zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
3:1
KS Korona Bargłówka
LKS II 45 Bujaków
1:2
Ślązak Bycina
Wilki II Wilcza
0:3*
Kłodnica Gliwice
Naprzód Łubie
2:3
Drama II Kamieniec
Młodość II Rudno
1:6
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
0:8
KS Sośnica Gliwice
Ślązak Bycina
1:2
Wilki II Wilcza
Orzeł Stanica
1:4
LKS II 45 Bujaków
Kłodnica Gliwice
4:2
Naprzód Łubie
Drama II Kamieniec
6:2
Młodość II Rudno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
4:3
Ślązak Bycina
LKS II 45 Bujaków
11:2
KS Korona Bargłówka
Młodość II Rudno
1:2
Kłodnica Gliwice
KS Sośnica Gliwice
4:0
Drama II Kamieniec
Wilki II Wilcza
0:6
Orzeł Stanica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II 45 Bujaków
5:0
Wilki II Wilcza
Ślązak Bycina
0:4
Młodość II Rudno
Orzeł Stanica
5:0
Naprzód Łubie
KS Korona Bargłówka
1:2
Drama II Kamieniec
Kłodnica Gliwice
1:5
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki II Wilcza
4:1
KS Korona Bargłówka
Naprzód Łubie
0:5
LKS II 45 Bujaków
Młodość II Rudno
0:1
Orzeł Stanica
Drama II Kamieniec
1:3
Kłodnica Gliwice
KS Sośnica Gliwice
6:1
Ślązak Bycina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
1:0
KS Sośnica Gliwice
Ślązak Bycina
1:1
Drama II Kamieniec
LKS II 45 Bujaków
9:0
Młodość II Rudno
KS Korona Bargłówka
2:2
Kłodnica Gliwice
Wilki II Wilcza
6:1
Naprzód Łubie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sośnica Gliwice
1:3
LKS II 45 Bujaków
Naprzód Łubie
6:1
KS Korona Bargłówka
Młodość II Rudno
1:4
Wilki II Wilcza
Kłodnica Gliwice
1:3
Ślązak Bycina
Drama II Kamieniec
1:6
Orzeł Stanica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki II Wilcza
1:3
KS Sośnica Gliwice
KS Korona Bargłówka
5:1
Ślązak Bycina
Naprzód Łubie
2:3
Młodość II Rudno
Orzeł Stanica
4:1
Kłodnica Gliwice
LKS II 45 Bujaków
5:1
Drama II Kamieniec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ślązak Bycina
0:2
Orzeł Stanica
Młodość II Rudno
3:1
KS Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice
0:2
LKS II 45 Bujaków
Drama II Kamieniec
0:2
Wilki II Wilcza
KS Sośnica Gliwice
8:0
Naprzód Łubie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama II Kamieniec
2:3
Naprzód Łubie
KS Korona Bargłówka
2:4
Orzeł Stanica
Ślązak Bycina
2:3
LKS II 45 Bujaków
Kłodnica Gliwice
1:6
Wilki II Wilcza
KS Sośnica Gliwice
4:2
Młodość II Rudno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
5:3
Kłodnica Gliwice
LKS II 45 Bujaków
2:0
Orzeł Stanica
Młodość II Rudno
3:4
Drama II Kamieniec
KS Sośnica Gliwice
6:0
KS Korona Bargłówka
Wilki II Wilcza
8:3
Ślązak Bycina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
0:7
LKS II 45 Bujaków
Ślązak Bycina
0:2
Naprzód Łubie
Orzeł Stanica
2:2
Wilki II Wilcza
Kłodnica Gliwice
3:1
Młodość II Rudno
Drama II Kamieniec
0:2
KS Sośnica Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Łubie
7:0
Orzeł Stanica
Młodość II Rudno
1:2
Ślązak Bycina
Drama II Kamieniec
3:1
KS Korona Bargłówka
Wilki II Wilcza
0:1
LKS II 45 Bujaków
KS Sośnica Gliwice
9:0
Kłodnica Gliwice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Korona Bargłówka
1:3
Wilki II Wilcza
LKS II 45 Bujaków
4:0
Naprzód Łubie
Ślązak Bycina
0:4
KS Sośnica Gliwice
Orzeł Stanica
5:0
Młodość II Rudno
Kłodnica Gliwice
3:2
Drama II Kamieniec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość II Rudno
0:2
LKS II 45 Bujaków
Naprzód Łubie
4:1
Wilki II Wilcza
Kłodnica Gliwice
7:3
KS Korona Bargłówka
Drama II Kamieniec
4:2
Ślązak Bycina
KS Sośnica Gliwice
2:3
Orzeł Stanica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Stanica
4:1
Drama II Kamieniec
KS Korona Bargłówka
0:3
Naprzód Łubie
LKS II 45 Bujaków
0:2
KS Sośnica Gliwice
Ślązak Bycina
4:1
Kłodnica Gliwice
Wilki II Wilcza
1:0
Młodość II Rudno
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Młodość II Rudno
4:4
Naprzód Łubie
Ślązak Bycina
2:5
KS Korona Bargłówka
Kłodnica Gliwice
0:2
Orzeł Stanica
Drama II Kamieniec
0:7
LKS II 45 Bujaków
KS Sośnica Gliwice
2:0
Wilki II Wilcza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II 45 Bujaków
13:1
Kłodnica Gliwice
KS Korona Bargłówka
5:2
Młodość II Rudno
Naprzód Łubie
0:4
KS Sośnica Gliwice
Orzeł Stanica
4:1
Ślązak Bycina
Wilki II Wilcza
7:2
Drama II Kamieniec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości