zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
0:7
Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina
0:2
Metal WG - Skałka Żabnica
Kuźnia Ustroń
1:1
Beskid Skoczów
KS Wisła
3:0
Cukrownik Chybie
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:1
LKS 99 Pruchna
LKS Świt Cięcina
1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Maksymilian Cisiec
3:2
Koszarawa Żywiec
Spójnia Landek
5:1
Zapora Porąbka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
1:3
Beskid Skoczów
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:1
LKS Bestwina
Metal WG - Skałka Żabnica
1:2
Spójnia Landek
LKS 99 Pruchna
2:1
LKS Świt Cięcina
Pasjonat Dankowice
4:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kuźnia Ustroń
4:0
Cukrownik Chybie
Zapora Porąbka
3:2
Maksymilian Cisiec
KS Wisła
4:0
Czarni Jaworze
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:2
Cukrownik Chybie
LKS Bestwina
3:1
LKS 99 Pruchna
Maksymilian Cisiec
4:5
Metal WG - Skałka Żabnica
Beskid Skoczów
1:2
Zapora Porąbka
Kuźnia Ustroń
4:1
Koszarawa Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:10
KS Wisła
LKS Świt Cięcina
5:0
Pasjonat Dankowice
Spójnia Landek
3:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:0
Maksymilian Cisiec
Metal WG - Skałka Żabnica
1:6
Beskid Skoczów
Kuźnia Ustroń
2:0
Zapora Porąbka
Cukrownik Chybie
0:3
Koszarawa Żywiec
KS Wisła
7:0
LKS Świt Cięcina
LKS 99 Pruchna
1:3
Spójnia Landek
Pasjonat Dankowice
2:0
LKS Bestwina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
5:1
Zapora Porąbka
LKS Bestwina
1:4
KS Wisła
Beskid Skoczów
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń
2:1
Metal WG - Skałka Żabnica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Cukrownik Chybie
LKS Świt Cięcina
2:1
Czarni Jaworze
Spójnia Landek
4:0
Pasjonat Dankowice
Maksymilian Cisiec
2:2
LKS 99 Pruchna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:3
LKS Bestwina
Metal WG - Skałka Żabnica
5:1
Koszarawa Żywiec
LKS 99 Pruchna
0:2
Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice
7:1
Maksymilian Cisiec
Kuźnia Ustroń
4:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Cukrownik Chybie
2:0
Zapora Porąbka
KS Wisła
2:5
Spójnia Landek
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:6
LKS Świt Cięcina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina
3:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Skoczów
4:0
Pasjonat Dankowice
LKS Świt Cięcina
2:0
Cukrownik Chybie
Maksymilian Cisiec
2:2
KS Wisła
Kuźnia Ustroń
0:0
LKS 99 Pruchna
Zapora Porąbka
1:3
Metal WG - Skałka Żabnica
Spójnia Landek
3:0
Czarni Jaworze
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:3
Maksymilian Cisiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:2
Zapora Porąbka
LKS 99 Pruchna
1:2
Koszarawa Żywiec
Kuźnia Ustroń
0:2
Pasjonat Dankowice
Cukrownik Chybie
1:6
Metal WG - Skałka Żabnica
KS Wisła
6:1
Beskid Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:3
Spójnia Landek
LKS Świt Cięcina
0:1
LKS Bestwina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
2:4
Pasjonat Dankowice
LKS Bestwina
2:1
Cukrownik Chybie
Metal WG - Skałka Żabnica
3:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Maksymilian Cisiec
3:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Skoczów
5:0
Czarni Jaworze
Kuźnia Ustroń
0:2
KS Wisła
Zapora Porąbka
1:2
LKS 99 Pruchna
Spójnia Landek
3:2
LKS Świt Cięcina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
1:0
Spójnia Landek
LKS 99 Pruchna
1:0
Metal WG - Skałka Żabnica
Pasjonat Dankowice
8:0
Zapora Porąbka
Kuźnia Ustroń
3:4
Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie
1:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Wisła
3:0
Koszarawa Żywiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:1
Beskid Skoczów
LKS Świt Cięcina
1:3
Maksymilian Cisiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:0
Czarni Jaworze
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:1
LKS 99 Pruchna
Metal WG - Skałka Żabnica
0:3
Pasjonat Dankowice
Maksymilian Cisiec
1:1
LKS Bestwina
Beskid Skoczów
5:3
LKS Świt Cięcina
Kuźnia Ustroń
4:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
0:0
KS Wisła
Spójnia Landek
6:1
Cukrownik Chybie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:3
Zapora Porąbka
LKS Bestwina
1:4
Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń
1:1
LKS Świt Cięcina
Cukrownik Chybie
1:1
LKS 99 Pruchna
KS Wisła
7:1
Metal WG - Skałka Żabnica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:0
Koszarawa Żywiec
Spójnia Landek
1:0
Maksymilian Cisiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:6
Metal WG - Skałka Żabnica
Koszarawa Żywiec
1:2
LKS Świt Cięcina
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:2
KS Wisła
Maksymilian Cisiec
3:2
Cukrownik Chybie
LKS 99 Pruchna
1:2
Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów
0:2
Spójnia Landek
Kuźnia Ustroń
2:0
LKS Bestwina
Zapora Porąbka
2:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Bestwina
0:0
Koszarawa Żywiec
Maksymilian Cisiec
0:1
Beskid Skoczów
Cukrownik Chybie
0:6
Pasjonat Dankowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:0
Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Świt Cięcina
3:2
Zapora Porąbka
Kuźnia Ustroń
1:1
Spójnia Landek
KS Wisła
4:1
LKS 99 Pruchna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:1
Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:5
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Metal WG - Skałka Żabnica
2:1
LKS Świt Cięcina
Beskid Skoczów
3:2
Cukrownik Chybie
Pasjonat Dankowice
2:4
KS Wisła
Kuźnia Ustroń
2:1
Maksymilian Cisiec
Zapora Porąbka
3:1
LKS Bestwina
LKS 99 Pruchna
3:0
Czarni Jaworze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
1:1
Maksymilian Cisiec
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:1
LKS Świt Cięcina
Metal WG - Skałka Żabnica
1:2
LKS Bestwina
Beskid Skoczów
0:3*
Kuźnia Ustroń
Pasjonat Dankowice
3:1
Czarni Jaworze
Cukrownik Chybie
1:6
KS Wisła
Zapora Porąbka
0:1
Spójnia Landek
LKS 99 Pruchna
0:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:2
KS Wisła
LKS Bestwina
1:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Beskid Skoczów
1:2
Koszarawa Żywiec
Cukrownik Chybie
1:3
Kuźnia Ustroń
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:1
Pasjonat Dankowice
LKS Świt Cięcina
1:1
LKS 99 Pruchna
Maksymilian Cisiec
0:1
Zapora Porąbka
Spójnia Landek
2:2
Metal WG - Skałka Żabnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
4:1
Kuźnia Ustroń
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:6
Spójnia Landek
Metal WG - Skałka Żabnica
2:0
Maksymilian Cisiec
LKS 99 Pruchna
3:1
LKS Bestwina
Pasjonat Dankowice
1:0
LKS Świt Cięcina
Cukrownik Chybie
4:2
Czarni Jaworze
Zapora Porąbka
0:2
Beskid Skoczów
KS Wisła
5:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
2:3
Cukrownik Chybie
LKS Bestwina
2:2
Pasjonat Dankowice
Metal WG - Skałka Żabnica
3:0
Beskid Skoczów
Zapora Porąbka
0:3
Kuźnia Ustroń
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:1
Czarni Jaworze
LKS Świt Cięcina
0:2
KS Wisła
Maksymilian Cisiec
0:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
1:1
LKS 99 Pruchna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Metal WG - Skałka Żabnica
0:2
Kuźnia Ustroń
Czarni Jaworze
1:1
LKS Świt Cięcina
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:1
Beskid Skoczów
Cukrownik Chybie
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
1:1
Koszarawa Żywiec
KS Wisła
0:2
LKS Bestwina
LKS 99 Pruchna
2:1
Maksymilian Cisiec
Pasjonat Dankowice
2:2
Spójnia Landek
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:1
Kuźnia Ustroń
LKS Bestwina
4:0
Czarni Jaworze
Beskid Skoczów
2:0
LKS 99 Pruchna
Zapora Porąbka
0:2
Cukrownik Chybie
LKS Świt Cięcina
2:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Spójnia Landek
3:0
KS Wisła
Metal WG - Skałka Żabnica
1:3
Koszarawa Żywiec
Maksymilian Cisiec
1:2
Pasjonat Dankowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 99 Pruchna
1:0
Kuźnia Ustroń
Czarni Jaworze
0:8
Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:1
Koszarawa Żywiec
Metal WG - Skałka Żabnica
4:0
Zapora Porąbka
Pasjonat Dankowice
4:3
Beskid Skoczów
Cukrownik Chybie
0:0
LKS Świt Cięcina
KS Wisła
1:2
Maksymilian Cisiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:4
LKS Bestwina
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
4:0
LKS 99 Pruchna
LKS Bestwina
1:1
LKS Świt Cięcina
Metal WG - Skałka Żabnica
2:3
Cukrownik Chybie
Maksymilian Cisiec
2:3
Czarni Jaworze
Beskid Skoczów
0:2
KS Wisła
Pasjonat Dankowice
2:1
Kuźnia Ustroń
Zapora Porąbka
2:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
2:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:4
Beskid Skoczów
Metal WG - Skałka Żabnica
0:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS 99 Pruchna
1:1
Zapora Porąbka
Cukrownik Chybie
1:3
LKS Bestwina
KS Wisła
4:0
Kuźnia Ustroń
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Maksymilian Cisiec
LKS Świt Cięcina
0:5
Spójnia Landek
Pasjonat Dankowice
1:5
Koszarawa Żywiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
1:3
Kuźnia Ustroń
Koszarawa Żywiec
1:3
KS Wisła
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:2
Cukrownik Chybie
Metal WG - Skałka Żabnica
1:1
LKS 99 Pruchna
Maksymilian Cisiec
1:3
LKS Świt Cięcina
Beskid Skoczów
2:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
0:6
Pasjonat Dankowice
Spójnia Landek
2:1
LKS Bestwina
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
0:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:1
Pasjonat Dankowice
Metal WG - Skałka Żabnica
1:1
KS Wisła
Maksymilian Cisiec
1:5
Spójnia Landek
LKS 99 Pruchna
0:1
Cukrownik Chybie
Beskid Skoczów
3:2
LKS Bestwina
Kuźnia Ustroń
1:3
LKS Świt Cięcina
Zapora Porąbka
3:2
Czarni Jaworze
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
2:3
Koszarawa Żywiec
LKS Bestwina
3:1
Maksymilian Cisiec
Metal WG - Skałka Żabnica
1:8
Pasjonat Dankowice
LKS 99 Pruchna
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Cukrownik Chybie
1:1
Spójnia Landek
KS Wisła
6:2
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:3
Kuźnia Ustroń
LKS Świt Cięcina
0:1
Beskid Skoczów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bestwina
3:1
Kuźnia Ustroń
Metal WG - Skałka Żabnica
2:0
Czarni Jaworze
Pasjonat Dankowice
5:1
LKS 99 Pruchna
KS Wisła
4:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:0
Zapora Porąbka
LKS Świt Cięcina
1:2
Koszarawa Żywiec
Spójnia Landek
1:1
Beskid Skoczów
Cukrownik Chybie
5:1
Maksymilian Cisiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Żywiec
7:0
LKS Bestwina
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:2
Czarni Jaworze
Metal WG - Skałka Żabnica
2:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS 99 Pruchna
1:3
KS Wisła
Beskid Skoczów
2:3
Maksymilian Cisiec
Pasjonat Dankowice
3:1
Cukrownik Chybie
Zapora Porąbka
2:0
LKS Świt Cięcina
Spójnia Landek
2:0
Kuźnia Ustroń
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Jaworze
0:5
LKS 99 Pruchna
LKS Bestwina
1:0
Zapora Porąbka
Metal WG - Skałka Żabnica
1:2
LKS Świt Cięcina
Maksymilian Cisiec
6:3
Kuźnia Ustroń
Cukrownik Chybie
3:2
Beskid Skoczów
KS Wisła
3:1
Pasjonat Dankowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
2:0
Koszarawa Żywiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości