zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk Świętochłowice
2:2
Piast II Gliwice
Górnik Piaski Czeladź
2:2
Ruch Radzionków
Sparta Lubliniec
2:0
Gwarek Ornontowice
Polonia Łaziska Górne
0:1
Szombierki Bytom
Polonia Poraj
1:0
MKS Myszków
Warta Zawiercie
2:1
Szczakowianka Jaworzno
Raków II Częstochowa
2:1
RKS Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
1:2
Przemsza Siewierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
8:4
Sparta Lubliniec
Szczakowianka Jaworzno
1:4
Śląsk Świętochłowice
Sarmacja Będzin
4:0
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
4:1
Raków II Częstochowa
Ruch Radzionków
2:0
Polonia Łaziska Górne
Gwarek Ornontowice
3:0
Polonia Poraj
MKS Myszków
4:0
Górnik Piaski Czeladź
Przemsza Siewierz
0:2
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
0:1
Przemsza Siewierz
Polonia Poraj
1:2
Piast II Gliwice
Górnik Piaski Czeladź
2:0
Gwarek Ornontowice
RKS Grodziec Będzin
3:0
Szombierki Bytom
Sparta Lubliniec
1:0
Szczakowianka Jaworzno
Polonia Łaziska Górne
2:1
MKS Myszków
Śląsk Świętochłowice
1:2
Sarmacja Będzin
Raków II Częstochowa
3:2
Ruch Radzionków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
0:1
Górnik Piaski Czeladź
Szczakowianka Jaworzno
3:3
Polonia Poraj
Sarmacja Będzin
3:0
Sparta Lubliniec
Ruch Radzionków
2:2
RKS Grodziec Będzin
Gwarek Ornontowice
2:2
Polonia Łaziska Górne
MKS Myszków
7:0
Raków II Częstochowa
Przemsza Siewierz
0:1
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
1:1
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:2
Szczakowianka Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
5:3
MKS Myszków
Polonia Łaziska Górne
6:1
Piast II Gliwice
Szombierki Bytom
3:1
Ruch Radzionków
Polonia Poraj
2:3
Sarmacja Będzin
Śląsk Świętochłowice
4:2
Przemsza Siewierz
Raków II Częstochowa
6:1
Gwarek Ornontowice
Sparta Lubliniec
3:2
Warta Zawiercie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:4
Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno
2:2
Polonia Łaziska Górne
Piast II Gliwice
2:3
Raków II Częstochowa
Gwarek Ornontowice
1:0
RKS Grodziec Będzin
MKS Myszków
0:1
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
1:2
Polonia Poraj
Przemsza Siewierz
1:4
Ruch Radzionków
Sparta Lubliniec
1:6
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:0
Warta Zawiercie
Raków II Częstochowa
0:0
Szczakowianka Jaworzno
RKS Grodziec Będzin
7:1
Piast II Gliwice
Sparta Lubliniec
0:1
Przemsza Siewierz
Polonia Łaziska Górne
1:1
Sarmacja Będzin
Szombierki Bytom
1:0
Gwarek Ornontowice
Ruch Radzionków
3:0
MKS Myszków
Polonia Poraj
2:1
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
8:1
Raków II Częstochowa
Sparta Lubliniec
0:1
Polonia Poraj
Szczakowianka Jaworzno
1:3
RKS Grodziec Będzin
Piast II Gliwice
0:3
Szombierki Bytom
Gwarek Ornontowice
1:3
Ruch Radzionków
Śląsk Świętochłowice
1:0
Górnik Piaski Czeladź
Warta Zawiercie
1:2
Polonia Łaziska Górne
Przemsza Siewierz
2:0
MKS Myszków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
4:1
Sparta Lubliniec
RKS Grodziec Będzin
3:0
Sarmacja Będzin
Polonia Łaziska Górne
1:4
Śląsk Świętochłowice
Ruch Radzionków
7:0
Piast II Gliwice
Polonia Poraj
3:0
Przemsza Siewierz
MKS Myszków
1:5
Gwarek Ornontowice
Raków II Częstochowa
3:8
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
4:0
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
1:1
Szombierki Bytom
Sparta Lubliniec
1:2
Polonia Łaziska Górne
Szczakowianka Jaworzno
0:1
Ruch Radzionków
Piast II Gliwice
0:1
MKS Myszków
Polonia Poraj
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Śląsk Świętochłowice
4:2
Raków II Częstochowa
Warta Zawiercie
2:3
RKS Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
1:3
Gwarek Ornontowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Przemsza Siewierz
Raków II Częstochowa
7:0
Sparta Lubliniec
RKS Grodziec Będzin
3:4
Śląsk Świętochłowice
Polonia Łaziska Górne
3:1
Polonia Poraj
Szombierki Bytom
2:0
Warta Zawiercie
Ruch Radzionków
2:1
Sarmacja Będzin
Gwarek Ornontowice
0:4
Piast II Gliwice
MKS Myszków
3:2
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Polonia Łaziska Górne
Sarmacja Będzin
0:3
MKS Myszków
Sparta Lubliniec
2:2
RKS Grodziec Będzin
Szczakowianka Jaworzno
1:3
Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj
2:1
Raków II Częstochowa
Śląsk Świętochłowice
0:1
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
3:1
Ruch Radzionków
Przemsza Siewierz
6:1
Piast II Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
1:1
Polonia Poraj
Piast II Gliwice
8:4
Szczakowianka Jaworzno
Polonia Łaziska Górne
0:1
Przemsza Siewierz
Ruch Radzionków
2:0
Śląsk Świętochłowice
Gwarek Ornontowice
2:2
Sarmacja Będzin
MKS Myszków
0:1
Warta Zawiercie
Raków II Częstochowa
4:0
Górnik Piaski Czeladź
Szombierki Bytom
1:1
Sparta Lubliniec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:0
RKS Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
3:2
Piast II Gliwice
Sparta Lubliniec
1:3
Ruch Radzionków
Polonia Łaziska Górne
4:0
Raków II Częstochowa
Polonia Poraj
1:1
Szombierki Bytom
Śląsk Świętochłowice
1:1
MKS Myszków
Warta Zawiercie
2:5
Gwarek Ornontowice
Przemsza Siewierz
4:1
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
0:1
Przemsza Siewierz
RKS Grodziec Będzin
1:4
Polonia Łaziska Górne
Szczakowianka Jaworzno
0:3
Sarmacja Będzin
Piast II Gliwice
2:3
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
3:0
Górnik Piaski Czeladź
Ruch Radzionków
2:0
Polonia Poraj
Gwarek Ornontowice
1:0
Śląsk Świętochłowice
MKS Myszków
3:0
Sparta Lubliniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
2:3
Śląsk Świętochłowice
Przemsza Siewierz
1:0
Sarmacja Będzin
Szombierki Bytom
1:1
Polonia Łaziska Górne
Ruch Radzionków
2:0
Górnik Piaski Czeladź
Gwarek Ornontowice
3:1
Sparta Lubliniec
MKS Myszków
1:0
Polonia Poraj
RKS Grodziec Będzin
5:0
Raków II Częstochowa
Szczakowianka Jaworzno
0:0
Warta Zawiercie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:1
MKS Myszków
RKS Grodziec Będzin
3:4
Przemsza Siewierz
Sparta Lubliniec
4:1
Piast II Gliwice
Polonia Łaziska Górne
1:2
Ruch Radzionków
Polonia Poraj
1:1
Gwarek Ornontowice
Śląsk Świętochłowice
1:1
Szczakowianka Jaworzno
Raków II Częstochowa
1:4
Szombierki Bytom
Warta Zawiercie
2:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
2:3
Polonia Poraj
Sarmacja Będzin
1:2
Śląsk Świętochłowice
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Sparta Lubliniec
Szombierki Bytom
0:1
RKS Grodziec Będzin
Ruch Radzionków
3:0
Raków II Częstochowa
Gwarek Ornontowice
1:0
Górnik Piaski Czeladź
MKS Myszków
3:1
Polonia Łaziska Górne
Przemsza Siewierz
3:1
Warta Zawiercie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
0:2
MKS Myszków
Górnik Piaski Czeladź
2:1
Piast II Gliwice
RKS Grodziec Będzin
0:1
Ruch Radzionków
Sparta Lubliniec
1:1
Sarmacja Będzin
Polonia Łaziska Górne
3:0
Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj
0:0
Szczakowianka Jaworzno
Śląsk Świętochłowice
2:1
Warta Zawiercie
Szombierki Bytom
0:1
Przemsza Siewierz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
2:2
Górnik Piaski Czeladź
Sarmacja Będzin
4:0
Polonia Poraj
Piast II Gliwice
0:3
Polonia Łaziska Górne
Ruch Radzionków
1:0
Szombierki Bytom
Gwarek Ornontowice
6:1
Raków II Częstochowa
MKS Myszków
1:1
RKS Grodziec Będzin
Warta Zawiercie
2:1
Sparta Lubliniec
Przemsza Siewierz
0:0
Śląsk Świętochłowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Raków II Częstochowa
1:0
Piast II Gliwice
RKS Grodziec Będzin
1:1
Gwarek Ornontowice
Sarmacja Będzin
2:0
Górnik Piaski Czeladź
Polonia Łaziska Górne
3:0
Szczakowianka Jaworzno
Szombierki Bytom
1:1
MKS Myszków
Ruch Radzionków
2:0
Przemsza Siewierz
Polonia Poraj
1:2
Warta Zawiercie
Śląsk Świętochłowice
4:1
Sparta Lubliniec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
3:2
Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin
0:1
Polonia Łaziska Górne
Gwarek Ornontowice
0:0
Szombierki Bytom
MKS Myszków
0:1
Ruch Radzionków
Śląsk Świętochłowice
3:1
Polonia Poraj
Warta Zawiercie
0:1
Górnik Piaski Czeladź
Przemsza Siewierz
5:0
Sparta Lubliniec
Piast II Gliwice
0:2
RKS Grodziec Będzin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:3
Śląsk Świętochłowice
Raków II Częstochowa
1:1
Sarmacja Będzin
Szombierki Bytom
5:2
Piast II Gliwice
RKS Grodziec Będzin
1:0
Szczakowianka Jaworzno
Ruch Radzionków
3:2
Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj
0:0
Sparta Lubliniec
MKS Myszków
0:4
Przemsza Siewierz
Polonia Łaziska Górne
1:1
Warta Zawiercie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
1:0
RKS Grodziec Będzin
Sparta Lubliniec
5:1
Górnik Piaski Czeladź
Szczakowianka Jaworzno
0:0
Szombierki Bytom
Piast II Gliwice
0:0
Ruch Radzionków
Gwarek Ornontowice
1:0
MKS Myszków
Śląsk Świętochłowice
1:1
Polonia Łaziska Górne
Warta Zawiercie
2:0
Raków II Częstochowa
Przemsza Siewierz
0:0
Polonia Poraj
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:0
Polonia Poraj
RKS Grodziec Będzin
0:4
Warta Zawiercie
Polonia Łaziska Górne
7:2
Sparta Lubliniec
Ruch Radzionków
1:3
Szczakowianka Jaworzno
Gwarek Ornontowice
1:1
Przemsza Siewierz
MKS Myszków
7:1
Piast II Gliwice
Raków II Częstochowa
1:6
Śląsk Świętochłowice
Szombierki Bytom
3:2
Sarmacja Będzin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:2
Ruch Radzionków
Sparta Lubliniec
0:2
Raków II Częstochowa
Szczakowianka Jaworzno
0:2
MKS Myszków
Piast II Gliwice
2:0
Gwarek Ornontowice
Polonia Poraj
0:4
Polonia Łaziska Górne
Śląsk Świętochłowice
4:1
RKS Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Warta Zawiercie
1:2
Szombierki Bytom
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS Grodziec Będzin
4:0
Sparta Lubliniec
Szombierki Bytom
4:0
Śląsk Świętochłowice
Ruch Radzionków
1:0
Warta Zawiercie
Gwarek Ornontowice
4:1
Szczakowianka Jaworzno
MKS Myszków
4:2
Sarmacja Będzin
Polonia Łaziska Górne
2:4
Górnik Piaski Czeladź
Raków II Częstochowa
2:3
Polonia Poraj
Piast II Gliwice
0:5
Przemsza Siewierz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Raków II Częstochowa
Sarmacja Będzin
2:0
Gwarek Ornontowice
Sparta Lubliniec
0:6
Szombierki Bytom
Szczakowianka Jaworzno
2:5
Piast II Gliwice
Polonia Poraj
3:4
RKS Grodziec Będzin
Śląsk Świętochłowice
2:2
Ruch Radzionków
Warta Zawiercie
4:0
MKS Myszków
Przemsza Siewierz
5:0
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Gliwice
0:5
Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Przemsza Siewierz
RKS Grodziec Będzin
2:0
Górnik Piaski Czeladź
Szombierki Bytom
2:2
Polonia Poraj
Ruch Radzionków
1:1
Sparta Lubliniec
Gwarek Ornontowice
1:1
Warta Zawiercie
MKS Myszków
2:1
Śląsk Świętochłowice
Raków II Częstochowa
1:7
Polonia Łaziska Górne
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:1
Szombierki Bytom
Sarmacja Będzin
2:1
Szczakowianka Jaworzno
Sparta Lubliniec
2:5
MKS Myszków
Polonia Łaziska Górne
1:6
RKS Grodziec Będzin
Polonia Poraj
2:2
Ruch Radzionków
Śląsk Świętochłowice
5:0
Gwarek Ornontowice
Warta Zawiercie
1:1
Piast II Gliwice
Przemsza Siewierz
3:1
Raków II Częstochowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości