Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Słotwina
2:3
Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Juszczyna
3:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Koszarawa Babia Góra
0:2
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
1:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Magura Bystra
5:1
LKS Sopotnia
Koszarawa II Żywiec
8:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
Magórka Czernichów
2:6
LKS Leśna
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
6:1
LKS Magura Bystra
Soła Żywiec
1:1
LKS Juszczyna
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:2
LKS Leśna
Beskid Gilowice-Rychwałd
4:3
Sokół Słotwina
Jeleśnianka Jeleśnia
2:1
Skrzyczne Lipowa
Koszarawa II Żywiec
1:0
Koszarawa Babia Góra
LKS Sopotnia
3:1
Magórka Czernichów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
8:1
LKS Sopotnia
Magórka Czernichów
3:2
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Juszczyna
- : -
Koszarawa II Żywiec
LKS Magura Bystra
4:4
Jeleśnianka Jeleśnia
Koszarawa Babia Góra
0:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
Skrzyczne Lipowa
1:1
Beskid Gilowice-Rychwałd
Sokół Słotwina
0:1
Soła Żywiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:1
LKS Sopotnia
LKS Leśna
4:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Koszarawa Babia Góra
2:1
LKS Juszczyna
Soła Żywiec
7:0
Skrzyczne Lipowa
Koszarawa II Żywiec
5:1
Sokół Słotwina
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:2
LKS Magura Bystra
Jeleśnianka Jeleśnia
2:1
Magórka Czernichów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
3:5
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Sopotnia
3:3
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Juszczyna
1:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Leśna
4:0
Jeleśnianka Jeleśnia
Skrzyczne Lipowa
4:2
Koszarawa II Żywiec
Sokół Słotwina
5:2
Koszarawa Babia Góra
LKS Magura Bystra
4:1
Soła Żywiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Żywiec
6:2
Magórka Czernichów
GKS II Radziechowy-Wieprz
5:0
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Juszczyna
1:2
Sokół Słotwina
Koszarawa Babia Góra
3:0
Skrzyczne Lipowa
Jeleśnianka Jeleśnia
3:2
LKS Sopotnia
Koszarawa II Żywiec
1:2
LKS Magura Bystra
Beskid Gilowice-Rychwałd
1:2
LKS Leśna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
1:2
Koszarawa II Żywiec
LKS Sopotnia
2:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
2:3
Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Leśna
3:0
Soła Żywiec
Skrzyczne Lipowa
2:1
LKS Juszczyna
Sokół Słotwina
3:0
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Magura Bystra
2:5
Koszarawa Babia Góra
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Żywiec
4:1
LKS Sopotnia
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:5
Jeleśnianka Jeleśnia
LKS Juszczyna
3:3
LKS Magura Bystra
Koszarawa Babia Góra
3:1
Magórka Czernichów
Koszarawa II Żywiec
0:2
LKS Leśna
Beskid Gilowice-Rychwałd
4:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Sokół Słotwina
2:6
Skrzyczne Lipowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
3:1
LKS Juszczyna
LKS Magura Bystra
4:6
Sokół Słotwina
LKS Sopotnia
0:2
Koszarawa II Żywiec
Soła Żywiec
3:3
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Leśna
4:2
Koszarawa Babia Góra
Skrzyczne Lipowa
3:4
GKS II Radziechowy-Wieprz
Jeleśnianka Jeleśnia
1:3
Beskid Gilowice-Rychwałd
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa Babia Góra
4:2
LKS Sopotnia
Soła Żywiec
0:3
Jeleśnianka Jeleśnia
GKS II Radziechowy-Wieprz
1:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Juszczyna
2:4
LKS Leśna
Skrzyczne Lipowa
5:0
LKS Magura Bystra
Sokół Słotwina
1:1
Magórka Czernichów
Koszarawa II Żywiec
2:0
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Magórka Czernichów
2:9
Skrzyczne Lipowa
LKS Sopotnia
1:3
LKS Juszczyna
LKS Leśna
8:0
Sokół Słotwina
Beskid Gilowice-Rychwałd
4:1
Soła Żywiec
Koszarawa Babia Góra
9:1
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Jeleśnianka Jeleśnia
1:3
Koszarawa II Żywiec
LKS Magura Bystra
5:2
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Koszarawa II Żywiec
1:2
Beskid Gilowice-Rychwałd
LKS Magura Bystra
4:2
Magórka Czernichów
GKS II Radziechowy-Wieprz
2:2
Soła Żywiec
Koszarawa Babia Góra
4:0
Jeleśnianka Jeleśnia
Sokół Słotwina
3:3
LKS Sopotnia
LKS Juszczyna
1:4
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Skrzyczne Lipowa
1:6
LKS Leśna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
3:1
LKS Magura Bystra
Beskid Gilowice-Rychwałd
2:3
Koszarawa Babia Góra
Magórka Czernichów
1:6
GKS II Radziechowy-Wieprz
Sokół Słotwina
3:3
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Sopotnia
4:1
Skrzyczne Lipowa
Soła Żywiec
3:1
Koszarawa II Żywiec
Jeleśnianka Jeleśnia
0:3
LKS Juszczyna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
- : -
Magórka Czernichów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości