zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Decor Bełk
Pauza
Inter Krostoszowice
1:3
KS Szczerbice
Rozwój Rydułtowy
2:2
LKS Zwonowice
Górnik II Boguszowice
1:1
Naprzód Kłokocin
Olimp Szczygłowice
1:2
KP Kamień
Piast II Leszczyny
0:0
Polaris Żory
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
Pauza
KP Kamień
3:1
Górnik II Boguszowice
LKS Zwonowice
3:4
Piast II Leszczyny
KS II Decor Bełk
2:1
Inter Krostoszowice
KS Szczerbice
2:0
Olimp Szczygłowice
Naprzód Kłokocin
5:0
Rozwój Rydułtowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Krostoszowice
Pauza
Olimp Szczygłowice
1:3
KS II Decor Bełk
Górnik II Boguszowice
2:1
KS Szczerbice
Rozwój Rydułtowy
2:3
KP Kamień
Piast II Leszczyny
2:1
Naprzód Kłokocin
Polaris Żory
1:2
LKS Zwonowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
Pauza
KP Kamień
3:0
Piast II Leszczyny
Inter Krostoszowice
3:4
Olimp Szczygłowice
KS II Decor Bełk
3:3
Górnik II Boguszowice
KS Szczerbice
2:2
Rozwój Rydułtowy
Naprzód Kłokocin
1:2
Polaris Żory
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Szczygłowice
Pauza
Polaris Żory
0:0
KP Kamień
LKS Zwonowice
6:1
Naprzód Kłokocin
Rozwój Rydułtowy
2:1
KS II Decor Bełk
Górnik II Boguszowice
6:0
Inter Krostoszowice
Piast II Leszczyny
2:1
KS Szczerbice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Kłokocin
Pauza
KP Kamień
1:1
LKS Zwonowice
Inter Krostoszowice
3:0
Rozwój Rydułtowy
KS II Decor Bełk
4:1
Piast II Leszczyny
KS Szczerbice
1:5
Polaris Żory
Olimp Szczygłowice
3:0*
Górnik II Boguszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Boguszowice
Pauza
Polaris Żory
2:1
KS II Decor Bełk
LKS Zwonowice
3:3
KS Szczerbice
Naprzód Kłokocin
3:2
KP Kamień
Rozwój Rydułtowy
3:4
Olimp Szczygłowice
Piast II Leszczyny
2:0
Inter Krostoszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
Pauza
Inter Krostoszowice
1:3
Polaris Żory
KS II Decor Bełk
4:0
LKS Zwonowice
KS Szczerbice
1:0
Naprzód Kłokocin
Górnik II Boguszowice
0:3*
Rozwój Rydułtowy
Olimp Szczygłowice
0:2
Piast II Leszczyny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
2:0
Olimp Szczygłowice
Rozwój Rydułtowy
Pauza
Piast II Leszczyny
0:0
Górnik II Boguszowice
KP Kamień
3:2
KS Szczerbice
LKS Zwonowice
4:1
Inter Krostoszowice
Naprzód Kłokocin
1:0
KS II Decor Bełk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
Pauza
Inter Krostoszowice
3:1
Naprzód Kłokocin
KS II Decor Bełk
7:1
KP Kamień
Rozwój Rydułtowy
1:2
Piast II Leszczyny
Górnik II Boguszowice
0:3*
Polaris Żory
Olimp Szczygłowice
2:2
LKS Zwonowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Leszczyny
Pauza
KP Kamień
3:0
Inter Krostoszowice
Polaris Żory
4:0
Rozwój Rydułtowy
LKS Zwonowice
1:2
Górnik II Boguszowice
KS Szczerbice
3:1
KS II Decor Bełk
Naprzód Kłokocin
2:0
Olimp Szczygłowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Decor Bełk
Pauza
KP Kamień
0:1
Olimp Szczygłowice
Polaris Żory
5:2
Piast II Leszczyny
LKS Zwonowice
1:1
Rozwój Rydułtowy
KS Szczerbice
1:0
Inter Krostoszowice
Naprzód Kłokocin
3:2
Górnik II Boguszowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
Pauza
Inter Krostoszowice
1:0
KS II Decor Bełk
Rozwój Rydułtowy
2:3
Naprzód Kłokocin
Górnik II Boguszowice
3:1
KP Kamień
Olimp Szczygłowice
1:1
KS Szczerbice
Piast II Leszczyny
6:0
LKS Zwonowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Krostoszowice
Pauza
KP Kamień
5:1
Rozwój Rydułtowy
LKS Zwonowice
4:1
Polaris Żory
KS II Decor Bełk
0:1
Olimp Szczygłowice
KS Szczerbice
2:0
Górnik II Boguszowice
Naprzód Kłokocin
7:4
Piast II Leszczyny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zwonowice
Pauza
Polaris Żory
5:0
Naprzód Kłokocin
Rozwój Rydułtowy
5:1
KS Szczerbice
Górnik II Boguszowice
4:2
KS II Decor Bełk
Olimp Szczygłowice
2:0
Inter Krostoszowice
Piast II Leszczyny
2:4
KP Kamień
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimp Szczygłowice
Pauza
KP Kamień
2:3
Polaris Żory
Inter Krostoszowice
4:1
Górnik II Boguszowice
KS II Decor Bełk
2:1
Rozwój Rydułtowy
KS Szczerbice
3:0
Piast II Leszczyny
Naprzód Kłokocin
3:2
LKS Zwonowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Kłokocin
Pauza
Polaris Żory
1:0
KS Szczerbice
LKS Zwonowice
0:6
KP Kamień
Rozwój Rydułtowy
1:0
Inter Krostoszowice
Górnik II Boguszowice
2:4
Olimp Szczygłowice
Piast II Leszczyny
1:0
KS II Decor Bełk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik II Boguszowice
Pauza
KP Kamień
4:0
Naprzód Kłokocin
Inter Krostoszowice
2:1
Piast II Leszczyny
KS II Decor Bełk
1:3
Polaris Żory
KS Szczerbice
3:1
LKS Zwonowice
Olimp Szczygłowice
4:0
Rozwój Rydułtowy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Kamień
Pauza
Polaris Żory
4:1
Inter Krostoszowice
LKS Zwonowice
2:0
KS II Decor Bełk
Naprzód Kłokocin
4:1
KS Szczerbice
Rozwój Rydułtowy
1:4
Górnik II Boguszowice
Piast II Leszczyny
1:1
Olimp Szczygłowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rozwój Rydułtowy
Pauza
Inter Krostoszowice
2:4
LKS Zwonowice
KS II Decor Bełk
3:1
Naprzód Kłokocin
KS Szczerbice
2:0
KP Kamień
Górnik II Boguszowice
3:0
Piast II Leszczyny
Olimp Szczygłowice
0:3*
Polaris Żory
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
Pauza
KP Kamień
0:1
KS II Decor Bełk
Polaris Żory
5:2
Górnik II Boguszowice
LKS Zwonowice
3:0
Olimp Szczygłowice
Naprzód Kłokocin
6:1
Inter Krostoszowice
Piast II Leszczyny
3:3
Rozwój Rydułtowy
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Leszczyny
Pauza
Inter Krostoszowice
5:5
KP Kamień
KS II Decor Bełk
1:0
KS Szczerbice
Rozwój Rydułtowy
0:3*
Polaris Żory
Górnik II Boguszowice
3:2
LKS Zwonowice
Olimp Szczygłowice
0:0
Naprzód Kłokocin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości