Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:1
Czarni/Góral Żywiec
MSPN Górnik Zabrze
1:1
ROW 1964 Rybnik
GLKS Wilkowice
0:9
Rekord Bielsko-Biała
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:1
Tyski Sport S.A
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tyski Sport S.A
3:1
ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała
2:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
0:1
MSPN Górnik Zabrze
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
11:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:5
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
MSPN Górnik Zabrze
2:0
Rekord Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
4:1
Czarni/Góral Żywiec
GLKS Wilkowice
0:3
Tyski Sport S.A
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
3:1
ROW 1964 Rybnik
Tyski Sport S.A
2:0
Czarni/Góral Żywiec
GLKS Wilkowice
0:5
Podbeskidzie Bielsko-Biała
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
1:2
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:3
Tyski Sport S.A
MSPN Górnik Zabrze
3:0
GLKS Wilkowice
Czarni/Góral Żywiec
1:5
Rekord Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
0:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3:1
MSPN Górnik Zabrze
Tyski Sport S.A
2:1
Rekord Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
0:5
ROW 1964 Rybnik
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
5:0
Czarni/Góral Żywiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:2
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
MSPN Górnik Zabrze
2:0
Tyski Sport S.A
Czarni/Góral Żywiec
5:0
GLKS Wilkowice
ROW 1964 Rybnik
3:3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
8:0
GLKS Wilkowice
Tyski Sport S.A
1:4
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Czarni/Góral Żywiec
1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik
4:1
MSPN Górnik Zabrze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
0:3
Rekord Bielsko-Biała
MSPN Górnik Zabrze
5:2
Czarni/Góral Żywiec
GLKS Wilkowice
0:12
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
ROW 1964 Rybnik
2:2
Tyski Sport S.A
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
4:0
MSPN Górnik Zabrze
Tyski Sport S.A
3:0
GLKS Wilkowice
Czarni/Góral Żywiec
1:3
ROW 1964 Rybnik
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5:0
GLKS Wilkowice
MSPN Górnik Zabrze
2:3
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Czarni/Góral Żywiec
2:1
Tyski Sport S.A
ROW 1964 Rybnik
4:0
Rekord Bielsko-Biała
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Czarni/Góral Żywiec
Tyski Sport S.A
6:4
Podbeskidzie Bielsko-Biała
GLKS Wilkowice
0:10
MSPN Górnik Zabrze
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:1
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
3:0
Tyski Sport S.A
MSPN Górnik Zabrze
3:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Czarni/Góral Żywiec
0:0
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
ROW 1964 Rybnik
4:0
GLKS Wilkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1:0
ROW 1964 Rybnik
Tyski Sport S.A
1:3
MSPN Górnik Zabrze
GLKS Wilkowice
1:4
Czarni/Góral Żywiec
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
3:2
Rekord Bielsko-Biała
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości