zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Radziechowy-Wieprz
Pauza
Jezioro Żywieckie Zarzecze
Pauza
LKS Juszczyna
7:1
Grapa Trzebinia
Metal Węgierska Górka
1:2
Błękitni Żywiec
LKS Korbielów
1:5
Halny Przyborów
Beskid Kocierz
3:8
Smrek Ślemień
FKS Rychwałd
- : -
Magura Bystra
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Smrek Ślemień
8:1
Metal Węgierska Górka
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:0
FKS Rychwałd
LKS Juszczyna
4:1
Beskid Kocierz
LKS Korbielów
3:2
Jezioro Żywieckie Zarzecze
Błękitni Żywiec
1:2
Magura Bystra
Halny Przyborów
5:2
Grapa Trzebinia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Magura Bystra
2:2
Smrek Ślemień
Grapa Trzebinia
4:4
Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Korbielów
0:3
FKS Rychwałd
Metal Węgierska Górka
2:4
LKS Juszczyna
Halny Przyborów
3:2
Beskid Kocierz
Błękitni Żywiec
2:4
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Smrek Ślemień
4:1
Błękitni Żywiec
Jezioro Żywieckie Zarzecze
1:5
Magura Bystra
Beskid Kocierz
1:6
LKS Korbielów
GKS II Radziechowy-Wieprz
3:2
Halny Przyborów
LKS Juszczyna
1:3
FKS Rychwałd
Metal Węgierska Górka
3:0*
Grapa Trzebinia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jezioro Żywieckie Zarzecze
4:1
Halny Przyborów
Grapa Trzebinia
4:0
Błękitni Żywiec
GKS II Radziechowy-Wieprz
4:3
Metal Węgierska Górka
LKS Korbielów
2:2
Smrek Ślemień
FKS Rychwałd
5:1
Beskid Kocierz
LKS Juszczyna
1:2
Magura Bystra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Magura Bystra
1:1
Halny Przyborów
Jezioro Żywieckie Zarzecze
5:1
Metal Węgierska Górka
Grapa Trzebinia
2:4
LKS Korbielów
GKS II Radziechowy-Wieprz
4:0
LKS Juszczyna
Beskid Kocierz
6:0
Błękitni Żywiec
Smrek Ślemień
2:3
FKS Rychwałd
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Juszczyna
3:3
Smrek Ślemień
Grapa Trzebinia
1:4
GKS II Radziechowy-Wieprz
FKS Rychwałd
1:1
Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Korbielów
1:2
Magura Bystra
Metal Węgierska Górka
2:7
Beskid Kocierz
Halny Przyborów
4:1
Błękitni Żywiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Smrek Ślemień
8:2
Halny Przyborów
Magura Bystra
2:1
Metal Węgierska Górka
Jezioro Żywieckie Zarzecze
2:0
LKS Juszczyna
Grapa Trzebinia
1:1
FKS Rychwałd
GKS II Radziechowy-Wieprz
4:1
Beskid Kocierz
Błękitni Żywiec
1:5
LKS Korbielów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grapa Trzebinia
Pauza
Metal Węgierska Górka
Pauza
Beskid Kocierz
2:2
Magura Bystra
LKS Korbielów
0:3
GKS II Radziechowy-Wieprz
Błękitni Żywiec
0:13
FKS Rychwałd
Halny Przyborów
2:0
LKS Juszczyna
Jezioro Żywieckie Zarzecze
1:2
Smrek Ślemień
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Juszczyna
Pauza
Magura Bystra
Pauza
Smrek Ślemień
4:3
GKS II Radziechowy-Wieprz
Beskid Kocierz
7:1
Grapa Trzebinia
FKS Rychwałd
0:1
Halny Przyborów
Błękitni Żywiec
2:7
Jezioro Żywieckie Zarzecze
Metal Węgierska Górka
3:2
LKS Korbielów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Żywiec
Pauza
Halny Przyborów
Pauza
Smrek Ślemień
6:0
Grapa Trzebinia
Beskid Kocierz
2:4
Jezioro Żywieckie Zarzecze
GKS II Radziechowy-Wieprz
2:1
Magura Bystra
FKS Rychwałd
5:2
Metal Węgierska Górka
LKS Juszczyna
2:2
LKS Korbielów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Kocierz
Pauza
LKS Korbielów
Pauza
GKS II Radziechowy-Wieprz
0:3
Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Juszczyna
6:1
Błękitni Żywiec
Halny Przyborów
4:2
Metal Węgierska Górka
Magura Bystra
- : -
Grapa Trzebinia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jezioro Żywieckie Zarzecze
0:1
GKS II Radziechowy-Wieprz
Smrek Ślemień
0:1
Beskid Kocierz
Magura Bystra
1:1
FKS Rychwałd
Grapa Trzebinia
- : -
LKS Juszczyna
Błękitni Żywiec
- : -
Metal Węgierska Górka
Halny Przyborów
- : -
LKS Korbielów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jezioro Żywieckie Zarzecze
- : -
LKS Korbielów
Magura Bystra
- : -
Błękitni Żywiec
Beskid Kocierz
- : -
LKS Juszczyna
Grapa Trzebinia
- : -
Halny Przyborów
Metal Węgierska Górka
- : -
Smrek Ślemień
FKS Rychwałd
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jezioro Żywieckie Zarzecze
- : -
Grapa Trzebinia
Smrek Ślemień
- : -
Magura Bystra
Beskid Kocierz
- : -
Halny Przyborów
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Błękitni Żywiec
FKS Rychwałd
- : -
LKS Korbielów
LKS Juszczyna
- : -
Metal Węgierska Górka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Kocierz
Pauza
Smrek Ślemień
Pauza
FKS Rychwałd
Pauza
GKS II Radziechowy-Wieprz
Pauza
LKS Korbielów
Pauza
Jezioro Żywieckie Zarzecze
Pauza
Błękitni Żywiec
- : -
LKS Juszczyna
Grapa Trzebinia
- : -
Magura Bystra
Metal Węgierska Górka
- : -
Halny Przyborów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Kocierz
- : -
FKS Rychwałd
Metal Węgierska Górka
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Błękitni Żywiec
- : -
Grapa Trzebinia
Smrek Ślemień
- : -
LKS Korbielów
Halny Przyborów
- : -
Jezioro Żywieckie Zarzecze
Magura Bystra
- : -
LKS Juszczyna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Korbielów
- : -
Grapa Trzebinia
Metal Węgierska Górka
- : -
Jezioro Żywieckie Zarzecze
Błękitni Żywiec
- : -
Beskid Kocierz
FKS Rychwałd
- : -
Smrek Ślemień
Halny Przyborów
- : -
Magura Bystra
LKS Juszczyna
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jezioro Żywieckie Zarzecze
- : -
FKS Rychwałd
Smrek Ślemień
- : -
LKS Juszczyna
Magura Bystra
- : -
LKS Korbielów
Beskid Kocierz
- : -
Metal Węgierska Górka
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Grapa Trzebinia
Błękitni Żywiec
- : -
Halny Przyborów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grapa Trzebinia
Pauza
Metal Węgierska Górka
Pauza
Smrek Ślemień
- : -
Jezioro Żywieckie Zarzecze
Magura Bystra
- : -
Beskid Kocierz
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
LKS Korbielów
FKS Rychwałd
- : -
Błękitni Żywiec
LKS Juszczyna
- : -
Halny Przyborów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Juszczyna
Pauza
Magura Bystra
Pauza
Jezioro Żywieckie Zarzecze
- : -
Błękitni Żywiec
LKS Korbielów
- : -
Metal Węgierska Górka
Grapa Trzebinia
- : -
Beskid Kocierz
GKS II Radziechowy-Wieprz
- : -
Smrek Ślemień
Halny Przyborów
- : -
FKS Rychwałd
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Żywiec
Pauza
Halny Przyborów
Pauza
Jezioro Żywieckie Zarzecze
- : -
Beskid Kocierz
Magura Bystra
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Korbielów
- : -
LKS Juszczyna
Grapa Trzebinia
- : -
Smrek Ślemień
Metal Węgierska Górka
- : -
FKS Rychwałd
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Smrek Ślemień
- : -
Błękitni Żywiec
Grapa Trzebinia
- : -
Metal Węgierska Górka
FKS Rychwałd
- : -
LKS Juszczyna
Magura Bystra
- : -
Jezioro Żywieckie Zarzecze
LKS Korbielów
- : -
Beskid Kocierz
Halny Przyborów
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Kocierz
- : -
GKS II Radziechowy-Wieprz
LKS Juszczyna
- : -
Jezioro Żywieckie Zarzecze
FKS Rychwałd
- : -
Grapa Trzebinia
Metal Węgierska Górka
- : -
Magura Bystra
LKS Korbielów
- : -
Błękitni Żywiec
Halny Przyborów
- : -
Smrek Ślemień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości