Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
14:0
Drzewiarz Jasienica
Górnik Zabrze
0:2
Polonia Bytom
UKS Ruch Chorzów
1:1
Tyski Sport S.A
ROW 1964 Rybnik
3:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:1
Raków Częstochowa
Sparta Lubliniec
0:2
Stadion Śląski Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:3
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
6:1
ROW 1964 Rybnik
Drzewiarz Jasienica
0:9
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała
3:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Stadion Śląski Chorzów
0:5
Zagłębie Sosnowiec 2008
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:0
Górnik Zabrze
Tyski Sport S.A
6:1
Sparta Lubliniec
Raków Częstochowa
1:2
UKS Ruch Chorzów
Polonia Bytom
0:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
0:6
Piast Gliwice
UKS Ruch Chorzów
1:0
Polonia Bytom
ROW 1964 Rybnik
11:0
Drzewiarz Jasienica
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Stadion Śląski Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2008
6:1
Tyski Sport S.A
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
0:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0
Rekord Bielsko-Biała
Sparta Lubliniec
1:1
Raków Częstochowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
4:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
ROW 1964 Rybnik
4:2
Górnik Zabrze
Polonia Bytom
2:1
Sparta Lubliniec
Drzewiarz Jasienica
3:0*
Rekord Bielsko-Biała
Stadion Śląski Chorzów
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:1
UKS Ruch Chorzów
Raków Częstochowa
2:3
Zagłębie Sosnowiec 2008
Tyski Sport S.A
3:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
0:1
Piast Gliwice
Górnik Zabrze
6:0
Drzewiarz Jasienica
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:0
Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec 2008
5:0
Polonia Bytom
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
4:0
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
2:5
Stadion Śląski Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:2
Tyski Sport S.A
Sparta Lubliniec
0:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
14:1
Sparta Lubliniec
Górnik Zabrze
0:4
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
ROW 1964 Rybnik
0:0
UKS Ruch Chorzów
Polonia Bytom
3:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Drzewiarz Jasienica
0:7
Stadion Śląski Chorzów
Raków Częstochowa
1:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Tyski Sport S.A
1:2
Rekord Bielsko-Biała
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
1:3
Górnik Zabrze
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Zagłębie Sosnowiec 2008
2:3
Piast Gliwice
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
7:0
Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała
3:1
Raków Częstochowa
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:0
Polonia Bytom
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Tyski Sport S.A
Sparta Lubliniec
1:3
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
3:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Górnik Zabrze
4:0
Sparta Lubliniec
ROW 1964 Rybnik
0:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
Polonia Bytom
1:0
Rekord Bielsko-Biała
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
3:1
UKS Ruch Chorzów
Drzewiarz Jasienica
0:6
Tyski Sport S.A
GKS GieKSa Katowice S.A.
4:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa
1:2
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
8:0
Drzewiarz Jasienica
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:1
ROW 1964 Rybnik
Zagłębie Sosnowiec 2008
2:1
Górnik Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
2:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:2
Piast Gliwice
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Polonia Bytom
Sparta Lubliniec
1:4
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Tyski Sport S.A
4:1
Raków Częstochowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
3:2
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Zabrze
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
UKS Ruch Chorzów
1:0
Sparta Lubliniec
ROW 1964 Rybnik
1:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Polonia Bytom
1:2
Tyski Sport S.A
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
Drzewiarz Jasienica
2:9
Raków Częstochowa
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:1
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:3
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:1
UKS Ruch Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
4:0
ROW 1964 Rybnik
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
Górnik Zabrze
Stadion Śląski Chorzów
1:3
Piast Gliwice
Raków Częstochowa
5:1
Polonia Bytom
Sparta Lubliniec
3:2
Drzewiarz Jasienica
Tyski Sport S.A
2:3
GKS GieKSa Katowice S.A.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
2:0
Tyski Sport S.A
Górnik Zabrze
1:2
Rekord Bielsko-Biała
UKS Ruch Chorzów
2:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
ROW 1964 Rybnik
3:1
Stadion Śląski Chorzów
Polonia Bytom
5:0
Drzewiarz Jasienica
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS GieKSa Katowice S.A.
5:1
Raków Częstochowa
Sparta Lubliniec
1:6
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
5:3
Sparta Lubliniec
Polonia Bytom
0:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Zagłębie Sosnowiec 2008
11:0
Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała
3:0
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
UKS Ruch Chorzów
Stadion Śląski Chorzów
4:1
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
0:4
Piast Gliwice
Tyski Sport S.A
1:3
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2008
4:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Piast Gliwice
1:0
Polonia Bytom
Górnik Zabrze
0:2
Tyski Sport S.A
UKS Ruch Chorzów
0:2
Rekord Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
2:0
Raków Częstochowa
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:0
Stadion Śląski Chorzów
Drzewiarz Jasienica
0:6
GKS GieKSa Katowice S.A.
Sparta Lubliniec
1:6
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:3
Zagłębie Sosnowiec 2008
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
8:1
Drzewiarz Jasienica
Rekord Bielsko-Biała
7:0
Sparta Lubliniec
Stadion Śląski Chorzów
2:1
UKS Ruch Chorzów
Tyski Sport S.A
1:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Polonia Bytom
0:1
ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa
5:1
Górnik Zabrze
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:1
Piast Gliwice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
3:0*
Sparta Lubliniec
Polonia Bytom
0:2
Górnik Zabrze
Drzewiarz Jasienica
0:14
Piast Gliwice
Raków Częstochowa
0:4
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Tyski Sport S.A
2:1
UKS Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała
5:3
Zagłębie Sosnowiec 2008
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:2
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
1:4
GKS GieKSa Katowice S.A.
UKS Ruch Chorzów
3:0
Raków Częstochowa
ROW 1964 Rybnik
2:2
Piast Gliwice
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec 2008
2:3
Stadion Śląski Chorzów
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
5:1
Polonia Bytom
Podbeskidzie Bielsko-Biała
12:0
Drzewiarz Jasienica
Sparta Lubliniec
0:3*
Tyski Sport S.A
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
8:0
Górnik Zabrze
Polonia Bytom
0:2
UKS Ruch Chorzów
Drzewiarz Jasienica
0:1
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
0:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stadion Śląski Chorzów
5:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS GieKSa Katowice S.A.
0:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Raków Częstochowa
3:0*
Sparta Lubliniec
Tyski Sport S.A
2:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Zabrze
0:5
ROW 1964 Rybnik
UKS Ruch Chorzów
0:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:1
Tyski Sport S.A
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:0
Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
8:1
Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:0
Stadion Śląski Chorzów
Sparta Lubliniec
0:3*
Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 2008
0:1
Raków Częstochowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Bytom
2:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
Piast Gliwice
5:3
UKS Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik
0:3
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Drzewiarz Jasienica
1:4
Górnik Zabrze
Stadion Śląski Chorzów
2:4
Rekord Bielsko-Biała
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:0*
Sparta Lubliniec
Raków Częstochowa
2:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Tyski Sport S.A
4:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
2:2
ROW 1964 Rybnik
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:0
Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 2008
1:2
GKS GieKSa Katowice S.A.
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
1:1
Górnik Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
1:3
Tyski Sport S.A
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
Raków Częstochowa
Stadion Śląski Chorzów
3:0
Drzewiarz Jasienica
Sparta Lubliniec
0:3*
Piast Gliwice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
6:0
Zagłębie Sosnowiec 2008
Górnik Zabrze
2:0
UKS Ruch Chorzów
ROW 1964 Rybnik
3:0*
Sparta Lubliniec
Polonia Bytom
0:2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
1:3
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
GKS GieKSa Katowice S.A.
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Raków Częstochowa
2:1
Rekord Bielsko-Biała
Tyski Sport S.A
2:2
Stadion Śląski Chorzów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:1
ROW 1964 Rybnik
UKS Ruch Chorzów
0:2
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
3:2
Polonia Bytom
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Raków Częstochowa
Sparta Lubliniec
0:3*
Górnik Zabrze
Tyski Sport S.A
3:0
Drzewiarz Jasienica
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze
4:2
Zagłębie Sosnowiec 2008
ROW 1964 Rybnik
0:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Polonia Bytom
0:6
Stadion Śląski Chorzów
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
3:0*
Sparta Lubliniec
Drzewiarz Jasienica
0:2
UKS Ruch Chorzów
GKS GieKSa Katowice S.A.
3:1
Rekord Bielsko-Biała
Raków Częstochowa
3:2
Tyski Sport S.A
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Sosnowiec 2008
2:4
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:0
Górnik Zabrze
Rekord Bielsko-Biała
2:3
Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:0
ROW 1964 Rybnik
Stadion Śląski Chorzów
3:1
GKS GieKSa Katowice S.A.
Raków Częstochowa
10:1
Drzewiarz Jasienica
Sparta Lubliniec
0:3*
UKS Ruch Chorzów
Tyski Sport S.A
6:1
Polonia Bytom
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ruch Chorzów
0:3
Zagłębie Sosnowiec 2008
Piast Gliwice
5:0
Stadion Śląski Chorzów
Górnik Zabrze
3:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
0:2
Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom
1:6
Raków Częstochowa
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
3:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Drzewiarz Jasienica
3:0*
Sparta Lubliniec
GKS GieKSa Katowice S.A.
2:1
Tyski Sport S.A
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:3
UKS Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:0*
Sparta Lubliniec
Drzewiarz Jasienica
0:1
Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała
4:2
Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
Stadion Śląski Chorzów
0:2
ROW 1964 Rybnik
Raków Częstochowa
1:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Tyski Sport S.A
1:0
Piast Gliwice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
9:0
Raków Częstochowa
Górnik Zabrze
1:4
Stadion Śląski Chorzów
UKS Ruch Chorzów
1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
1:3
Tyski Sport S.A
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:2
Rekord Bielsko-Biała
Drzewiarz Jasienica
2:8
Zagłębie Sosnowiec 2008
GKS GieKSa Katowice S.A.
1:0
Polonia Bytom
Sparta Lubliniec
0:3*
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Zagłębie Sosnowiec 2008
Polonia Bytom
1:7
Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
3:1
UKS Ruch Chorzów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:0*
Sparta Lubliniec
Stadion Śląski Chorzów
2:1
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
GKS GieKSa Katowice S.A.
9:0
Drzewiarz Jasienica
Raków Częstochowa
1:0
ROW 1964 Rybnik
Tyski Sport S.A
1:1
Górnik Zabrze
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Gliwice
4:0
GKS GieKSa Katowice S.A.
Górnik Zabrze
3:0*
Raków Częstochowa
UKS Ruch Chorzów
1:3
Stadion Śląski Chorzów
ROW 1964 Rybnik
2:2
Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 2008
3:5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
SP MOSiR Jastrzębie-Zdrój
2:3
Tyski Sport S.A
Drzewiarz Jasienica
1:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Sparta Lubliniec
0:3*
Rekord Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości