zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
1:1
Unia Racibórz
Kuźnia Ustroń
1:0
LKS Goczałkowice Zdrój
GKS Radziechowy-Wieprz
2:3
KS Decor Bełk
Polonia Łaziska Górne
0:1
Tyski II Sport S.A
Drzewiarz Jasienica
3:2
Wilki Wilcza
Spójnia Landek
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Dąb Gaszowice
0:2
LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
1:1
MRKS Czechowice-Dziedzice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
1:0
Polonia Łaziska Górne
KS Decor Bełk
3:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Wilki Wilcza
2:3
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice
5:0
Płomień Polomia
GKS Radziechowy-Wieprz
0:1
GKS Dąb Gaszowice
Drzewiarz Jasienica
3:0
Tyski II Sport S.A
Unia Racibórz
2:0
Spójnia Landek
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
Kuźnia Ustroń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
0:3
Wilki Wilcza
Kuźnia Ustroń
1:1
Unia Racibórz
Polonia Łaziska Górne
1:1
GKS Radziechowy-Wieprz
Drzewiarz Jasienica
2:0
LKS Czaniec
Spójnia Landek
1:2
MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2:2
Tyski II Sport S.A
GKS Dąb Gaszowice
2:3
KS Decor Bełk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KS Decor Bełk
- : -
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Wilki Wilcza
- : -
Spójnia Landek
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
Kuźnia Ustroń
GKS Radziechowy-Wieprz
- : -
Drzewiarz Jasienica
Unia Racibórz
- : -
LKS Goczałkowice Zdrój
Tyski II Sport S.A
- : -
Płomień Polomia
GKS Dąb Gaszowice
- : -
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
- : -
LKS Czaniec
Kuźnia Ustroń
- : -
Wilki Wilcza
Polonia Łaziska Górne
- : -
KS Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica
- : -
GKS Dąb Gaszowice
Spójnia Landek
- : -
Tyski II Sport S.A
LKS Goczałkowice Zdrój
- : -
MRKS Czechowice-Dziedzice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
- : -
Unia Racibórz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
- : -
GKS Radziechowy-Wieprz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czaniec
- : -
Spójnia Landek
KS Decor Bełk
- : -
Unia Racibórz
Wilki Wilcza
- : -
LKS Goczałkowice Zdrój
MRKS Czechowice-Dziedzice
- : -
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Radziechowy-Wieprz
- : -
Płomień Polomia
Polonia Łaziska Górne
- : -
Drzewiarz Jasienica
Tyski II Sport S.A
- : -
Kuźnia Ustroń
GKS Dąb Gaszowice
- : -
Podbeskidzie II Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości