zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
2:1
LKS Leśna
Beskid Skoczów
3:5
Drzewiarz Jasienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
22:0
Błyskawica Drogomyśl
LKS Goleszów
0:13
Zapora Porąbka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
0:13
Gimnazjum Kozy
Zapora Porąbka
1:5
Drzewiarz Jasienica
LKS Leśna
16:1
LKS Goleszów
Pasjonat Dankowice
1:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
4:0
Zapora Porąbka
Gimnazjum Kozy
0:0
Pasjonat Dankowice
Trójka Czechowice
3:0*
Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica
2:6
LKS Leśna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:0
Beskid Skoczów
Błyskawica Drogomyśl
2:14
LKS Goleszów
Pasjonat Dankowice
2:5
Trójka Czechowice
LKS Leśna
3:0
Zapora Porąbka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
5:0
LKS Leśna
LKS Goleszów
2:5
Pasjonat Dankowice
Gimnazjum Kozy
2:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Drzewiarz Jasienica
21:0
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
0:16
Zapora Porąbka
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Trójka Czechowice
Pasjonat Dankowice
2:6
Drzewiarz Jasienica
Gimnazjum Kozy
6:2
Beskid Skoczów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Porąbka
3:0
Pasjonat Dankowice
LKS Goleszów
0:14
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Leśna
0:0
Błyskawica Drogomyśl
Trójka Czechowice
6:1
Gimnazjum Kozy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
2:4
Beskid Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Drzewiarz Jasienica
Pasjonat Dankowice
1:2
LKS Leśna
Gimnazjum Kozy
12:1
LKS Goleszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Skoczów
15:1
Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica
2:1
Gimnazjum Kozy
Zapora Porąbka
0:9
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Goleszów
0:7
Trójka Czechowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Czechowice
1:2
Drzewiarz Jasienica
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:1
LKS Leśna
Pasjonat Dankowice
20:0
Błyskawica Drogomyśl
Gimnazjum Kozy
2:1
Zapora Porąbka
LKS Goleszów
0:14
Beskid Skoczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Leśna
4:0
Gimnazjum Kozy
Beskid Skoczów
1:1
Pasjonat Dankowice
Drzewiarz Jasienica
3:0*
LKS Goleszów
Zapora Porąbka
1:5
Trójka Czechowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości