Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Siedliska
4:4
KS II Naprzód Borucin
LKS Zryw Rudnik
2:8
LKS Górki Śląskie
Wicher Płonia
1:1
LKS Pawłów
LKS Ruda Kozielska
0:2
LKS 07 Markowice
LKS Adamowice
3:3
LKS Gamów
LKS Jankowice Rudzkie
3:1
LKS Grzegorzowice
GKS II Dąb Gaszowice
4:2
LKS Cyprzanów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
6:1
LKS Adamowice
LKS Cyprzanów
5:1
LKS Zryw Rudnik
LKS 07 Markowice
4:1
Wicher Płonia
Płomień Siedliska
0:1
LKS Ruda Kozielska
LKS Jankowice Rudzkie
2:1
KS II Naprzód Borucin
LKS Gamów
2:4
GKS II Dąb Gaszowice
LKS Grzegorzowice
2:1
LKS Górki Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
2:0
LKS Cyprzanów
KS II Naprzód Borucin
7:4
LKS Grzegorzowice
LKS Adamowice
1:0
LKS 07 Markowice
Wicher Płonia
3:2
Płomień Siedliska
LKS Jankowice Rudzkie
1:2
LKS Ruda Kozielska
GKS II Dąb Gaszowice
5:0
LKS Pawłów
LKS Zryw Rudnik
2:3
LKS Gamów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
7:0
LKS Zryw Rudnik
LKS 07 Markowice
0:0
GKS II Dąb Gaszowice
LKS Jankowice Rudzkie
3:2
Wicher Płonia
Płomień Siedliska
0:4
LKS Adamowice
LKS Gamów
4:4
LKS Górki Śląskie
LKS Grzegorzowice
2:2
LKS Cyprzanów
KS II Naprzód Borucin
4:4
LKS Ruda Kozielska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
0:1
LKS Pawłów
Wicher Płonia
5:6
KS II Naprzód Borucin
LKS Cyprzanów
3:0
LKS Gamów
LKS Ruda Kozielska
2:3
LKS Grzegorzowice
LKS Adamowice
3:1
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Zryw Rudnik
1:1
LKS 07 Markowice
GKS II Dąb Gaszowice
8:1
Płomień Siedliska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
5:1
LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice
1:1
LKS Gamów
Płomień Siedliska
5:3
LKS Zryw Rudnik
KS II Naprzód Borucin
3:4
LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska
2:1
Wicher Płonia
LKS 07 Markowice
3:2
LKS Górki Śląskie
LKS Jankowice Rudzkie
1:1
GKS II Dąb Gaszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
4:1
Płomień Siedliska
Wicher Płonia
1:5
LKS Grzegorzowice
LKS Zryw Rudnik
2:6
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Gamów
4:1
LKS Pawłów
LKS Adamowice
2:0
LKS Ruda Kozielska
LKS Cyprzanów
2:1
LKS 07 Markowice
GKS II Dąb Gaszowice
2:1
KS II Naprzód Borucin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Grzegorzowice
2:4
LKS Pawłów
Wicher Płonia
2:3
LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska
4:1
GKS II Dąb Gaszowice
LKS 07 Markowice
5:1
LKS Gamów
Płomień Siedliska
1:5
LKS Cyprzanów
LKS Jankowice Rudzkie
3:1
LKS Górki Śląskie
KS II Naprzód Borucin
9:0
LKS Zryw Rudnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
7:0
Płomień Siedliska
LKS Pawłów
2:2
LKS 07 Markowice
LKS Adamowice
4:3
LKS Grzegorzowice
LKS Górki Śląskie
5:2
KS II Naprzód Borucin
LKS Cyprzanów
2:0
LKS Jankowice Rudzkie
GKS II Dąb Gaszowice
3:2
Wicher Płonia
LKS Zryw Rudnik
1:2
LKS Ruda Kozielska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Adamowice
1:2
GKS II Dąb Gaszowice
Wicher Płonia
4:0
LKS Zryw Rudnik
LKS Ruda Kozielska
4:3
LKS Górki Śląskie
Płomień Siedliska
1:3
LKS Pawłów
LKS Jankowice Rudzkie
2:3
LKS Gamów
KS II Naprzód Borucin
4:2
LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice
1:2
LKS 07 Markowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
3:1
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Górki Śląskie
9:1
Wicher Płonia
LKS Cyprzanów
1:0
LKS Ruda Kozielska
LKS Zryw Rudnik
1:3
LKS Adamowice
LKS Gamów
4:2
KS II Naprzód Borucin
LKS 07 Markowice
3:0
Płomień Siedliska
GKS II Dąb Gaszowice
5:1
LKS Grzegorzowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Grzegorzowice
8:2
Płomień Siedliska
Wicher Płonia
3:2
LKS Cyprzanów
GKS II Dąb Gaszowice
11:0
LKS Zryw Rudnik
LKS Ruda Kozielska
2:2
LKS Gamów
LKS Adamowice
1:7
LKS Górki Śląskie
LKS Jankowice Rudzkie
2:1
LKS 07 Markowice
KS II Naprzód Borucin
1:7
LKS Pawłów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
1:0
Wicher Płonia
LKS Pawłów
4:1
LKS Ruda Kozielska
LKS 07 Markowice
6:1
KS II Naprzód Borucin
LKS Górki Śląskie
1:2
GKS II Dąb Gaszowice
LKS Cyprzanów
1:1
LKS Adamowice
Płomień Siedliska
0:1
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Zryw Rudnik
3:5
LKS Grzegorzowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
9:0
Wicher Płonia
LKS Grzegorzowice
0:1
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Górki Śląskie
6:0
LKS Zryw Rudnik
LKS Cyprzanów
0:3
GKS II Dąb Gaszowice
LKS 07 Markowice
1:2
LKS Ruda Kozielska
LKS Gamów
2:2
LKS Adamowice
KS II Naprzód Borucin
9:0
Płomień Siedliska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
2:1
LKS Grzegorzowice
Wicher Płonia
1:0
LKS 07 Markowice
LKS Zryw Rudnik
2:4
LKS Cyprzanów
LKS Ruda Kozielska
5:0
Płomień Siedliska
LKS Adamowice
2:1
LKS Pawłów
GKS II Dąb Gaszowice
2:0
LKS Gamów
KS II Naprzód Borucin
3:5
LKS Jankowice Rudzkie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
4:1
GKS II Dąb Gaszowice
LKS Grzegorzowice
0:2
KS II Naprzód Borucin
LKS Cyprzanów
4:1
LKS Górki Śląskie
LKS Ruda Kozielska
2:0
LKS Jankowice Rudzkie
LKS 07 Markowice
3:0
LKS Adamowice
Płomień Siedliska
2:1
Wicher Płonia
LKS Gamów
4:2
LKS Zryw Rudnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Górki Śląskie
3:0
LKS Gamów
LKS Cyprzanów
1:2
LKS Grzegorzowice
Wicher Płonia
2:3
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Zryw Rudnik
0:7
LKS Pawłów
LKS Ruda Kozielska
9:1
KS II Naprzód Borucin
LKS Adamowice
3:0
Płomień Siedliska
GKS II Dąb Gaszowice
1:4
LKS 07 Markowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
5:1
LKS Górki Śląskie
LKS Grzegorzowice
3:8
LKS Ruda Kozielska
LKS 07 Markowice
2:0
LKS Zryw Rudnik
Płomień Siedliska
1:4
GKS II Dąb Gaszowice
LKS Jankowice Rudzkie
2:1
LKS Adamowice
LKS Gamów
2:0
LKS Cyprzanów
KS II Naprzód Borucin
0:3*
Wicher Płonia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
3:3
LKS Grzegorzowice
LKS Adamowice
3:3
KS II Naprzód Borucin
LKS Górki Śląskie
2:0
LKS 07 Markowice
LKS Cyprzanów
1:0
LKS Pawłów
Wicher Płonia
0:4
LKS Ruda Kozielska
GKS II Dąb Gaszowice
2:5
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Zryw Rudnik
7:2
Płomień Siedliska
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pawłów
3:1
LKS Gamów
LKS Grzegorzowice
7:5
Wicher Płonia
LKS Ruda Kozielska
4:2
LKS Adamowice
LKS 07 Markowice
2:0
LKS Cyprzanów
Płomień Siedliska
1:5
LKS Górki Śląskie
LKS Jankowice Rudzkie
6:1
LKS Zryw Rudnik
KS II Naprzód Borucin
0:3*
GKS II Dąb Gaszowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Rudnik
3:0*
KS II Naprzód Borucin
LKS Pawłów
2:4
LKS Grzegorzowice
LKS Górki Śląskie
4:1
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Cyprzanów
4:0
Płomień Siedliska
LKS Adamowice
4:0
Wicher Płonia
LKS Gamów
5:1
LKS 07 Markowice
GKS II Dąb Gaszowice
1:1
LKS Ruda Kozielska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Grzegorzowice
6:2
LKS Adamowice
Płomień Siedliska
0:5
LKS Gamów
Wicher Płonia
1:3
GKS II Dąb Gaszowice
LKS 07 Markowice
2:2
LKS Pawłów
LKS Jankowice Rudzkie
2:1
LKS Cyprzanów
LKS Ruda Kozielska
7:0
LKS Zryw Rudnik
KS II Naprzód Borucin
0:3*
LKS Górki Śląskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Rudnik
1:9
Wicher Płonia
LKS Pawłów
13:0
Płomień Siedliska
LKS Górki Śląskie
1:1
LKS Ruda Kozielska
LKS Cyprzanów
3:0*
KS II Naprzód Borucin
LKS 07 Markowice
4:2
LKS Grzegorzowice
LKS Gamów
5:1
LKS Jankowice Rudzkie
GKS II Dąb Gaszowice
4:1
LKS Adamowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Grzegorzowice
3:6
GKS II Dąb Gaszowice
Wicher Płonia
1:7
LKS Górki Śląskie
Płomień Siedliska
0:10
LKS 07 Markowice
LKS Ruda Kozielska
2:2
LKS Cyprzanów
LKS Adamowice
6:0
LKS Zryw Rudnik
LKS Jankowice Rudzkie
3:4
LKS Pawłów
KS II Naprzód Borucin
0:3*
LKS Gamów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Gamów
2:2
LKS Ruda Kozielska
LKS Pawłów
3:0*
KS II Naprzód Borucin
LKS 07 Markowice
5:3
LKS Jankowice Rudzkie
LKS Górki Śląskie
3:2
LKS Adamowice
LKS Cyprzanów
4:1
Wicher Płonia
Płomień Siedliska
3:7
LKS Grzegorzowice
LKS Zryw Rudnik
4:6
GKS II Dąb Gaszowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ruda Kozielska
1:3
LKS Pawłów
LKS Grzegorzowice
2:4
LKS Zryw Rudnik
LKS Adamowice
2:1
LKS Cyprzanów
Wicher Płonia
2:5
LKS Gamów
LKS Jankowice Rudzkie
3:0
Płomień Siedliska
GKS II Dąb Gaszowice
4:2
LKS Górki Śląskie
KS II Naprzód Borucin
0:3*
LKS 07 Markowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości