zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Rysy Bukowina Tatrzańska
3:4
Sportowa Czwórka Radom
Wanda Kraków
1:6
Resovia Rzeszów
AZS II Wrocław
2:0
ISD-AJD Częstochowa
ULKS Bogdańczowice
2:1
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS II Wrocław
1:1
Wanda Kraków
LKS Goczałkowice Zdrój
4:0
ULKS Bogdańczowice
Resovia Rzeszów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
ISD-AJD Częstochowa
0:5
Sportowa Czwórka Radom
Rolnik Biedrzychowice
3:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
AZS II Wrocław
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Wanda Kraków
2:0
ISD-AJD Częstochowa
ULKS Bogdańczowice
0:0
Resovia Rzeszów
Sportowa Czwórka Radom
1:1
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS II Wrocław
2:2
ULKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
Sportowa Czwórka Radom
Resovia Rzeszów
1:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
ISD-AJD Częstochowa
0:4
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:2
ISD-AJD Częstochowa
Rysy Bukowina Tatrzańska
4:1
AZS II Wrocław
ULKS Bogdańczowice
2:0
Wanda Kraków
Sportowa Czwórka Radom
1:0
Resovia Rzeszów
Rolnik Biedrzychowice
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
ULKS Bogdańczowice
Wanda Kraków
3:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
AZS II Wrocław
0:1
Sportowa Czwórka Radom
Resovia Rzeszów
1:1
Rolnik Biedrzychowice
ISD-AJD Częstochowa
0:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
3:2
AZS II Wrocław
Rysy Bukowina Tatrzańska
3:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Goczałkowice Zdrój
0:1
Resovia Rzeszów
ULKS Bogdańczowice
0:0
ISD-AJD Częstochowa
Sportowa Czwórka Radom
1:0
Wanda Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:2
Sportowa Czwórka Radom
Wanda Kraków
1:4
Rolnik Biedrzychowice
AZS II Wrocław
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
ULKS Bogdańczowice
0:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
ISD-AJD Częstochowa
1:0
Resovia Rzeszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
2:5
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska
4:0
ISD-AJD Częstochowa
LKS Goczałkowice Zdrój
2:2
Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
2:3
AZS II Wrocław
Sportowa Czwórka Radom
1:2
ULKS Bogdańczowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
ISD-AJD Częstochowa
2:2
AZS II Wrocław
Rolnik Biedrzychowice
2:1
ULKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia Rzeszów
2:0
Wanda Kraków
Sportowa Czwórka Radom
6:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:0
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska
2:2
Rolnik Biedrzychowice
Wanda Kraków
6:1
AZS II Wrocław
ULKS Bogdańczowice
1:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Sportowa Czwórka Radom
5:0
ISD-AJD Częstochowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
1:1
Sportowa Czwórka Radom
AZS II Wrocław
2:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Goczałkowice Zdrój
2:4
Rysy Bukowina Tatrzańska
Resovia Rzeszów
1:1
ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Częstochowa
1:3
Wanda Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:0
Resovia Rzeszów
ULKS Bogdańczowice
0:2
AZS II Wrocław
Sportowa Czwórka Radom
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Rolnik Biedrzychowice
3:0
ISD-AJD Częstochowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
0:1
ULKS Bogdańczowice
AZS II Wrocław
4:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
LKS Goczałkowice Zdrój
1:2
Rolnik Biedrzychowice
Resovia Rzeszów
0:0
Sportowa Czwórka Radom
ISD-AJD Częstochowa
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
2:1
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
Wanda Kraków
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
ISD-AJD Częstochowa
ULKS Bogdańczowice
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Sportowa Czwórka Radom
1:1
AZS II Wrocław
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Rysy Bukowina Tatrzańska
Wanda Kraków
0:2
Sportowa Czwórka Radom
AZS II Wrocław
0:0
Rolnik Biedrzychowice
Resovia Rzeszów
1:0
LKS Goczałkowice Zdrój
ISD-AJD Częstochowa
4:0
ULKS Bogdańczowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
0:0
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
2:3
ULKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
AZS II Wrocław
Resovia Rzeszów
1:1
ISD-AJD Częstochowa
Sportowa Czwórka Radom
2:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rolnik Biedrzychowice
Wanda Kraków
2:1
LKS Goczałkowice Zdrój
AZS II Wrocław
0:2
Resovia Rzeszów
ULKS Bogdańczowice
1:0
Sportowa Czwórka Radom
ISD-AJD Częstochowa
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości