Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Muńcuł Ujsoły
3:0*
Jeleśnianka Jeleśnia
Podhalanka Milówka
5:1
LKS Pewel Ślemieńska
Soła Rajcza
4:0
Soła Żywiec
Orzeł Łękawica
3:1
LKS Sopotnia
Magórka Czernichów
5:1
Skrzyczne Lipowa
LKS Halny Przyborów
0:3*
Beskid Gilowice-Rychwałd
FKS Rychwałd
2:4
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
2:2
Magórka Czernichów
Muńcuł Ujsoły
4:7
Orzeł Łękawica
Jeleśnianka Jeleśnia
1:1
Skrzyczne Lipowa
Soła Rajcza
1:2
FKS Rychwałd
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:4
LKS Sopotnia
Beskid Gilowice-Rychwałd
2:2
Soła Żywiec
LKS Pewel Ślemieńska
3:2
LKS Halny Przyborów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Radziechowy-Wieprz
6:0
Jeleśnianka Jeleśnia
Magórka Czernichów
0:4
Soła Rajcza
Skrzyczne Lipowa
3:5
Orzeł Łękawica
LKS Sopotnia
3:0*
Podhalanka Milówka
LKS Halny Przyborów
3:8
FKS Rychwałd
Beskid Gilowice-Rychwałd
7:2
LKS Pewel Ślemieńska
Soła Żywiec
3:0
Muńcuł Ujsoły
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Rajcza
0:0
Podhalanka Milówka
Orzeł Łękawica
7:1
Soła Żywiec
FKS Rychwałd
4:1
LKS Sopotnia
Magórka Czernichów
5:2
Muńcuł Ujsoły
LKS Pewel Ślemieńska
3:1
Jeleśnianka Jeleśnia
Skrzyczne Lipowa
1:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Halny Przyborów
3:5
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
2:2
FKS Rychwałd
Muńcuł Ujsoły
3:5
Beskid Gilowice-Rychwałd
Jeleśnianka Jeleśnia
1:4
Orzeł Łękawica
Soła Żywiec
4:1
LKS Halny Przyborów
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:4
Magórka Czernichów
LKS Pewel Ślemieńska
3:2
Soła Rajcza
LKS Sopotnia
2:2
Skrzyczne Lipowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Rajcza
10:0
LKS Halny Przyborów
Orzeł Łękawica
3:1
FKS Rychwałd
Soła Żywiec
3:5
GKS II Radziechowy-Wieprz
Magórka Czernichów
2:1
Jeleśnianka Jeleśnia
Skrzyczne Lipowa
4:2
LKS Pewel Ślemieńska
LKS Sopotnia
5:2
Muńcuł Ujsoły
Beskid Gilowice-Rychwałd
4:3
Podhalanka Milówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:3
Soła Rajcza
FKS Rychwałd
6:5
Magórka Czernichów
LKS Pewel Ślemieńska
3:2
LKS Sopotnia
Skrzyczne Lipowa
5:1
LKS Halny Przyborów
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:1
Orzeł Łękawica
Muńcuł Ujsoły
1:4
Podhalanka Milówka
Jeleśnianka Jeleśnia
2:2
Soła Żywiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Podhalanka Milówka
10:0
LKS Halny Przyborów
Jeleśnianka Jeleśnia
2:2
FKS Rychwałd
Soła Rajcza
5:2
Muńcuł Ujsoły
Orzeł Łękawica
7:0
LKS Pewel Ślemieńska
Soła Żywiec
1:0
Skrzyczne Lipowa
GKS II Radziechowy-Wieprz
5:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Sopotnia
3:3
Magórka Czernichów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łękawica
3:2
Soła Rajcza
Muńcuł Ujsoły
0:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
Magórka Czernichów
3:0
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
1:2
Podhalanka Milówka
LKS Halny Przyborów
0:4
Jeleśnianka Jeleśnia
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:1
LKS Sopotnia
FKS Rychwałd
3:0
LKS Pewel Ślemieńska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:2
Orzeł Łękawica
Magórka Czernichów
9:0
LKS Halny Przyborów
LKS Pewel Ślemieńska
3:5
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
5:3
Muńcuł Ujsoły
LKS Sopotnia
2:1
Soła Rajcza
Beskid Gilowice-Rychwałd
2:0
FKS Rychwałd
Jeleśnianka Jeleśnia
0:3
Podhalanka Milówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łękawica
6:1
Magórka Czernichów
Soła Żywiec
0:2
Podhalanka Milówka
Soła Rajcza
5:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
Muńcuł Ujsoły
11:0
LKS Halny Przyborów
LKS Pewel Ślemieńska
2:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Jeleśnianka Jeleśnia
3:1
LKS Sopotnia
FKS Rychwałd
2:3
Skrzyczne Lipowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Muńcuł Ujsoły
2:1
FKS Rychwałd
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:3
Podhalanka Milówka
Magórka Czernichów
6:0
LKS Pewel Ślemieńska
Skrzyczne Lipowa
1:2
Soła Rajcza
LKS Sopotnia
1:3
Soła Żywiec
LKS Halny Przyborów
0:20
Orzeł Łękawica
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:3
Jeleśnianka Jeleśnia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeleśnianka Jeleśnia
1:2
Soła Rajcza
Orzeł Łękawica
0:4
Podhalanka Milówka
Magórka Czernichów
1:8
Beskid Gilowice-Rychwałd
FKS Rychwałd
2:2
Soła Żywiec
LKS Pewel Ślemieńska
0:5
Muńcuł Ujsoły
Skrzyczne Lipowa
3:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Halny Przyborów
0:4
LKS Sopotnia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:0*
FKS Rychwałd
Soła Żywiec
1:0
Soła Rajcza
Jeleśnianka Jeleśnia
3:4
Muńcuł Ujsoły
LKS Pewel Ślemieńska
0:3
Podhalanka Milówka
LKS Sopotnia
3:1
Orzeł Łękawica
Skrzyczne Lipowa
0:5
Magórka Czernichów
Beskid Gilowice-Rychwałd
3:0*
LKS Halny Przyborów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
FKS Rychwałd
0:3*
Soła Rajcza
LKS Halny Przyborów
0:3*
LKS Pewel Ślemieńska
Soła Żywiec
1:3
Beskid Gilowice-Rychwałd
Orzeł Łękawica
5:1
Muńcuł Ujsoły
LKS Sopotnia
3:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Magórka Czernichów
1:3
Podhalanka Milówka
Skrzyczne Lipowa
2:2
Jeleśnianka Jeleśnia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Rajcza
3:2
Magórka Czernichów
FKS Rychwałd
3:3*
LKS Halny Przyborów
Podhalanka Milówka
4:0
LKS Sopotnia
Jeleśnianka Jeleśnia
6:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
Muńcuł Ujsoły
4:0
Soła Żywiec
Orzeł Łękawica
7:0
Skrzyczne Lipowa
LKS Pewel Ślemieńska
1:6
Beskid Gilowice-Rychwałd
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Sopotnia
3:0*
FKS Rychwałd
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:0*
LKS Halny Przyborów
Soła Żywiec
- : -
Orzeł Łękawica
Podhalanka Milówka
- : -
Soła Rajcza
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
Skrzyczne Lipowa
Muńcuł Ujsoły
- : -
Magórka Czernichów
Jeleśnianka Jeleśnia
- : -
LKS Pewel Ślemieńska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
FKS Rychwałd
0:3*
Podhalanka Milówka
LKS Halny Przyborów
0:3*
Soła Żywiec
Orzeł Łękawica
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
Soła Rajcza
- : -
LKS Pewel Ślemieńska
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
Muńcuł Ujsoły
Magórka Czernichów
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Skrzyczne Lipowa
- : -
LKS Sopotnia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
FKS Rychwałd
0:3*
Orzeł Łękawica
Jeleśnianka Jeleśnia
1:0
Magórka Czernichów
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:0
Soła Żywiec
LKS Pewel Ślemieńska
1:4
Skrzyczne Lipowa
LKS Halny Przyborów
0:3*
Soła Rajcza
Muńcuł Ujsoły
2:0
LKS Sopotnia
Podhalanka Milówka
2:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
3:0*
FKS Rychwałd
LKS Halny Przyborów
0:3*
Skrzyczne Lipowa
Soła Rajcza
6:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Podhalanka Milówka
3:0
Muńcuł Ujsoły
Orzeł Łękawica
3:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Soła Żywiec
3:1
Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Sopotnia
2:3
LKS Pewel Ślemieńska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
FKS Rychwałd
0:3*
Jeleśnianka Jeleśnia
Magórka Czernichów
3:3
LKS Sopotnia
Muńcuł Ujsoły
1:3
Soła Rajcza
Skrzyczne Lipowa
1:1
Soła Żywiec
LKS Pewel Ślemieńska
0:9
Orzeł Łękawica
LKS Halny Przyborów
0:3*
Podhalanka Milówka
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pewel Ślemieńska
3:0*
FKS Rychwałd
LKS Sopotnia
2:0
Beskid Gilowice-Rychwałd
Soła Rajcza
3:2
Orzeł Łękawica
Soła Żywiec
0:3
Magórka Czernichów
Jeleśnianka Jeleśnia
3:0*
LKS Halny Przyborów
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:2
Muńcuł Ujsoły
Podhalanka Milówka
0:0
Skrzyczne Lipowa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
FKS Rychwałd
0:3*
Beskid Gilowice-Rychwałd
Soła Rajcza
2:1
LKS Sopotnia
Muńcuł Ujsoły
2:4
Skrzyczne Lipowa
Orzeł Łękawica
6:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
Podhalanka Milówka
3:0
Jeleśnianka Jeleśnia
Soła Żywiec
2:0
LKS Pewel Ślemieńska
LKS Halny Przyborów
0:3*
Magórka Czernichów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Skrzyczne Lipowa
3:0*
FKS Rychwałd
LKS Halny Przyborów
0:3*
Muńcuł Ujsoły
Podhalanka Milówka
8:0
Soła Żywiec
GKS II Radziechowy-Wieprz
4:1
LKS Pewel Ślemieńska
Magórka Czernichów
2:2
Orzeł Łękawica
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:2
Soła Rajcza
LKS Sopotnia
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łękawica
3:0*
LKS Halny Przyborów
FKS Rychwałd
0:3*
Muńcuł Ujsoły
Soła Rajcza
1:0
Skrzyczne Lipowa
Podhalanka Milówka
1:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Soła Żywiec
2:1
LKS Sopotnia
Jeleśnianka Jeleśnia
3:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Pewel Ślemieńska
4:2
Magórka Czernichów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Żywiec
- : -
FKS Rychwałd
Soła Rajcza
- : -
Jeleśnianka Jeleśnia
Muńcuł Ujsoły
- : -
LKS Pewel Ślemieńska
Podhalanka Milówka
- : -
Orzeł Łękawica
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:2
Skrzyczne Lipowa
LKS Sopotnia
- : -
LKS Halny Przyborów
Beskid Gilowice-Rychwałd
- : -
Magórka Czernichów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości