Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Bogdańczowice
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
AZS UJ Kraków
6:0
Widok Lublin
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Resovia Rzeszów
0:0
Korona Łaszczów
Rolnik Biedrzychowice
3:2
Gol Częstochowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
2:2
Widok Lublin
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:2
Rolnik Biedrzychowice
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:2
AZS UJ Kraków
Resovia Rzeszów
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Gol Częstochowa
0:1
KKS Bogdańczowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
KKS Bogdańczowice
0:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
AZS UJ Kraków
4:0
Gol Częstochowa
LKS Goczałkowice Zdrój
0:3*
Korona Łaszczów
Rolnik Biedrzychowice
3:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Gol Częstochowa
1:1
Widok Lublin
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:1
AZS UJ Kraków
Resovia Rzeszów
0:3
KKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój
0:4
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:3
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
AZS UJ Kraków
4:0
Resovia Rzeszów
Rolnik Biedrzychowice
4:1
Korona Łaszczów
Gol Częstochowa
1:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
KKS Bogdańczowice
1:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
1:0
Gol Częstochowa
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia Rzeszów
0:0
Widok Lublin
Rolnik Biedrzychowice
2:0
KKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
AZS UJ Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Częstochowa
1:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Widok Lublin
1:3
LKS Goczałkowice Zdrój
AZS UJ Kraków
2:0
Rolnik Biedrzychowice
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:0
Resovia Rzeszów
KKS Bogdańczowice
2:0
Korona Łaszczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
5:0
Widok Lublin
Korona Łaszczów
0:3
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
KKS Bogdańczowice
0:0
AZS UJ Kraków
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia Rzeszów
1:3
Gol Częstochowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:2
KKS Bogdańczowice
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:1
Resovia Rzeszów
Gol Częstochowa
0:5
LKS Goczałkowice Zdrój
AZS UJ Kraków
2:0
Korona Łaszczów
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:2
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
0:3
Resovia Rzeszów
Widok Lublin
0:3
AZS UJ Kraków
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
KKS Bogdańczowice
Gol Częstochowa
0:4
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:5
Korona Łaszczów
KKS Bogdańczowice
4:0
Gol Częstochowa
AZS UJ Kraków
5:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia Rzeszów
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Rolnik Biedrzychowice
4:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
2:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:0
KKS Bogdańczowice
Gol Częstochowa
0:7
AZS UJ Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Widok Lublin
Resovia Rzeszów
3:2
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:2
Gol Częstochowa
KKS Bogdańczowice
0:0
Resovia Rzeszów
AZS UJ Kraków
3:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Rolnik Biedrzychowice
2:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Korona Łaszczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:0
Widok Lublin
Gol Częstochowa
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
KKS Bogdańczowice
Resovia Rzeszów
0:1
AZS UJ Kraków
Korona Łaszczów
0:6
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:1
Resovia Rzeszów
Gol Częstochowa
3:0
Korona Łaszczów
AZS UJ Kraków
3:0
LKS Goczałkowice Zdrój
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
KKS Bogdańczowice
0:1
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
1:0
KKS Bogdańczowice
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
1:4
Gol Częstochowa
LKS Goczałkowice Zdrój
4:0
Widok Lublin
Resovia Rzeszów
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rolnik Biedrzychowice
0:0
AZS UJ Kraków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
3:0
Korona Łaszczów
Gol Częstochowa
0:0
Resovia Rzeszów
AZS UJ Kraków
4:0
KKS Bogdańczowice
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Widok Lublin
0:5
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Łaszczów
0:8
AZS UJ Kraków
KKS Bogdańczowice
3:0
Widok Lublin
LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
Gol Częstochowa
Resovia Rzeszów
3:0
Akademia Piłkarska Wanda Kraków
Rolnik Biedrzychowice
2:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości