Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
2:4
MKS Żory
Jedność Jejkowice
9:0
Decor II Bełk
Kleszczów Żory
0:3*
Górnik Radlin
Orzeł Jankowice
3:1
Zuch Orzepowice
Górnik Boguszowice
10:1
Borowik Szczejkowice
Naprzód Rydułtowy
4:1
TKKF Jedność Grabownia
LKS Płomień Ochojec
5:0
Wicher Wilchwy
LKS Baranowice
1:1
Start Mszana
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
1:3
Naprzód Rydułtowy
Kleszczów Żory
1:4
Jedność Jejkowice
Borowik Szczejkowice
2:0
LKS Baranowice
Zuch Orzepowice
2:6
Polonia Niewiadom
Decor II Bełk
2:5
Górnik Boguszowice
Górnik Radlin
2:2
MKS Żory
TKKF Jedność Grabownia
0:2
Orzeł Jankowice
Start Mszana
0:1
LKS Płomień Ochojec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
5:5
TKKF Jedność Grabownia
Jedność Jejkowice
2:1
Górnik Radlin
Orzeł Jankowice
6:1
Wicher Wilchwy
LKS Baranowice
3:1
Decor II Bełk
Górnik Boguszowice
5:3
Kleszczów Żory
MKS Żory
2:1
Zuch Orzepowice
Naprzód Rydułtowy
1:2
Start Mszana
LKS Płomień Ochojec
9:0
Borowik Szczejkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
2:6
Polonia Niewiadom
Jedność Jejkowice
4:0
Górnik Boguszowice
Kleszczów Żory
1:2
LKS Baranowice
Borowik Szczejkowice
0:3*
Naprzód Rydułtowy
Górnik Radlin
9:2
Zuch Orzepowice
TKKF Jedność Grabownia
2:3
MKS Żory
Start Mszana
6:1
Orzeł Jankowice
Decor II Bełk
3:2
LKS Płomień Ochojec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:3
Start Mszana
Orzeł Jankowice
5:1
Borowik Szczejkowice
Zuch Orzepowice
4:1
TKKF Jedność Grabownia
Górnik Boguszowice
3:1
Górnik Radlin
Naprzód Rydułtowy
0:1
Decor II Bełk
LKS Baranowice
2:1
Jedność Jejkowice
LKS Płomień Ochojec
4:1
Kleszczów Żory
MKS Żory
4:2
Wicher Wilchwy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
0:4
Zuch Orzepowice
Jedność Jejkowice
3:1
LKS Płomień Ochojec
Kleszczów Żory
1:1
Naprzód Rydułtowy
Górnik Boguszowice
2:3
LKS Baranowice
Górnik Radlin
3:1
TKKF Jedność Grabownia
Start Mszana
1:2
MKS Żory
Borowik Szczejkowice
2:6
Polonia Niewiadom
Decor II Bełk
2:1
Orzeł Jankowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
0:3
Decor II Bełk
Orzeł Jankowice
5:3
Kleszczów Żory
Zuch Orzepowice
1:3
Start Mszana
TKKF Jedność Grabownia
6:2
Wicher Wilchwy
Naprzód Rydułtowy
0:0
Jedność Jejkowice
LKS Baranowice
0:0
Górnik Radlin
MKS Żory
2:2
Borowik Szczejkowice
LKS Płomień Ochojec
5:3
Górnik Boguszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
8:1
Orzeł Jankowice
Kleszczów Żory
3:1
Polonia Niewiadom
Górnik Boguszowice
1:3
Naprzód Rydułtowy
Górnik Radlin
4:0
Wicher Wilchwy
Start Mszana
7:0
TKKF Jedność Grabownia
Borowik Szczejkowice
1:7
Zuch Orzepowice
Decor II Bełk
1:1
MKS Żory
LKS Baranowice
2:2
LKS Płomień Ochojec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:4
Jedność Jejkowice
Wicher Wilchwy
0:4
Start Mszana
Orzeł Jankowice
3:5
Górnik Boguszowice
Zuch Orzepowice
4:1
Decor II Bełk
TKKF Jedność Grabownia
3:3
Borowik Szczejkowice
Naprzód Rydułtowy
2:2
LKS Baranowice
MKS Żory
3:0
Kleszczów Żory
LKS Płomień Ochojec
0:2
Górnik Radlin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
6:2
MKS Żory
Kleszczów Żory
0:5
Zuch Orzepowice
Górnik Boguszowice
4:6
Polonia Niewiadom
Borowik Szczejkowice
1:2
Wicher Wilchwy
Decor II Bełk
6:2
TKKF Jedność Grabownia
LKS Baranowice
5:2
Orzeł Jankowice
Górnik Radlin
5:3
Start Mszana
LKS Płomień Ochojec
0:1
Naprzód Rydułtowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
2:3
Decor II Bełk
Orzeł Jankowice
5:1
LKS Płomień Ochojec
TKKF Jedność Grabownia
6:2
Kleszczów Żory
Start Mszana
5:1
Borowik Szczejkowice
Naprzód Rydułtowy
2:0
Górnik Radlin
Polonia Niewiadom
5:0
LKS Baranowice
Jedność Jejkowice
5:1
Zuch Orzepowice
MKS Żory
0:2
Górnik Boguszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
4:0
TKKF Jedność Grabownia
Kleszczów Żory
0:1
Wicher Wilchwy
Górnik Boguszowice
2:0
Zuch Orzepowice
Naprzód Rydułtowy
3:1
Orzeł Jankowice
Decor II Bełk
2:0
Start Mszana
LKS Baranowice
1:1
MKS Żory
LKS Płomień Ochojec
4:1
Polonia Niewiadom
Górnik Radlin
4:0
Borowik Szczejkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:1
Naprzód Rydułtowy
Wicher Wilchwy
2:3
Jedność Jejkowice
Borowik Szczejkowice
2:4
Decor II Bełk
Orzeł Jankowice
3:1
Górnik Radlin
TKKF Jedność Grabownia
0:7
Górnik Boguszowice
Start Mszana
1:0
Kleszczów Żory
MKS Żory
0:5
LKS Płomień Ochojec
Zuch Orzepowice
4:1
LKS Baranowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Jejkowice
2:0
Start Mszana
Kleszczów Żory
- : -
Borowik Szczejkowice
Orzeł Jankowice
4:1
Polonia Niewiadom
Górnik Boguszowice
3:2
Wicher Wilchwy
Górnik Radlin
1:0
Decor II Bełk
Naprzód Rydułtowy
2:1
MKS Żory
LKS Baranowice
4:0
TKKF Jedność Grabownia
LKS Płomień Ochojec
6:2
Zuch Orzepowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Niewiadom
1:2
Górnik Radlin
Wicher Wilchwy
3:4
LKS Baranowice
Start Mszana
4:0
Górnik Boguszowice
Zuch Orzepowice
2:6
Naprzód Rydułtowy
Borowik Szczejkowice
0:7
Jedność Jejkowice
Decor II Bełk
5:0
Kleszczów Żory
TKKF Jedność Grabownia
3:2
LKS Płomień Ochojec
MKS Żory
6:2
Orzeł Jankowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Wilchwy
0:3
LKS Płomień Ochojec
Zuch Orzepowice
2:6
Orzeł Jankowice
Górnik Radlin
1:1
Kleszczów Żory
TKKF Jedność Grabownia
2:6
Naprzód Rydułtowy
Start Mszana
1:1
LKS Baranowice
Borowik Szczejkowice
1:8
Górnik Boguszowice
Decor II Bełk
2:3
Jedność Jejkowice
MKS Żory
4:1
Polonia Niewiadom
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości