zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
Pauza
Drzewiarz Jasienica
7:0
Beskid Skoczów
Pasjonat Dankowice
1:4
Rekord Bielsko-Biała
Błyskawica Drogomyśl
2:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
7:0
LKS Goleszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:0
Orzeł Kozy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pauza
Beskid Skoczów
2:2
Rekord Bielsko-Biała
LKS Goleszów
1:1
LKS Leśna
Orzeł Kozy
3:5
Błyskawica Drogomyśl
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
Pasjonat Dankowice
Drzewiarz Jasienica
7:0
Zapora Porąbka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
Pauza
Pasjonat Dankowice
1:3
Orzeł Kozy
Rekord Bielsko-Biała
2:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
1:1
Beskid Skoczów
LKS Leśna
1:7
Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:0
LKS Goleszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
Pauza
Beskid Skoczów
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
4:0
LKS Leśna
LKS Goleszów
1:5
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Kozy
1:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
Pauza
Pasjonat Dankowice
5:2
LKS Goleszów
Błyskawica Drogomyśl
0:2
Drzewiarz Jasienica
LKS Leśna
4:2
Beskid Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:0
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:0
Orzeł Kozy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Pauza
Beskid Skoczów
1:0
Orzeł Kozy
Zapora Porąbka
2:1
Błyskawica Drogomyśl
LKS Leśna
0:9
Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Goleszów
0:17
Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
6:1
Pasjonat Dankowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
Pauza
Pasjonat Dankowice
1:2
Zapora Porąbka
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Drzewiarz Jasienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
6:0
LKS Goleszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
6:0
Beskid Skoczów
Błyskawica Drogomyśl
2:5
LKS Leśna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
Pauza
Drzewiarz Jasienica
6:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Zapora Porąbka
1:0
Rekord Bielsko-Biała
LKS Leśna
1:0
Pasjonat Dankowice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
12:0
Błyskawica Drogomyśl
LKS Goleszów
4:1
Orzeł Kozy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Goleszów
Błyskawica Drogomyśl
0:6
Beskid Skoczów
Rekord Bielsko-Biała
7:0
LKS Leśna
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0
Pasjonat Dankowice
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:4
Zapora Porąbka
Orzeł Kozy
1:2
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Drzewiarz Jasienica
Pauza
Beskid Skoczów
9:0
LKS Goleszów
Błyskawica Drogomyśl
0:5
Pasjonat Dankowice
Zapora Porąbka
2:1
Orzeł Kozy
LKS Leśna
1:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:1
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
Pauza
Rekord Bielsko-Biała
21:0
Błyskawica Drogomyśl
LKS Goleszów
0:16
Drzewiarz Jasienica
Orzeł Kozy
8:0
LKS Leśna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
2:1
Beskid Skoczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Kozy
0:5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
3:2
Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów
2:1
Drzewiarz Jasienica
LKS Goleszów
1:4
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:2
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
2:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Błyskawica Drogomyśl
2:5
Orzeł Kozy
LKS Leśna
4:1
LKS Goleszów
Rekord Bielsko-Biała
15:1
Beskid Skoczów
Zapora Porąbka
0:7
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
0:7
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
3:2
Zapora Porąbka
Rekord Bielsko-Biała
8:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
3:0
LKS Leśna
Orzeł Kozy
4:0
Pasjonat Dankowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
5:2
Orzeł Kozy
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:3
Beskid Skoczów
Błyskawica Drogomyśl
3:2
LKS Goleszów
LKS Leśna
2:0
Zapora Porąbka
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:2
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
0:9
Podbeskidzie Bielsko-Biała
LKS Goleszów
0:11
Pasjonat Dankowice
Beskid Skoczów
3:0
LKS Leśna
Drzewiarz Jasienica
4:3
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Kozy
3:5
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasjonat Dankowice
0:7
Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała
15:2
LKS Goleszów
Błyskawica Drogomyśl
3:4
Zapora Porąbka
Orzeł Kozy
3:4
Beskid Skoczów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3*
LKS Leśna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
1:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
0:5
Rekord Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
0:3
Pasjonat Dankowice
LKS Leśna
3:1
Błyskawica Drogomyśl
LKS Goleszów
1:5
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
15:0
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Kozy
13:0
LKS Goleszów
Pasjonat Dankowice
2:3
LKS Leśna
Rekord Bielsko-Biała
6:0
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:3
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
14:0
Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica
12:1
Orzeł Kozy
Pasjonat Dankowice
3:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zapora Porąbka
2:7
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Leśna
0:8
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pasjonat Dankowice
0:0
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Kozy
3:7
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:2
LKS Leśna
LKS Goleszów
3:6
Beskid Skoczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
3:2
Orzeł Kozy
Błyskawica Drogomyśl
2:6
Rekord Bielsko-Biała
Beskid Skoczów
4:1
Pasjonat Dankowice
Drzewiarz Jasienica
12:0
LKS Goleszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości