Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
1:1
Unia Racibórz
Kuźnia Ustroń
1:0
LKS Goczałkowice Zdrój
GKS Radziechowy-Wieprz
2:3
KS Decor Bełk
Polonia Łaziska Górne
0:1
Tyski II Sport S.A
Drzewiarz Jasienica
3:2
Wilki Wilcza
Spójnia Landek
1:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Dąb Gaszowice
0:2
LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Polonia Łaziska Górne
KS Decor Bełk
3:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Wilki Wilcza
2:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice
5:0
Płomień Polomia
GKS Radziechowy-Wieprz
0:1
Dąb Gaszowice
Drzewiarz Jasienica
3:0
Tyski II Sport S.A
Unia Racibórz
2:0
Spójnia Landek
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
Kuźnia Ustroń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
0:3
Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń
1:1
Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Drzewiarz Jasienica
2:0
LKS Czaniec
Spójnia Landek
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:2
Tyski II Sport S.A
Dąb Gaszowice
2:3
KS Decor Bełk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski II Sport S.A
4:1
Płomień Polomia
LKS Czaniec
4:2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KS Decor Bełk
2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Wilki Wilcza
0:0
Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice
2:2
Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz
0:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Dąb Gaszowice
0:0
Polonia Łaziska Górne
GKS Radziechowy-Wieprz
0:0
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
0:4
LKS Czaniec
Kuźnia Ustroń
3:0
Wilki Wilcza
Polonia Łaziska Górne
1:0
KS Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica
0:1
Dąb Gaszowice
Spójnia Landek
0:4
Tyski II Sport S.A
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:1
Unia Racibórz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:0
Spójnia Landek
KS Decor Bełk
1:1
Unia Racibórz
Wilki Wilcza
3:4
LKS Goczałkowice Zdrój
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Radziechowy-Wieprz
5:0
Płomień Polomia
Polonia Łaziska Górne
2:2
Drzewiarz Jasienica
Tyski II Sport S.A
1:1
Kuźnia Ustroń
Dąb Gaszowice
4:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
6:1
Dąb Gaszowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:3
Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń
1:2
LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica
2:0
KS Decor Bełk
Unia Racibórz
3:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek
0:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Tyski II Sport S.A
2:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
Wilki Wilcza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
4:0
LKS Goczałkowice Zdrój
KS Decor Bełk
0:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Wilki Wilcza
1:0
Unia Racibórz
GKS Radziechowy-Wieprz
0:0
Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne
1:0
Płomień Polomia
Drzewiarz Jasienica
3:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Tyski II Sport S.A
3:3
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Dąb Gaszowice
0:2
Spójnia Landek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Radziechowy-Wieprz
1:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Płomień Polomia
0:6
Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:3
KS Decor Bełk
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:0
Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń
6:1
Dąb Gaszowice
Unia Racibórz
1:1
Tyski II Sport S.A
Spójnia Landek
0:4
Polonia Łaziska Górne
Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:0
LKS Czaniec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
3:0
Unia Racibórz
KS Decor Bełk
3:0
Wilki Wilcza
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:0
Płomień Polomia
GKS Radziechowy-Wieprz
0:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Łaziska Górne
1:3
Kuźnia Ustroń
Drzewiarz Jasienica
2:1
Spójnia Landek
Tyski II Sport S.A
1:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Dąb Gaszowice
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
2:3
KS Decor Bełk
Wilki Wilcza
1:1
Tyski II Sport S.A
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:2
LKS Czaniec
Kuźnia Ustroń
2:0
Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz
1:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Spójnia Landek
0:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
Polonia Łaziska Górne
Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
Dąb Gaszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Wilki Wilcza
KS Decor Bełk
1:2
Tyski II Sport S.A
Płomień Polomia
0:4
Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice
3:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Polonia Łaziska Górne
2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Drzewiarz Jasienica
3:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Dąb Gaszowice
3:2
Unia Racibórz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:2
Kuźnia Ustroń
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski II Sport S.A
2:1
LKS Czaniec
Wilki Wilcza
2:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
MRKS Czechowice-Dziedzice
4:0
Dąb Gaszowice
Kuźnia Ustroń
4:0
Płomień Polomia
Unia Racibórz
2:3
Polonia Łaziska Górne
Spójnia Landek
0:1
KS Decor Bełk
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
1:1
LKS Czaniec
Płomień Polomia
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:4
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Łaziska Górne
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica
1:1
Unia Racibórz
Spójnia Landek
1:3
Kuźnia Ustroń
Dąb Gaszowice
4:3
Wilki Wilcza
Tyski II Sport S.A
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Wilki Wilcza
1:0
Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń
3:0
KS Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz
3:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:0
Płomień Polomia
Tyski II Sport S.A
4:2
Dąb Gaszowice
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
Spójnia Landek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:1
Dąb Gaszowice
KS Decor Bełk
1:3
GKS Radziechowy-Wieprz
Wilki Wilcza
4:1
Drzewiarz Jasienica
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz
2:3
Płomień Polomia
Tyski II Sport S.A
1:0
Polonia Łaziska Górne
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
Spójnia Landek
LKS Goczałkowice Zdrój
0:2
Kuźnia Ustroń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
1:5
MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
0:1
Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń
3:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Łaziska Górne
1:0
LKS Czaniec
Spójnia Landek
2:2
Unia Racibórz
LKS Goczałkowice Zdrój
1:2
KS Decor Bełk
Tyski II Sport S.A
1:2
Drzewiarz Jasienica
Dąb Gaszowice
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
0:0
Drzewiarz Jasienica
KS Decor Bełk
5:0
Dąb Gaszowice
Wilki Wilcza
3:2
Płomień Polomia
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:1
Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz
1:2
Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz
1:5
Kuźnia Ustroń
Tyski II Sport S.A
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
1:2
Tyski II Sport S.A
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:0
LKS Czaniec
Kuźnia Ustroń
2:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Polonia Łaziska Górne
1:1
Dąb Gaszowice
Drzewiarz Jasienica
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Spójnia Landek
3:2
Wilki Wilcza
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
Unia Racibórz
Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:2
KS Decor Bełk
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
3:0
Płomień Polomia
KS Decor Bełk
2:4
Polonia Łaziska Górne
Wilki Wilcza
1:0
Kuźnia Ustroń
GKS Radziechowy-Wieprz
0:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Unia Racibórz
2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
MRKS Czechowice-Dziedzice
Tyski II Sport S.A
1:1
Spójnia Landek
Dąb Gaszowice
0:1
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Decor Bełk
3:0
Unia Racibórz
Płomień Polomia
1:2
GKS Radziechowy-Wieprz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:0
Dąb Gaszowice
Kuźnia Ustroń
1:1
Tyski II Sport S.A
Drzewiarz Jasienica
2:1
Polonia Łaziska Górne
Spójnia Landek
2:2
LKS Czaniec
LKS Goczałkowice Zdrój
5:1
Wilki Wilcza
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Kuźnia Ustroń
KS Decor Bełk
4:0
Drzewiarz Jasienica
Wilki Wilcza
2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
MRKS Czechowice-Dziedzice
4:1
Unia Racibórz
GKS Radziechowy-Wieprz
3:0
Spójnia Landek
Polonia Łaziska Górne
2:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice Zdrój
2:2
Tyski II Sport S.A
Dąb Gaszowice
6:4
Płomień Polomia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
2:3
Polonia Łaziska Górne
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:0
Drzewiarz Jasienica
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:4
KS Decor Bełk
Kuźnia Ustroń
2:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Unia Racibórz
1:1
Wilki Wilcza
Spójnia Landek
1:2
Dąb Gaszowice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
LKS Czaniec
Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:2
Tyski II Sport S.A
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Odra Centrum Wodzisław Śląski
KS Decor Bełk
1:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Wilki Wilcza
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
Drzewiarz Jasienica
4:1
Płomień Polomia
LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Tyski II Sport S.A
4:2
Unia Racibórz
Dąb Gaszowice
1:2
Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne
2:3
Spójnia Landek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
1:5
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Wilki Wilcza
0:2
KS Decor Bełk
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:0
Tyski II Sport S.A
Kuźnia Ustroń
2:3
Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz
0:2
LKS Czaniec
Spójnia Landek
1:2
Drzewiarz Jasienica
LKS Goczałkowice Zdrój
5:1
Dąb Gaszowice
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:0
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Decor Bełk
3:5
Płomień Polomia
GKS Radziechowy-Wieprz
4:3
Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica
2:1
Kuźnia Ustroń
LKS Goczałkowice Zdrój
5:2
Polonia Łaziska Górne
Dąb Gaszowice
1:2
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Tyski II Sport S.A
3:1
Wilki Wilcza
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
Spójnia Landek
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilcza
0:1
LKS Czaniec
Kuźnia Ustroń
7:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS Radziechowy-Wieprz
0:3*
MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz
1:0
Dąb Gaszowice
Spójnia Landek
5:0
Płomień Polomia
LKS Goczałkowice Zdrój
0:1
Drzewiarz Jasienica
Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:3
Polonia Łaziska Górne
Tyski II Sport S.A
4:0
KS Decor Bełk
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
- : -
Tyski II Sport S.A
KS Decor Bełk
0:0
Spójnia Landek
Płomień Polomia
1:2
Kuźnia Ustroń
GKS Radziechowy-Wieprz
2:3
Wilki Wilcza
Polonia Łaziska Górne
3:3
Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica
- : -
Odra Centrum Wodzisław Śląski
LKS Goczałkowice Zdrój
2:1
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Dąb Gaszowice
2:3
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
2:0
KS Decor Bełk
Wilki Wilcza
3:1
Dąb Gaszowice
MRKS Czechowice-Dziedzice
0:3
Polonia Łaziska Górne
Kuźnia Ustroń
1:0
Spójnia Landek
GKS Radziechowy-Wieprz
1:0
Tyski II Sport S.A
Unia Racibórz
1:2
Drzewiarz Jasienica
LKS Goczałkowice Zdrój
5:1
Płomień Polomia
Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:0
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
2:1
Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
3:2
Unia Racibórz
MRKS Czechowice-Dziedzice
1:0
Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń
2:5
KS Decor Bełk
GKS Radziechowy-Wieprz
1:1
LKS Czaniec
Polonia Łaziska Górne
2:0
Wilki Wilcza
Spójnia Landek
4:5
LKS Goczałkowice Zdrój
Dąb Gaszowice
2:2
Tyski II Sport S.A
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości