zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
7:0
TKKF Jedność Grabownia
KP Kamień
1:4
Górnik Boguszowice
Polonia Niewiadom
0:6
MKS 32 Radziejów
Wicher Wilchwy
0:4
Płomień Polomia
Jedność Jejkowice
1:3
LKS Baranowice
Sygnały Gotartowice
3:2
Zuch Orzepowice
Płomień Ochojec
5:2
Pierwszy Chwałowice
Górnik Radlin
3:0
MKS Żory
Start Mszana
3:1
Zryw Bzie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
2:2
Zuch Orzepowice
Wicher Wilchwy
0:4
MKS Czerwionka
Płomień Polomia
8:1
Sygnały Gotartowice
MKS 32 Radziejów
3:1
Płomień Ochojec
LKS Baranowice
5:1
Polonia Niewiadom
Górnik Boguszowice
3:0
Górnik Radlin
TKKF Jedność Grabownia
1:3
Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice
3:0
KP Kamień
MKS Żory
0:0
Start Mszana
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
3:1
Płomień Polomia
Polonia Niewiadom
2:7
TKKF Jedność Grabownia
Jedność Jejkowice
4:4
Wicher Wilchwy
Górnik Radlin
1:1
Pierwszy Chwałowice
Start Mszana
1:0
Górnik Boguszowice
MKS Żory
3:0
Zuch Orzepowice
KP Kamień
0:8
MKS 32 Radziejów
Sygnały Gotartowice
5:0
Zryw Bzie
Płomień Ochojec
3:2
LKS Baranowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
5:2
Jedność Jejkowice
Wicher Wilchwy
0:1
Polonia Niewiadom
Płomień Polomia
9:0
Zryw Bzie
LKS Baranowice
6:1
KP Kamień
Górnik Boguszowice
4:1
Zuch Orzepowice
TKKF Jedność Grabownia
1:2
Płomień Ochojec
Pierwszy Chwałowice
3:0
Start Mszana
MKS Żory
3:4
Sygnały Gotartowice
MKS 32 Radziejów
1:1
Górnik Radlin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:5
MKS Czerwionka
Jedność Jejkowice
2:3
Płomień Polomia
Górnik Radlin
1:1
LKS Baranowice
Start Mszana
1:0
MKS 32 Radziejów
Pierwszy Chwałowice
2:2
Zuch Orzepowice
Zryw Bzie
2:1
MKS Żory
KP Kamień
4:1
TKKF Jedność Grabownia
Sygnały Gotartowice
1:4
Górnik Boguszowice
Płomień Ochojec
6:0
Wicher Wilchwy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
1:1
Płomień Ochojec
Wicher Wilchwy
0:2
KP Kamień
Jedność Jejkowice
10:1
Polonia Niewiadom
Płomień Polomia
12:2
MKS Żory
MKS 32 Radziejów
2:1
Zuch Orzepowice
Górnik Boguszowice
1:2
Zryw Bzie
TKKF Jedność Grabownia
1:1
Górnik Radlin
Pierwszy Chwałowice
4:1
Sygnały Gotartowice
LKS Baranowice
0:2
Start Mszana
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:16
Płomień Polomia
Zuch Orzepowice
1:5
LKS Baranowice
Górnik Radlin
1:2
Wicher Wilchwy
Start Mszana
2:1
TKKF Jedność Grabownia
MKS Żory
0:3
Górnik Boguszowice
Zryw Bzie
1:4
Pierwszy Chwałowice
KP Kamień
0:3
MKS Czerwionka
Sygnały Gotartowice
4:7
MKS 32 Radziejów
Płomień Ochojec
3:2
Jedność Jejkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
6:0
Górnik Boguszowice
Pierwszy Chwałowice
3:0
MKS Żory
MKS 32 Radziejów
3:0
Zryw Bzie
Wicher Wilchwy
0:1
Start Mszana
MKS Czerwionka
0:2
Górnik Radlin
Jedność Jejkowice
9:1
KP Kamień
Polonia Niewiadom
0:7
Płomień Ochojec
LKS Baranowice
4:2
Sygnały Gotartowice
TKKF Jedność Grabownia
1:9
Zuch Orzepowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zuch Orzepowice
3:0
Wicher Wilchwy
Górnik Boguszowice
2:3
Pierwszy Chwałowice
Górnik Radlin
4:1
Jedność Jejkowice
MKS Żory
1:5
MKS 32 Radziejów
Zryw Bzie
0:0
LKS Baranowice
KP Kamień
4:4
Polonia Niewiadom
Sygnały Gotartowice
3:1
TKKF Jedność Grabownia
Płomień Ochojec
0:4
Płomień Polomia
Start Mszana
0:4
MKS Czerwionka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
3:1
Zuch Orzepowice
Polonia Niewiadom
1:1
Górnik Radlin
Wicher Wilchwy
2:1
Sygnały Gotartowice
Jedność Jejkowice
2:1
Start Mszana
Płomień Polomia
4:2
Pierwszy Chwałowice
MKS 32 Radziejów
7:3
Górnik Boguszowice
TKKF Jedność Grabownia
0:0
Zryw Bzie
Płomień Ochojec
2:3
KP Kamień
LKS Baranowice
2:0
MKS Żory
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zuch Orzepowice
6:1
Jedność Jejkowice
Górnik Boguszowice
1:0
LKS Baranowice
Górnik Radlin
3:3
Płomień Ochojec
Start Mszana
4:0
Polonia Niewiadom
Pierwszy Chwałowice
1:1
MKS 32 Radziejów
MKS Żory
1:3
TKKF Jedność Grabownia
Zryw Bzie
3:2
Wicher Wilchwy
KP Kamień
3:3
Płomień Polomia
Sygnały Gotartowice
0:1
MKS Czerwionka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
6:0
Zryw Bzie
Polonia Niewiadom
1:4
Zuch Orzepowice
Wicher Wilchwy
3:1
MKS Żory
Jedność Jejkowice
3:0
Sygnały Gotartowice
Płomień Polomia
4:2
MKS 32 Radziejów
LKS Baranowice
3:2
Pierwszy Chwałowice
TKKF Jedność Grabownia
2:3
Górnik Boguszowice
KP Kamień
1:2
Górnik Radlin
Płomień Ochojec
3:1
Start Mszana
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zuch Orzepowice
3:4
Płomień Ochojec
MKS 32 Radziejów
2:0
LKS Baranowice
Górnik Boguszowice
4:1
Wicher Wilchwy
Górnik Radlin
2:1
Płomień Polomia
Start Mszana
1:3
KP Kamień
Pierwszy Chwałowice
4:1
TKKF Jedność Grabownia
MKS Żory
0:3
MKS Czerwionka
Zryw Bzie
0:0
Jedność Jejkowice
Sygnały Gotartowice
1:0
Polonia Niewiadom
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
0:2
Górnik Boguszowice
Polonia Niewiadom
2:0
Zryw Bzie
Wicher Wilchwy
1:2
Pierwszy Chwałowice
Jedność Jejkowice
5:2
MKS Żory
Płomień Polomia
6:1
LKS Baranowice
Górnik Radlin
3:2
Start Mszana
TKKF Jedność Grabownia
1:3
MKS 32 Radziejów
KP Kamień
1:2
Zuch Orzepowice
Płomień Ochojec
2:3
Sygnały Gotartowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
0:4
Płomień Ochojec
Sygnały Gotartowice
1:2
KP Kamień
Zuch Orzepowice
1:5
Górnik Radlin
MKS 32 Radziejów
2:5
Wicher Wilchwy
LKS Baranowice
4:1
TKKF Jedność Grabownia
Górnik Boguszowice
2:0
Jedność Jejkowice
Start Mszana
0:3
Płomień Polomia
Pierwszy Chwałowice
4:2
MKS Czerwionka
MKS Żory
5:1
Polonia Niewiadom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
0:1
MKS 32 Radziejów
KP Kamień
0:0
Zryw Bzie
Polonia Niewiadom
0:2
Górnik Boguszowice
Wicher Wilchwy
1:3
LKS Baranowice
Jedność Jejkowice
4:1
Pierwszy Chwałowice
Płomień Polomia
8:0
TKKF Jedność Grabownia
Płomień Ochojec
0:4
MKS Żory
Górnik Radlin
4:0
Sygnały Gotartowice
Start Mszana
2:2
Zuch Orzepowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
3:2
Górnik Radlin
Sygnały Gotartowice
1:0
Start Mszana
Zuch Orzepowice
0:7
Płomień Polomia
MKS 32 Radziejów
7:1
Jedność Jejkowice
LKS Baranowice
2:4
MKS Czerwionka
Górnik Boguszowice
3:1
Płomień Ochojec
TKKF Jedność Grabownia
5:2
Wicher Wilchwy
Pierwszy Chwałowice
4:1
Polonia Niewiadom
MKS Żory
1:2
KP Kamień
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
5:1
Wicher Wilchwy
Zuch Orzepowice
5:1
Sygnały Gotartowice
TKKF Jedność Grabownia
0:3
MKS Czerwionka
MKS 32 Radziejów
4:0
Polonia Niewiadom
LKS Baranowice
2:3
Jedność Jejkowice
MKS Żory
3:2
Górnik Radlin
Zryw Bzie
1:1
Start Mszana
Górnik Boguszowice
4:2
KP Kamień
Pierwszy Chwałowice
0:3
Płomień Ochojec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
1:1
Wicher Wilchwy
Polonia Niewiadom
1:4
LKS Baranowice
Jedność Jejkowice
5:1
TKKF Jedność Grabownia
Sygnały Gotartowice
0:8
Płomień Polomia
Płomień Ochojec
0:3
MKS 32 Radziejów
Górnik Radlin
1:1
Górnik Boguszowice
Start Mszana
1:4
MKS Żory
KP Kamień
2:5
Pierwszy Chwałowice
Zuch Orzepowice
4:0
Zryw Bzie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Polomia
4:1
MKS Czerwionka
Wicher Wilchwy
3:1
Jedność Jejkowice
TKKF Jedność Grabownia
1:1
Polonia Niewiadom
MKS 32 Radziejów
4:3
KP Kamień
Pierwszy Chwałowice
2:2
Górnik Radlin
Górnik Boguszowice
4:1
Start Mszana
Zuch Orzepowice
2:2
MKS Żory
LKS Baranowice
3:1
Płomień Ochojec
Zryw Bzie
0:2
Sygnały Gotartowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
3:2
MKS Czerwionka
Zuch Orzepowice
1:3
Górnik Boguszowice
Górnik Radlin
2:4
MKS 32 Radziejów
Start Mszana
1:2
Pierwszy Chwałowice
Polonia Niewiadom
1:4
Wicher Wilchwy
Zryw Bzie
0:8
Płomień Polomia
Sygnały Gotartowice
1:1
MKS Żory
Płomień Ochojec
1:1
TKKF Jedność Grabownia
LKS Baranowice
2:1
KP Kamień
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
2:1
Polonia Niewiadom
Wicher Wilchwy
2:1
Płomień Ochojec
Płomień Polomia
9:0
Jedność Jejkowice
Zuch Orzepowice
1:5
Pierwszy Chwałowice
MKS 32 Radziejów
1:0
Start Mszana
Górnik Boguszowice
3:0
Sygnały Gotartowice
TKKF Jedność Grabownia
1:2
KP Kamień
MKS Żory
4:0
Zryw Bzie
LKS Baranowice
3:1
Górnik Radlin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:4
Jedność Jejkowice
Zuch Orzepowice
2:3
MKS 32 Radziejów
Górnik Radlin
3:1
TKKF Jedność Grabownia
MKS Żory
3:3
Płomień Polomia
Zryw Bzie
1:4
Górnik Boguszowice
KP Kamień
4:5
Wicher Wilchwy
Sygnały Gotartowice
0:2
Pierwszy Chwałowice
Płomień Ochojec
0:1
MKS Czerwionka
Start Mszana
1:1
LKS Baranowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pierwszy Chwałowice
10:0
Zryw Bzie
MKS Czerwionka
8:0
KP Kamień
Wicher Wilchwy
0:2
Górnik Radlin
Jedność Jejkowice
0:2
Płomień Ochojec
Płomień Polomia
9:0
Polonia Niewiadom
MKS 32 Radziejów
3:1
Sygnały Gotartowice
LKS Baranowice
1:4
Zuch Orzepowice
Górnik Boguszowice
6:1
MKS Żory
TKKF Jedność Grabownia
2:0
Start Mszana
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
1:3
MKS 32 Radziejów
KP Kamień
2:4
Jedność Jejkowice
Sygnały Gotartowice
0:0
LKS Baranowice
Zuch Orzepowice
1:2
TKKF Jedność Grabownia
Płomień Ochojec
2:1
Polonia Niewiadom
Górnik Boguszowice
0:1
Płomień Polomia
Górnik Radlin
0:2
MKS Czerwionka
Start Mszana
1:1
Wicher Wilchwy
MKS Żory
6:3
Pierwszy Chwałowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
2:1
Start Mszana
Wicher Wilchwy
1:1
Zuch Orzepowice
Jedność Jejkowice
4:3
Górnik Radlin
Płomień Polomia
14:3
Płomień Ochojec
MKS 32 Radziejów
6:2
MKS Żory
TKKF Jedność Grabownia
0:2
Sygnały Gotartowice
Pierwszy Chwałowice
0:1
Górnik Boguszowice
Polonia Niewiadom
2:5
KP Kamień
LKS Baranowice
2:1
Zryw Bzie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
2:2
TKKF Jedność Grabownia
Zuch Orzepowice
0:1
MKS Czerwionka
Górnik Boguszowice
3:2
MKS 32 Radziejów
Górnik Radlin
9:0
Polonia Niewiadom
Start Mszana
5:1
Jedność Jejkowice
Pierwszy Chwałowice
1:2
Płomień Polomia
KP Kamień
3:4
Płomień Ochojec
Sygnały Gotartowice
1:5
Wicher Wilchwy
MKS Żory
6:4
LKS Baranowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Baranowice
1:4
Górnik Boguszowice
MKS Czerwionka
3:1
Sygnały Gotartowice
Polonia Niewiadom
1:0
Start Mszana
Wicher Wilchwy
4:1
Zryw Bzie
Jedność Jejkowice
1:5
Zuch Orzepowice
Płomień Polomia
4:0
KP Kamień
MKS 32 Radziejów
4:0
Pierwszy Chwałowice
Płomień Ochojec
1:2
Górnik Radlin
TKKF Jedność Grabownia
4:0
MKS Żory
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Zuch Orzepowice
5:1
Polonia Niewiadom
MKS 32 Radziejów
1:3
Płomień Polomia
Górnik Boguszowice
7:1
TKKF Jedność Grabownia
Górnik Radlin
3:1
KP Kamień
Start Mszana
4:1
Płomień Ochojec
Pierwszy Chwałowice
8:1
LKS Baranowice
MKS Żory
1:3
Wicher Wilchwy
Zryw Bzie
1:1
MKS Czerwionka
Sygnały Gotartowice
0:0
Jedność Jejkowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
2:0
MKS Żory
Polonia Niewiadom
1:3
Sygnały Gotartowice
Wicher Wilchwy
0:3
Górnik Boguszowice
Jedność Jejkowice
1:1
Zryw Bzie
Płomień Polomia
2:0
Górnik Radlin
TKKF Jedność Grabownia
1:4
Pierwszy Chwałowice
KP Kamień
1:1
Start Mszana
Płomień Ochojec
0:2
Zuch Orzepowice
LKS Baranowice
0:5
MKS 32 Radziejów
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Zuch Orzepowice
2:2
KP Kamień
MKS 32 Radziejów
3:0
TKKF Jedność Grabownia
Górnik Boguszowice
1:1
MKS Czerwionka
Pierwszy Chwałowice
4:0
Wicher Wilchwy
Zryw Bzie
0:3
Polonia Niewiadom
Sygnały Gotartowice
2:2
Płomień Ochojec
LKS Baranowice
1:4
Płomień Polomia
Start Mszana
2:3
Górnik Radlin
MKS Żory
4:2
Jedność Jejkowice
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
2:1
Pierwszy Chwałowice
KP Kamień
1:0
Sygnały Gotartowice
Polonia Niewiadom
0:4
MKS Żory
Wicher Wilchwy
3:3
MKS 32 Radziejów
Jedność Jejkowice
3:4
Górnik Boguszowice
Płomień Polomia
4:0
Start Mszana
Płomień Ochojec
3:1
Zryw Bzie
Górnik Radlin
4:6
Zuch Orzepowice
TKKF Jedność Grabownia
2:1
LKS Baranowice
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Zryw Bzie
2:3
KP Kamień
Sygnały Gotartowice
3:1
Górnik Radlin
Zuch Orzepowice
1:0
Start Mszana
MKS 32 Radziejów
4:2
MKS Czerwionka
LKS Baranowice
4:7
Wicher Wilchwy
Górnik Boguszowice
2:3
Polonia Niewiadom
TKKF Jedność Grabownia
1:7
Płomień Polomia
Pierwszy Chwałowice
3:1
Jedność Jejkowice
MKS Żory
2:2
Płomień Ochojec
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czerwionka
4:1
LKS Baranowice
KP Kamień
0:0
MKS Żory
Polonia Niewiadom
3:6
Pierwszy Chwałowice
Wicher Wilchwy
8:3
TKKF Jedność Grabownia
Jedność Jejkowice
0:3
MKS 32 Radziejów
Płomień Polomia
12:2
Zuch Orzepowice
Płomień Ochojec
2:3
Górnik Boguszowice
Górnik Radlin
5:1
Zryw Bzie
Start Mszana
2:1
Sygnały Gotartowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości