Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
3:1
LKS Wisła Wielka
LKS Studzionka
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Josieniec Radostowice
0:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Krupiński II Suszec
2:2
LKS Czarków
Fortuna Wyry
1:1
Czapla Kryry
Leśnik Kobiór
2:0
Siódemka Tychy
LKS Gardawice
2:2
Sokół Wola
ZET Tychy
1:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:4
Leśnik Kobiór
LKS Studzienice
5:0
Josieniec Radostowice
LKS Goczałkowice Zdrój
2:0
ZET Tychy
Czapla Kryry
0:2
LKS Studzionka
LKS Czarków
0:1
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
Krupiński II Suszec
LKS Wisła Wielka
13:2
Siódemka Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:0
LKS Gardawice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
1:2
LKS Czarków
Josieniec Radostowice
2:2
LKS Wisła Wielka
Siódemka Tychy
2:2
Sokół Wola
Krupiński II Suszec
2:5
LKS Studzienice
Fortuna Wyry
3:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
ZET Tychy
3:0
Czapla Kryry
Leśnik Kobiór
0:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Gardawice
1:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
0:0
Fortuna Wyry
Josieniec Radostowice
1:0
Krupiński II Suszec
LKS Goczałkowice Zdrój
1:0
Leśnik Kobiór
Czapla Kryry
4:2
LKS Gardawice
LKS Czarków
0:4
ZET Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
LKS Studzionka
LKS Wisła Wielka
0:3
Sokół Wola
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:2
Siódemka Tychy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzionka
0:5
LKS Studzienice
Siódemka Tychy
1:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Krupiński II Suszec
5:0
LKS Wisła Wielka
Fortuna Wyry
1:1
Josieniec Radostowice
ZET Tychy
5:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Leśnik Kobiór
4:4
Czapla Kryry
LKS Gardawice
2:4
LKS Czarków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
0:0
ZET Tychy
Josieniec Radostowice
2:0
LKS Studzionka
Krupiński II Suszec
2:2
Fortuna Wyry
LKS Goczałkowice Zdrój
1:3
Sokół Wola
Czapla Kryry
2:1
Siódemka Tychy
LKS Czarków
0:2
Leśnik Kobiór
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
6:1
LKS Gardawice
LKS Wisła Wielka
4:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:0
Czapla Kryry
LKS Studzionka
0:3
Krupiński II Suszec
Siódemka Tychy
1:1
LKS Czarków
Fortuna Wyry
1:3
LKS Wisła Wielka
ZET Tychy
2:0
Josieniec Radostowice
Leśnik Kobiór
3:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Gardawice
3:7
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
1:1
Leśnik Kobiór
Josieniec Radostowice
3:1
LKS Gardawice
Krupiński II Suszec
0:1
ZET Tychy
Fortuna Wyry
0:4
LKS Studzionka
Czapla Kryry
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Czarków
2:6
Sokół Wola
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:3
Siódemka Tychy
LKS Wisła Wielka
2:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzionka
3:2
LKS Wisła Wielka
Siódemka Tychy
5:1
LKS Studzienice
Fortuna Wyry
2:2
ZET Tychy
Leśnik Kobiór
0:0
Josieniec Radostowice
LKS Goczałkowice Zdrój
5:2
Czapla Kryry
LKS Gardawice
1:1
Krupiński II Suszec
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:0
LKS Czarków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
1:2
Sokół Wola
LKS Studzionka
3:1
ZET Tychy
Josieniec Radostowice
2:3
Siódemka Tychy
Krupiński II Suszec
0:3
Leśnik Kobiór
Fortuna Wyry
4:1
LKS Gardawice
LKS Czarków
0:6
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Wisła Wielka
2:2
Czapla Kryry
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:0
Josieniec Radostowice
Siódemka Tychy
1:1
Krupiński II Suszec
ZET Tychy
3:0
LKS Wisła Wielka
Leśnik Kobiór
0:3
Fortuna Wyry
LKS Goczałkowice Zdrój
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Czapla Kryry
2:1
LKS Czarków
LKS Gardawice
6:2
LKS Studzionka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:1
LKS Studzienice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
2:2
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Studzionka
2:2
Leśnik Kobiór
Josieniec Radostowice
0:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Krupiński II Suszec
3:3
Sokół Wola
Fortuna Wyry
0:2
Siódemka Tychy
ZET Tychy
3:0
LKS Gardawice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
2:0
Czapla Kryry
LKS Wisła Wielka
4:3
LKS Czarków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:1
Fortuna Wyry
Siódemka Tychy
2:3
LKS Studzionka
Leśnik Kobiór
0:3
ZET Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój
7:2
Josieniec Radostowice
Czapla Kryry
2:4
LKS Studzienice
LKS Czarków
1:6
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Gardawice
2:3
LKS Wisła Wielka
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:0
Krupiński II Suszec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
5:0
LKS Czarków
LKS Studzionka
2:2
Sokół Wola
Josieniec Radostowice
3:3
Czapla Kryry
Krupiński II Suszec
0:4
LKS Goczałkowice Zdrój
Fortuna Wyry
3:1
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
ZET Tychy
4:1
Siódemka Tychy
LKS Wisła Wielka
4:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Gardawice
1:0
Leśnik Kobiór
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
1:2
ZET Tychy
Josieniec Radostowice
5:0
LKS Czarków
Siódemka Tychy
0:2
LKS Gardawice
Leśnik Kobiór
2:1
LKS Wisła Wielka
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
Fortuna Wyry
Czapla Kryry
1:0
Krupiński II Suszec
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:2
LKS Studzienice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
LKS Studzionka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
1:1
Leśnik Kobiór
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
ZET Tychy
Sokół Wola
5:1
LKS Gardawice
LKS Goczałkowice Zdrój
0:0
LKS Studzionka
Czapla Kryry
5:4
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
6:7
Josieniec Radostowice
LKS Wisła Wielka
3:1
LKS Studzienice
LKS Czarków
1:7
Krupiński II Suszec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzionka
0:0
Czapla Kryry
Josieniec Radostowice
0:1
LKS Studzienice
Siódemka Tychy
2:1
LKS Wisła Wielka
Krupiński II Suszec
3:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Fortuna Wyry
4:0
LKS Czarków
ZET Tychy
0:2
LKS Goczałkowice Zdrój
Leśnik Kobiór
2:4
Sokół Wola
LKS Gardawice
0:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:1
Siódemka Tychy
LKS Goczałkowice Zdrój
4:0
LKS Gardawice
Czapla Kryry
1:1
ZET Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:2
Fortuna Wyry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
3:2
Leśnik Kobiór
LKS Wisła Wielka
6:0
Josieniec Radostowice
LKS Studzienice
3:1
Krupiński II Suszec
LKS Czarków
0:1
LKS Studzionka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0
LKS Wisła Wielka
Fortuna Wyry
5:2
LKS Studzienice
ZET Tychy
12:0
LKS Czarków
Leśnik Kobiór
0:6
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Gardawice
2:1
Czapla Kryry
LKS Studzionka
0:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Siódemka Tychy
2:0
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Krupiński II Suszec
2:3
Josieniec Radostowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
1:2
Fortuna Wyry
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0
Siódemka Tychy
Czapla Kryry
2:0
Leśnik Kobiór
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:3
ZET Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:2
Sokół Wola
LKS Czarków
2:1
LKS Gardawice
LKS Studzienice
1:1
LKS Studzionka
LKS Wisła Wielka
2:0
Krupiński II Suszec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
0:1
LKS Goczałkowice Zdrój
Siódemka Tychy
5:0
Czapla Kryry
Fortuna Wyry
0:3
Krupiński II Suszec
ZET Tychy
6:4
LKS Studzienice
Leśnik Kobiór
4:1
LKS Czarków
LKS Gardawice
2:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
1:2
LKS Wisła Wielka
LKS Studzionka
4:2
Josieniec Radostowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
1:1
ZET Tychy
Czapla Kryry
1:2
Sokół Wola
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
Leśnik Kobiór
LKS Goczałkowice Zdrój
2:2
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzienice
2:4
LKS Gardawice
Krupiński II Suszec
0:3
LKS Studzionka
LKS Czarków
0:3*
Siódemka Tychy
LKS Wisła Wielka
3:0
Fortuna Wyry
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
5:2
LKS Czarków
Siódemka Tychy
3:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
ZET Tychy
3:0*
Krupiński II Suszec
Leśnik Kobiór
4:1
LKS Studzienice
LKS Goczałkowice Zdrój
1:1
LKS Wisła Wielka
LKS Gardawice
2:0
Josieniec Radostowice
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
4:1
Czapla Kryry
LKS Studzionka
4:1
Fortuna Wyry
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
3:0
Leśnik Kobiór
ZET Tychy
3:2
Fortuna Wyry
Czapla Kryry
3:8
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:2
Sokół Wola
LKS Czarków
1:9
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
LKS Studzienice
2:2
Siódemka Tychy
Krupiński II Suszec
1:2
LKS Gardawice
LKS Wisła Wielka
3:0
LKS Studzionka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
2:1
LKS Studzienice
Siódemka Tychy
5:1
Josieniec Radostowice
ZET Tychy
1:1
LKS Studzionka
Leśnik Kobiór
4:0
Krupiński II Suszec
LKS Goczałkowice Zdrój
3:0*
LKS Czarków
Czapla Kryry
1:3
LKS Wisła Wielka
LKS Gardawice
2:2
Fortuna Wyry
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
0:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
0:0
Sokół Wola
Krupiński II Suszec
0:3*
Siódemka Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
5:1
LKS Goczałkowice Zdrój
LKS Studzionka
4:1
LKS Gardawice
Fortuna Wyry
2:4
Leśnik Kobiór
LKS Czarków
1:3
Czapla Kryry
LKS Wisła Wielka
2:0
ZET Tychy
LKS Studzienice
4:3
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wola
3:0*
Krupiński II Suszec
Siódemka Tychy
1:4
Fortuna Wyry
Leśnik Kobiór
0:2
LKS Studzionka
LKS Goczałkowice Zdrój
5:1
LKS Studzienice
Czapla Kryry
1:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Czarków
0:13
LKS Wisła Wielka
LKS Gardawice
2:2
ZET Tychy
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
5:1
Josieniec Radostowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Josieniec Radostowice
3:3
LKS Goczałkowice Zdrój
Fortuna Wyry
2:5
Sokół Wola
ZET Tychy
5:1
Leśnik Kobiór
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0*
LKS Czarków
LKS Studzienice
2:1
Czapla Kryry
LKS Studzionka
4:1
Siódemka Tychy
LKS Wisła Wielka
4:2
LKS Gardawice
Krupiński II Suszec
0:4
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
2:0
Fortuna Wyry
Sokół Wola
4:1
LKS Studzionka
Siódemka Tychy
2:2
ZET Tychy
Leśnik Kobiór
4:4
LKS Gardawice
LKS Goczałkowice Zdrój
4:1
Krupiński II Suszec
Czapla Kryry
2:2
Josieniec Radostowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:4
LKS Wisła Wielka
LKS Czarków
0:3
LKS Studzienice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Studzienice
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzionka
2:5
OKS JUWe Tychy Jaroszowice
Krupiński II Suszec
5:7
Czapla Kryry
Fortuna Wyry
4:2
LKS Goczałkowice Zdrój
ZET Tychy
2:2
Sokół Wola
LKS Czarków
1:7
Josieniec Radostowice
LKS Wisła Wielka
4:2
Leśnik Kobiór
LKS Gardawice
3:0*
Siódemka Tychy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości