zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
1:5
Fortuna Gliwice
Wilki Wilcza
2:2
Carbo Gliwice
Orzeł Stanica
1:6
Sparta Zabrze KS
Społem Zabrze
4:9
Pogoń Ziemięcice
Naprzód Świbie
4:2
Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice
1:4
Burza Borowa Wieś
Gwiazda Chudów
9:0
Bojków Gliwice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
3:0
Orzeł Stanica
Burza Borowa Wieś
2:0
Wilki Wilcza
Sparta Zabrze KS
4:0
Pogoń Ziemięcice
Gwiazda Chudów
2:4
Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś
11:2
Społem Zabrze
Fortuna Gliwice
9:0
Naprzód Świbie
Bojków Gliwice
0:7
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
6:3
Fortuna Gliwice
Carbo Gliwice
3:0
Pogoń Ziemięcice
Czarni Pyskowice
1:1
Bojków Gliwice
Naprzód Świbie
4:1
Społem Zabrze
Wilki Wilcza
3:5
Gwiazda Chudów
Tęcza Wielowieś
0:10
Sparta Zabrze KS
Orzeł Stanica
3:0
Burza Borowa Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
2:3
Tęcza Wielowieś
Czarni Pyskowice
0:0
Wilki Wilcza
Burza Borowa Wieś
1:0
Pogoń Ziemięcice
Sparta Zabrze KS
8:0
Naprzód Świbie
Gwiazda Chudów
2:4
Orzeł Stanica
Społem Zabrze
1:9
Jedność 32 Przyszowice
Bojków Gliwice
0:6
Fortuna Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
4:7
Sparta Zabrze KS
Fortuna Gliwice
7:0
Społem Zabrze
Gwiazda Chudów
2:1
Pogoń Ziemięcice
Tęcza Wielowieś
3:1
Burza Borowa Wieś
Naprzód Świbie
4:1
Carbo Gliwice
Wilki Wilcza
4:1
Bojków Gliwice
Orzeł Stanica
6:2
Czarni Pyskowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
1:2
Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice
1:2
Pogoń Ziemięcice
Sparta Zabrze KS
4:2
Fortuna Gliwice
Wilki Wilcza
4:1
Orzeł Stanica
Gwiazda Chudów
7:2
Tęcza Wielowieś
Burza Borowa Wieś
3:2
Naprzód Świbie
Bojków Gliwice
5:2
Społem Zabrze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
4:2
Czarni Pyskowice
Fortuna Gliwice
1:4
Carbo Gliwice
Wilki Wilcza
5:5
Pogoń Ziemięcice
Orzeł Stanica
4:0
Bojków Gliwice
Społem Zabrze
0:16
Sparta Zabrze KS
Jedność 32 Przyszowice
3:2
Burza Borowa Wieś
Naprzód Świbie
2:1
Gwiazda Chudów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
12:0
Społem Zabrze
Czarni Pyskowice
4:0
Naprzód Świbie
Burza Borowa Wieś
2:0
Fortuna Gliwice
Gwiazda Chudów
2:1
Jedność 32 Przyszowice
Orzeł Stanica
0:3
Pogoń Ziemięcice
Wilki Wilcza
1:4
Tęcza Wielowieś
Bojków Gliwice
2:7
Sparta Zabrze KS
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
5:2
Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś
4:0
Orzeł Stanica
Sparta Zabrze KS
8:1
Carbo Gliwice
Fortuna Gliwice
4:1
Gwiazda Chudów
Bojków Gliwice
1:4
Pogoń Ziemięcice
Społem Zabrze
0:8
Burza Borowa Wieś
Naprzód Świbie
1:3
Wilki Wilcza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Borowa Wieś
3:3
Sparta Zabrze KS
Tęcza Wielowieś
0:2
Pogoń Ziemięcice
Czarni Pyskowice
4:0
Fortuna Gliwice
Wilki Wilcza
3:4
Jedność 32 Przyszowice
Bojków Gliwice
2:2
Carbo Gliwice
Gwiazda Chudów
4:0
Społem Zabrze
Orzeł Stanica
3:1
Naprzód Świbie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
7:1
Orzeł Stanica
Burza Borowa Wieś
9:3
Carbo Gliwice
Sparta Zabrze KS
11:2
Gwiazda Chudów
Społem Zabrze
0:6
Czarni Pyskowice
Tęcza Wielowieś
2:1
Bojków Gliwice
Naprzód Świbie
0:3
Pogoń Ziemięcice
Fortuna Gliwice
3:0
Wilki Wilcza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
5:1
Pogoń Ziemięcice
Tęcza Wielowieś
0:3*
Naprzód Świbie
Czarni Pyskowice
6:0
Sparta Zabrze KS
Wilki Wilcza
3:0
Społem Zabrze
Bojków Gliwice
3:3
Burza Borowa Wieś
Gwiazda Chudów
0:3
Carbo Gliwice
Orzeł Stanica
2:2
Fortuna Gliwice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
4:1
Tęcza Wielowieś
Carbo Gliwice
1:10
Czarni Pyskowice
Naprzód Świbie
3:1
Bojków Gliwice
Burza Borowa Wieś
7:1
Gwiazda Chudów
Sparta Zabrze KS
6:2
Wilki Wilcza
Społem Zabrze
2:8
Orzeł Stanica
Fortuna Gliwice
4:1
Pogoń Ziemięcice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
0:9
Wilki Wilcza
Pogoń Ziemięcice
2:1
Społem Zabrze
Burza Borowa Wieś
0:0
Czarni Pyskowice
Sparta Zabrze KS
0:3
Orzeł Stanica
Fortuna Gliwice
0:1
Tęcza Wielowieś
Jedność 32 Przyszowice
7:0
Naprzód Świbie
Bojków Gliwice
2:3
Gwiazda Chudów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
3:0
Bojków Gliwice
Czarni Pyskowice
2:3
Gwiazda Chudów
Naprzód Świbie
3:1
Fortuna Gliwice
Pogoń Ziemięcice
3:0
Sparta Zabrze KS
Wilki Wilcza
7:3
Burza Borowa Wieś
Orzeł Stanica
- : -
Carbo Gliwice
Społem Zabrze
0:2
Tęcza Wielowieś
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Ziemięcice
5:1
Carbo Gliwice
Burza Borowa Wieś
3:0
Orzeł Stanica
Fortuna Gliwice
2:2
Jedność 32 Przyszowice
Bojków Gliwice
0:2
Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów
0:10
Wilki Wilcza
Sparta Zabrze KS
0:3
Tęcza Wielowieś
Społem Zabrze
0:1
Naprzód Świbie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
5:2
Społem Zabrze
Tęcza Wielowieś
4:3
Carbo Gliwice
Naprzód Świbie
3:0
Sparta Zabrze KS
Burza Borowa Wieś
3:0
Pogoń Ziemięcice
Fortuna Gliwice
2:0
Bojków Gliwice
Wilki Wilcza
1:3
Czarni Pyskowice
Orzeł Stanica
0:0
Gwiazda Chudów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
0:3
Naprzód Świbie
Czarni Pyskowice
3:1
Orzeł Stanica
Pogoń Ziemięcice
3:1
Gwiazda Chudów
Burza Borowa Wieś
1:0
Tęcza Wielowieś
Sparta Zabrze KS
0:3
Jedność 32 Przyszowice
Bojków Gliwice
2:3
Wilki Wilcza
Społem Zabrze
5:2
Fortuna Gliwice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
4:2
Carbo Gliwice
Tęcza Wielowieś
3:3
Gwiazda Chudów
Pogoń Ziemięcice
1:4
Czarni Pyskowice
Fortuna Gliwice
3:0
Sparta Zabrze KS
Orzeł Stanica
0:5
Wilki Wilcza
Społem Zabrze
6:2
Bojków Gliwice
Naprzód Świbie
1:1
Burza Borowa Wieś
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
3:3
Fortuna Gliwice
Czarni Pyskowice
6:0
Tęcza Wielowieś
Pogoń Ziemięcice
2:2
Wilki Wilcza
Burza Borowa Wieś
1:3
Jedność 32 Przyszowice
Sparta Zabrze KS
0:3
Społem Zabrze
Bojków Gliwice
5:2
Orzeł Stanica
Gwiazda Chudów
1:4
Naprzód Świbie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
7:0
Gwiazda Chudów
Tęcza Wielowieś
1:4
Wilki Wilcza
Naprzód Świbie
2:2
Czarni Pyskowice
Pogoń Ziemięcice
9:0
Orzeł Stanica
Sparta Zabrze KS
0:3
Bojków Gliwice
Fortuna Gliwice
1:5
Burza Borowa Wieś
Społem Zabrze
3:6
Carbo Gliwice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
3:0
Sparta Zabrze KS
Czarni Pyskowice
3:0
Jedność 32 Przyszowice
Pogoń Ziemięcice
1:2
Bojków Gliwice
Wilki Wilcza
3:1
Naprzód Świbie
Gwiazda Chudów
3:2
Fortuna Gliwice
Orzeł Stanica
2:2
Tęcza Wielowieś
Burza Borowa Wieś
8:0
Społem Zabrze
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność 32 Przyszowice
3:3
Wilki Wilcza
Carbo Gliwice
3:3
Bojków Gliwice
Naprzód Świbie
2:0
Orzeł Stanica
Pogoń Ziemięcice
3:3
Tęcza Wielowieś
Sparta Zabrze KS
0:3
Burza Borowa Wieś
Fortuna Gliwice
1:5
Czarni Pyskowice
Społem Zabrze
1:11
Gwiazda Chudów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
3:5
Burza Borowa Wieś
Czarni Pyskowice
- : -
Społem Zabrze
Pogoń Ziemięcice
3:0
Naprzód Świbie
Wilki Wilcza
- : -
Fortuna Gliwice
Bojków Gliwice
1:4
Tęcza Wielowieś
Gwiazda Chudów
- : -
Sparta Zabrze KS
Orzeł Stanica
- : -
Jedność 32 Przyszowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Carbo Gliwice
- : -
Gwiazda Chudów
Naprzód Świbie
4:3
Tęcza Wielowieś
Pogoń Ziemięcice
- : -
Jedność 32 Przyszowice
Burza Borowa Wieś
- : -
Bojków Gliwice
Sparta Zabrze KS
- : -
Czarni Pyskowice
Fortuna Gliwice
- : -
Orzeł Stanica
Społem Zabrze
- : -
Wilki Wilcza
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Wielowieś
- : -
Jedność 32 Przyszowice
Czarni Pyskowice
- : -
Carbo Gliwice
Pogoń Ziemięcice
- : -
Fortuna Gliwice
Wilki Wilcza
- : -
Sparta Zabrze KS
Bojków Gliwice
3:7
Naprzód Świbie
Gwiazda Chudów
- : -
Burza Borowa Wieś
Orzeł Stanica
- : -
Społem Zabrze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości