zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
1:3
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Tyski Sport S.A
4:0
Ruch Chorzów
Czarni/Góral Żywiec
0:4
Iskra Pszczyna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:4
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
3:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
MKS Żory
Iskra Pszczyna
2:4
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
0:2
Tyski Sport S.A
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
0:3
Ruch Chorzów
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:5
Czarni/Góral Żywiec
Tyski Sport S.A
5:0
Iskra Pszczyna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Pszczyna
0:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Ruch Chorzów
0:2
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
5:1
MKS Żory
Tyski Sport S.A
8:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:3
Ruch Chorzów
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:1
Czarni/Góral Żywiec
MKS Żory
0:9
Tyski Sport S.A
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Iskra Pszczyna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:2
MKS Żory
Iskra Pszczyna
3:4
Ruch Chorzów
Tyski Sport S.A
2:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
1:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
0:3
Iskra Pszczyna
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
0:4
Tyski Sport S.A
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Ruch Chorzów
1:1
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
0:2
Tyski Sport S.A
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Iskra Pszczyna
0:2
Czarni/Góral Żywiec
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
11:1
MKS Żory
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:5
Ruch Chorzów
MKS Żory
0:4
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Tyski Sport S.A
1:2
Czarni/Góral Żywiec
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:2
Iskra Pszczyna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
10:0
MKS Żory
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
6:1
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
1:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Iskra Pszczyna
0:4
Tyski Sport S.A
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
1:3
Czarni/Góral Żywiec
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:6
Iskra Pszczyna
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4:1
Ruch Chorzów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:9
Tyski Sport S.A
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni/Góral Żywiec
1:4
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna
2:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Ruch Chorzów
5:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Tyski Sport S.A
16:1
MKS Żory
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Żory
1:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Ruch Chorzów
2:2
Iskra Pszczyna
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
4:1
Czarni/Góral Żywiec
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2:2
Tyski Sport S.A
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski Sport S.A
2:1
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Czarni/Góral Żywiec
2:1
Ruch Chorzów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:7
BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Iskra Pszczyna
8:1
MKS Żory
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości