zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
Pauza
KS Kleszczów
Pauza
APN II Odra Wodzisław Śląski
Pauza
Ruch Stanowice
1:3
KS II Decor Bełk
Forteca II Świerklany
9:0
KS Szczerbice
Sokół Chwałęcice
0:1
LKS Skrbeńsko
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Ruch Stanowice
Pauza
Sokół Chwałęcice
Pauza
KS Szczerbice
Forteca II Świerklany
1:0
LKS Skrbeńsko
KS II Decor Bełk
3:0*
KS Kleszczów
LKS ŻAR Szeroka
4:1
APN II Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kleszczów
Pauza
Forteca II Świerklany
Pauza
APN II Odra Wodzisław Śląski
Pauza
KS Szczerbice
0:4
LKS Skrbeńsko
Ruch Stanowice
4:2
LKS ŻAR Szeroka
Sokół Chwałęcice
0:15
KS II Decor Bełk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Skrbeńsko
Pauza
Sokół Chwałęcice
Pauza
KS Szczerbice
LKS ŻAR Szeroka
8:4
KS Kleszczów
KS II Decor Bełk
0:0
Forteca II Świerklany
APN II Odra Wodzisław Śląski
2:1
Ruch Stanowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
Ruch Stanowice
Pauza
Forteca II Świerklany
Pauza
KS Szczerbice
3:1
KS II Decor Bełk
Sokół Chwałęcice
3:4
LKS ŻAR Szeroka
KS Kleszczów
1:5
APN II Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Szczerbice
APN II Odra Wodzisław Śląski
7:0
Sokół Chwałęcice
LKS ŻAR Szeroka
3:1
Forteca II Świerklany
Ruch Stanowice
6:2
KS Kleszczów
KS II Decor Bełk
3:1
LKS Skrbeńsko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS Skrbeńsko
Pauza
KS II Decor Bełk
KS Kleszczów
Pauza
Forteca II Świerklany
3:2
APN II Odra Wodzisław Śląski
KS Szczerbice
0:0
LKS ŻAR Szeroka
Sokół Chwałęcice
1:3
Ruch Stanowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Decor Bełk
Ruch Stanowice
3:1
Forteca II Świerklany
APN II Odra Wodzisław Śląski
3:2
KS Szczerbice
LKS ŻAR Szeroka
0:1
LKS Skrbeńsko
KS Kleszczów
12:4
Sokół Chwałęcice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
Sokół Chwałęcice
Pauza
KS II Decor Bełk
Pauza
KS Szczerbice
1:2
Ruch Stanowice
Forteca II Świerklany
6:1
KS Kleszczów
APN II Odra Wodzisław Śląski
0:3*
LKS Skrbeńsko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
APN II Odra Wodzisław Śląski
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
2:1
KS II Decor Bełk
Sokół Chwałęcice
2:6
Forteca II Świerklany
Ruch Stanowice
5:1
LKS Skrbeńsko
KS Kleszczów
2:2
KS Szczerbice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
LKS ŻAR Szeroka
Pauza
Ruch Stanowice
Forteca II Świerklany
Pauza
KS Szczerbice
2:2
Sokół Chwałęcice
KS Kleszczów
0:4
LKS Skrbeńsko
KS II Decor Bełk
8:2
APN II Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
APN II Odra Wodzisław Śląski
LKS Skrbeńsko
2:2
Sokół Chwałęcice
KS Szczerbice
2:5
Forteca II Świerklany
LKS ŻAR Szeroka
8:0
Płomień II Polomia
KS II Decor Bełk
4:0
Ruch Stanowice
Start II Mszana
2:7
KS Kleszczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Stanowice
Pauza
LKS Skrbeńsko
0:0
Forteca II Świerklany
KS Szczerbice
4:4
Płomień II Polomia
KS Kleszczów
1:9
KS II Decor Bełk
APN II Odra Wodzisław Śląski
2:1
LKS ŻAR Szeroka
Start II Mszana
5:1
Sokół Chwałęcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Kleszczów
LKS Skrbeńsko
2:0
KS Szczerbice
APN II Odra Wodzisław Śląski
2:1
Płomień II Polomia
LKS ŻAR Szeroka
4:1
Ruch Stanowice
KS II Decor Bełk
7:0
Sokół Chwałęcice
Start II Mszana
1:4
Forteca II Świerklany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Chwałęcice
Pauza
KS Szczerbice
10:0
Start II Mszana
LKS Skrbeńsko
8:2
Płomień II Polomia
Ruch Stanowice
0:0
APN II Odra Wodzisław Śląski
KS Kleszczów
3:6
LKS ŻAR Szeroka
Forteca II Świerklany
0:0
KS II Decor Bełk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Forteca II Świerklany
Ruch Stanowice
10:0
Płomień II Polomia
LKS Skrbeńsko
3:0
Start II Mszana
LKS ŻAR Szeroka
4:1
Sokół Chwałęcice
KS II Decor Bełk
5:0
KS Szczerbice
APN II Odra Wodzisław Śląski
3:0*
KS Kleszczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Szczerbice
Pauza
LKS Skrbeńsko
1:2
KS II Decor Bełk
Forteca II Świerklany
3:1
LKS ŻAR Szeroka
Sokół Chwałęcice
3:5
APN II Odra Wodzisław Śląski
KS Kleszczów
1:6
Ruch Stanowice
Start II Mszana
2:1
Płomień II Polomia
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrbeńsko
Pauza
APN II Odra Wodzisław Śląski
2:1
Forteca II Świerklany
LKS ŻAR Szeroka
2:1
KS Szczerbice
Ruch Stanowice
9:0
Sokół Chwałęcice
KS Kleszczów
4:2
Płomień II Polomia
KS II Decor Bełk
5:0
Start II Mszana
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Start II Mszana
Forteca II Świerklany
1:0
Ruch Stanowice
LKS Skrbeńsko
2:2
LKS ŻAR Szeroka
Sokół Chwałęcice
1:0
KS Kleszczów
KS II Decor Bełk
7:0
Płomień II Polomia
KS Szczerbice
2:4
APN II Odra Wodzisław Śląski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Decor Bełk
LKS Skrbeńsko
3:1
APN II Odra Wodzisław Śląski
LKS ŻAR Szeroka
6:2
Start II Mszana
Ruch Stanowice
2:0
KS Szczerbice
Sokół Chwałęcice
4:0
Płomień II Polomia
KS Kleszczów
2:3
Forteca II Świerklany
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Płomień II Polomia
LKS Skrbeńsko
2:1
Ruch Stanowice
KS II Decor Bełk
1:2
LKS ŻAR Szeroka
KS Szczerbice
5:3
KS Kleszczów
Forteca II Świerklany
12:0
Sokół Chwałęcice
APN II Odra Wodzisław Śląski
3:2
Start II Mszana
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS ŻAR Szeroka
Pauza
Ruch Stanowice
9:0
Start II Mszana
Sokół Chwałęcice
1:4
KS Szczerbice
KS Kleszczów
2:6
LKS Skrbeńsko
Forteca II Świerklany
2:0
Płomień II Polomia
APN II Odra Wodzisław Śląski
1:2
KS II Decor Bełk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości