawa Żywiec
4:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Pasjonat Dankowice
4:0
KS Wisła
Tempo Puńców
3:1
LKS Bestwina
Orzeł Łękawica
4:2
GLKS Wilkowice
Góral 1956 Żywiec
0:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS Czechowice-Dziedzice
4:0
Pasjonat Dankowice
KS Wisła
2:1
Koszarawa Żywiec
Metal WG - Skałka Żabnica
2:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Błyskawica Drogomyśl
4:1
LKS Leśna
LKS 99 Pruchna
1:1
Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie
0:1
Orzeł Łękawica
GLKS Wilkowice
0:3*
Tempo Puńców
LKS Bestwina
1:0
Góral 1956 Żywiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:2
Błyskawica Drogomyśl
Koszarawa Żywiec
3:0
Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina
0:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Orzeł Łękawica
1:1
LKS 99 Pruchna
Góral 1956 Żywiec
3:0*
GLKS Wilkowice
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:0
KS Wisła
Tempo Puńców
1:2
Cukrownik Chybie
LKS Leśna
0:2
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:0
Koszarawa Żywiec
GLKS Wilkowice
1:4
LKS Bestwina
Błyskawica Drogomyśl
2:1
Orzeł Łękawica
Metal WG - Skałka Żabnica
3:2
Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice
1:6
KKS Spójnia Zebrzydowice
Cukrownik Chybie
0:4
Góral 1956 Żywiec
LKS 99 Pruchna
1:2
Tempo Puńców
KS Wisła
3:1
LKS Leśna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:4
KS Wisła
GLKS Wilkowice
0:3*
MRKS Czechowice-Dziedzice
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:3
Koszarawa Żywiec
LKS Bestwina
2:1
Cukrownik Chybie
Tempo Puńców
2:2
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica
2:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Góral 1956 Żywiec
5:0
LKS 99 Pruchna
LKS Leśna
1:4
Pasjonat Dankowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła
2:1
Orzeł Łękawica
Metal WG - Skałka Żabnica
2:6
Tempo Puńców
Błyskawica Drogomyśl
2:1
Góral 1956 Żywiec
Koszarawa Żywiec
3:0
LKS Leśna
MRKS Czechowice-Dziedzice
4:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice
1:2
Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie
2:1
GLKS Wilkowice
LKS 99 Pruchna
0:4
LKS Bestwina
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:0
Koszarawa Żywiec
GLKS Wilkowice
0:1
LKS 99 Pruchna
LKS Leśna
3:3
KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Bestwina
0:1
Błyskawica Drogomyśl
Cukrownik Chybie
2:5
MRKS Czechowice-Dziedzice
Tempo Puńców
0:1
KS Wisła
Orzeł Łękawica
3:2
Pasjonat Dankowice
Góral 1956 Żywiec
2:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
5:2
Czarni Jaworze
Błyskawica Drogomyśl
3:1
GLKS Wilkowice
Koszarawa Żywiec
1:3
Orzeł Łękawica
Metal WG - Skałka Żabnica
1:3
LKS Bestwina
LKS 99 Pruchna
0:0
Cukrownik Chybie
Pasjonat Dankowice
0:4
Tempo Puńców
KS Wisła
1:2
Góral 1956 Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
6:0
LKS Leśna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
0:2
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Bestwina
0:4
KS Wisła
Cukrownik Chybie
1:2
Błyskawica Drogomyśl
Tempo Puńców
2:3
Koszarawa Żywiec
Orzeł Łękawica
2:4
KKS Spójnia Zebrzydowice
Góral 1956 Żywiec
2:2
Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna
0:4
MRKS Czechowice-Dziedzice
Czarni Jaworze
4:0
LKS Leśna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:3
Tempo Puńców
Błyskawica Drogomyśl
3:2
LKS 99 Pruchna
Koszarawa Żywiec
1:0
Góral 1956 Żywiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
7:1
Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice
3:2
LKS Bestwina
KS Wisła
4:0
GLKS Wilkowice
LKS Leśna
2:4
Orzeł Łękawica
Metal WG - Skałka Żabnica
0:6
Cukrownik Chybie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Wilkowice
1:3
Pasjonat Dankowice
Błyskawica Drogomyśl
0:4
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina
0:0
Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie
3:0
KS Wisła
Orzeł Łękawica
2:2
Czarni Jaworze
Góral 1956 Żywiec
1:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS 99 Pruchna
2:1
Metal WG - Skałka Żabnica
Tempo Puńców
8:0
LKS Leśna
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
0:2
Tempo Puńców
KS Wisła
3:2
LKS 99 Pruchna
Metal WG - Skałka Żabnica
8:4
Błyskawica Drogomyśl
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:5
LKS Bestwina
Koszarawa Żywiec
5:0
GLKS Wilkowice
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:2
Orzeł Łękawica
LKS Leśna
1:0
Góral 1956 Żywiec
Pasjonat Dankowice
1:2
Cukrownik Chybie
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
1:8
MRKS Czechowice-Dziedzice
GLKS Wilkowice
1:5
KKS Spójnia Zebrzydowice
Błyskawica Drogomyśl
1:2
KS Wisła
LKS Bestwina
5:1
LKS Leśna
Cukrownik Chybie
0:0
Koszarawa Żywiec
Tempo Puńców
0:1
Orzeł Łękawica
Góral 1956 Żywiec
2:2
Czarni Jaworze
LKS 99 Pruchna
3:5
Pasjonat Dankowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
4:4
LKS Bestwina
KKS Spójnia Zebrzydowice
3:2
Cukrownik Chybie
Koszarawa Żywiec
2:1
LKS 99 Pruchna
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:1
Tempo Puńców
Pasjonat Dankowice
4:2
Błyskawica Drogomyśl
KS Wisła
7:0
Metal WG - Skałka Żabnica
Orzeł Łękawica
3:2
Góral 1956 Żywiec
LKS Leśna
0:0
GLKS Wilkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości