zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
2:2
Górnik Łęczna
KKP Bydgoszcz
0:4
KKPK Medyk Konin
KGHM Zagłębie Lubin
0:2
AZS Wrocław
Unia Racibórz
5:1
Mitech Żywiec
Gol Częstochowa
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
4:1
KKP Bydgoszcz
KKPK Medyk Konin
8:1
GOSiR Piaseczno
AZS Wrocław
0:0
Unia Racibórz
AZS PSW Biała Podlaska
0:3
Górnik Łęczna
Gol Częstochowa
2:4
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
0:4
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
1:3
KKPK Medyk Konin
Unia Racibórz
7:1
Gol Częstochowa
KGHM Zagłębie Lubin
0:1
AZS PSW Biała Podlaska
KKP Bydgoszcz
1:1
AZS Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mitech Żywiec
0:1
Górnik Łęczna
Gol Częstochowa
1:4
KKP Bydgoszcz
AZS Wrocław
5:0
GOSiR Piaseczno
AZS PSW Biała Podlaska
0:6
KKPK Medyk Konin
KGHM Zagłębie Lubin
1:4
Unia Racibórz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
5:0
Gol Częstochowa
Górnik Łęczna
1:1
AZS Wrocław
KKPK Medyk Konin
8:2
Mitech Żywiec
Unia Racibórz
4:0
AZS PSW Biała Podlaska
KKP Bydgoszcz
2:2
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Częstochowa
0:6
Górnik Łęczna
Unia Racibórz
7:0
KKP Bydgoszcz
KGHM Zagłębie Lubin
4:0
GOSiR Piaseczno
AZS Wrocław
0:6
KKPK Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
1:4
Mitech Żywiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
3:0
KGHM Zagłębie Lubin
KKPK Medyk Konin
13:0
Gol Częstochowa
Mitech Żywiec
2:1
AZS Wrocław
KKP Bydgoszcz
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
GOSiR Piaseczno
0:5
Unia Racibórz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Częstochowa
1:1
Mitech Żywiec
KGHM Zagłębie Lubin
1:2
KKPK Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
2:6
AZS Wrocław
KKP Bydgoszcz
1:0
GOSiR Piaseczno
Unia Racibórz
5:0
Górnik Łęczna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
2:1
KKP Bydgoszcz
GOSiR Piaseczno
2:1
AZS PSW Biała Podlaska
KKPK Medyk Konin
2:0
Unia Racibórz
AZS Wrocław
5:0
Gol Częstochowa
Mitech Żywiec
2:0
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
0:2
KGHM Zagłębie Lubin
Mitech Żywiec
3:0*
Unia Racibórz
AZS PSW Biała Podlaska
0:0
Gol Częstochowa
KKPK Medyk Konin
6:1
KKP Bydgoszcz
Górnik Łęczna
1:1
GOSiR Piaseczno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
0:1
KKPK Medyk Konin
Górnik Łęczna
7:0
AZS PSW Biała Podlaska
KGHM Zagłębie Lubin
4:0
Gol Częstochowa
KKP Bydgoszcz
1:3
Mitech Żywiec
Unia Racibórz
0:3*
AZS Wrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
3:1
KKP Bydgoszcz
KKPK Medyk Konin
7:1
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
3:2
GOSiR Piaseczno
Gol Częstochowa
3:0*
Unia Racibórz
AZS PSW Biała Podlaska
0:2
KGHM Zagłębie Lubin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GOSiR Piaseczno
1:3
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
0:0
Mitech Żywiec
KKP Bydgoszcz
1:1
Gol Częstochowa
Unia Racibórz
0:3*
KGHM Zagłębie Lubin
KKPK Medyk Konin
2:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS PSW Biała Podlaska
3:0*
Unia Racibórz
Gol Częstochowa
0:5
GOSiR Piaseczno
AZS Wrocław
0:1
Górnik Łęczna
Mitech Żywiec
0:4
KKPK Medyk Konin
KGHM Zagłębie Lubin
1:1
KKP Bydgoszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKPK Medyk Konin
9:1
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
7:0
Gol Częstochowa
GOSiR Piaseczno
1:3
KGHM Zagłębie Lubin
KKP Bydgoszcz
3:0*
Unia Racibórz
Mitech Żywiec
0:0
AZS PSW Biała Podlaska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
3:1
Mitech Żywiec
KGHM Zagłębie Lubin
1:3
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
3:0
KKP Bydgoszcz
Unia Racibórz
0:3*
GOSiR Piaseczno
Gol Częstochowa
0:10
KKPK Medyk Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS Wrocław
5:0
AZS PSW Biała Podlaska
KKPK Medyk Konin
1:1
KGHM Zagłębie Lubin
Górnik Łęczna
3:0*
Unia Racibórz
Mitech Żywiec
5:0
Gol Częstochowa
GOSiR Piaseczno
1:0
KKP Bydgoszcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gol Częstochowa
0:4
AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska
0:1
GOSiR Piaseczno
KKP Bydgoszcz
1:1
Górnik Łęczna
Unia Racibórz
0:3*
KKPK Medyk Konin
KGHM Zagłębie Lubin
7:0
Mitech Żywiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości