zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
1:2
LKS Czaniec
Soła Kobiernice
18:2
Przełom Kaniów
LKS Bestwina
10:1
KS Rudzica
KS Bestwinka
11:3
Sokół Hecznarowice
Groń Bujaków
0:10
Wilamowiczanka Wilamowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
4:1
LKS Bestwina
Wilamowiczanka Wilamowice
5:0
KS Bestwinka
KS Rudzica
2:1
Groń Bujaków
Przełom Kaniów
0:30
Pionier Pisarzowice
Sokół Hecznarowice
0:1
LKS Czaniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Groń Bujaków
0:8
Soła Kobiernice
LKS Bestwina
15:0
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
8:0
KS Rudzica
LKS Czaniec
6:2
Wilamowiczanka Wilamowice
Pionier Pisarzowice
10:2
Sokół Hecznarowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Rudzica
1:2
LKS Czaniec
Soła Kobiernice
2:0
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
0:17
Sokół Hecznarowice
Wilamowiczanka Wilamowice
2:3
Pionier Pisarzowice
LKS Bestwina
12:0
Groń Bujaków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
10:0
KS Rudzica
Groń Bujaków
5:3
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
6:8
LKS Bestwina
Sokół Hecznarowice
1:5
Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Czaniec
1:0
Soła Kobiernice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
2:5
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
0:17
Wilamowiczanka Wilamowice
Groń Bujaków
0:5
KS Bestwinka
LKS Bestwina
4:4
LKS Czaniec
KS Rudzica
0:6
Sokół Hecznarowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
7:0
LKS Bestwina
Wilamowiczanka Wilamowice
8:0
KS Rudzica
KS Bestwinka
19:2
Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice
2:3
Soła Kobiernice
LKS Czaniec
4:0
Groń Bujaków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
4:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Przełom Kaniów
0:8
KS Rudzica
LKS Bestwina
2:0
Sokół Hecznarowice
KS Bestwinka
1:5
LKS Czaniec
Groń Bujaków
2:5
Pionier Pisarzowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
5:3
KS Bestwinka
KS Rudzica
2:12
Soła Kobiernice
LKS Czaniec
11:0
Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice
4:1
Groń Bujaków
Wilamowiczanka Wilamowice
2:6
LKS Bestwina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilamowiczanka Wilamowice
10:2
Groń Bujaków
KS Rudzica
1:3
LKS Bestwina
Przełom Kaniów
3:5
Soła Kobiernice
Sokół Hecznarowice
4:4
KS Bestwinka
LKS Czaniec
3:4
Pionier Pisarzowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
14:1
Przełom Kaniów
Groń Bujaków
4:1
KS Rudzica
LKS Bestwina
4:1
Soła Kobiernice
KS Bestwinka
1:7
Wilamowiczanka Wilamowice
LKS Czaniec
2:1
Sokół Hecznarowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
8:2
Groń Bujaków
Wilamowiczanka Wilamowice
3:3
LKS Czaniec
KS Rudzica
0:3
KS Bestwinka
Przełom Kaniów
2:17
LKS Bestwina
Sokół Hecznarowice
0:4
Pionier Pisarzowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
6:3
Wilamowiczanka Wilamowice
Groń Bujaków
1:9
LKS Bestwina
KS Bestwinka
4:1
Soła Kobiernice
LKS Czaniec
3:0
KS Rudzica
Sokół Hecznarowice
10:0
Przełom Kaniów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
2:1
LKS Czaniec
Wilamowiczanka Wilamowice
5:0
Sokół Hecznarowice
KS Rudzica
0:6
Pionier Pisarzowice
Przełom Kaniów
1:6
Groń Bujaków
LKS Bestwina
2:1
KS Bestwinka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
2:2
Soła Kobiernice
Wilamowiczanka Wilamowice
10:4
Przełom Kaniów
KS Bestwinka
2:2
Groń Bujaków
LKS Czaniec
6:1
LKS Bestwina
Sokół Hecznarowice
8:0
KS Rudzica
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
11:2
Sokół Hecznarowice
KS Rudzica
1:22
Wilamowiczanka Wilamowice
Przełom Kaniów
0:5
KS Bestwinka
Groń Bujaków
1:5
LKS Czaniec
LKS Bestwina
4:4
Pionier Pisarzowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pionier Pisarzowice
6:2
Groń Bujaków
Wilamowiczanka Wilamowice
10:2
Soła Kobiernice
KS Rudzica
5:2
Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice
2:13
LKS Bestwina
LKS Czaniec
1:1
KS Bestwinka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Kobiernice
13:0
KS Rudzica
Przełom Kaniów
0:8
LKS Czaniec
Groń Bujaków
4:1
Sokół Hecznarowice
LKS Bestwina
7:6
Wilamowiczanka Wilamowice
KS Bestwinka
3:2
Pionier Pisarzowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości