Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
4:3
ABR Tychy
LKS Brzeźce
0:7
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Siódemka Tychy
3:0
UKS GKS Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:3
Leśnik Kobiór
UKS GROM Świerczyniec
1:0
GOSiR Chełm Śląski
MKS Lędziny
2:3
Fortuna Wyry
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
0:2
Josieniec Radostowice
Siódemka Tychy
1:1
GOSiR Chełm Śląski
Unia Bieruń Stary
1:3
MKS Lędziny
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:8
Znicz Jankowice
ABR Tychy
3:2
Fortuna Wyry
UKS GROM Świerczyniec
4:0
UKS GKS Tychy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
0:6
Fortuna Wyry
Leśnik Kobiór
3:7
Znicz Jankowice
ABR Tychy
1:5
MKS Lędziny
UKS GROM Świerczyniec
4:0
Siódemka Tychy
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
7:0
Josieniec Radostowice
GOSiR Chełm Śląski
6:0
UKS GKS Tychy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
- : -
Fortuna Wyry
Leśnik Kobiór
- : -
Josieniec Radostowice
ABR Tychy
1:5
UKS GROM Świerczyniec
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
4:0
Unia Bieruń Stary
GOSiR Chełm Śląski
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
UKS GKS Tychy
3:0
MKS Lędziny
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
- : -
LKS Brzeźce
UKS GROM Świerczyniec
3:0
MKS Lędziny
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
3:4
Siódemka Tychy
Josieniec Radostowice
- : -
Fortuna Wyry
GOSiR Chełm Śląski
- : -
Znicz Jankowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
3:3
Siódemka Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Znicz Jankowice
Leśnik Kobiór
- : -
Fortuna Wyry
ABR Tychy
3:0
MKS Lędziny
UKS GROM Świerczyniec
12:0
UKS GKS Tychy
Josieniec Radostowice
- : -
LKS Brzeźce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
12:0
UKS GKS Tychy
Leśnik Kobiór
- : -
Fortuna Wyry
ABR Tychy
0:1
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
MKS Lędziny
- : -
UKS GROM Świerczyniec
Znicz Jankowice
1:5
LKS Brzeźce
Josieniec Radostowice
5:2
Unia Bieruń Stary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
2:3
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Siódemka Tychy
3:0
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
UKS GROM Świerczyniec
- : -
Fortuna Wyry
MKS Lędziny
- : -
Leśnik Kobiór
Znicz Jankowice
0:5
ABR Tychy
Josieniec Radostowice
2:1
GOSiR Chełm Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
4:3
ABR Tychy
Unia Bieruń Stary
1:3
GOSiR Chełm Śląski
UKS GROM Świerczyniec
- : -
Leśnik Kobiór
MKS Lędziny
- : -
Fortuna Wyry
Znicz Jankowice
1:5
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
UKS GKS Tychy
1:4
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
3:3
GOSiR Chełm Śląski
Unia Bieruń Stary
- : -
Leśnik Kobiór
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:1
ABR Tychy
UKS GROM Świerczyniec
2:1
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Josieniec Radostowice
1:3
Siódemka Tychy
UKS GKS Tychy
0:10
Fortuna Wyry
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
3:4
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
- : -
Josieniec Radostowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
4:0
UKS GKS Tychy
Leśnik Kobiór
1:6
Siódemka Tychy
ABR Tychy
1:2
Fortuna Wyry
UKS GROM Świerczyniec
0:2
MKS Lędziny
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
0:2
Siódemka Tychy
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:7
Fortuna Wyry
Leśnik Kobiór
- : -
Josieniec Radostowice
ABR Tychy
9:0
UKS GKS Tychy
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
3:3
MKS Lędziny
GOSiR Chełm Śląski
3:9
Znicz Jankowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
6:2
Siódemka Tychy
Leśnik Kobiór
1:7
MKS Lędziny
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
3:0
Znicz Jankowice
Josieniec Radostowice
2:2
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
GOSiR Chełm Śląski
2:2
Unia Bieruń Stary
Fortuna Wyry
4:3
ABR Tychy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Kobiór
5:3
UKS GKS Tychy
ABR Tychy
4:3
Siódemka Tychy
Znicz Jankowice
0:3
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
6:2
Josieniec Radostowice
GOSiR Chełm Śląski
1:0
UKS GROM Świerczyniec
Fortuna Wyry
2:1
LKS Brzeźce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
0:5
UKS GROM Świerczyniec
ABR Tychy
3:0
LKS Brzeźce
MKS Lędziny
8:1
UKS GKS Tychy
Znicz Jankowice
0:3
Josieniec Radostowice
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
9:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Fortuna Wyry
6:0
Siódemka Tychy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
11:3
Unia Bieruń Stary
Leśnik Kobiór
- : -
Znicz Jankowice
MKS Lędziny
3:1
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
0:1
GOSiR Chełm Śląski
Josieniec Radostowice
- : -
UKS GROM Świerczyniec
UKS GKS Tychy
5:12
LKS Brzeźce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bieruń Stary
0:0
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:1
GOSiR Chełm Śląski
UKS GROM Świerczyniec
- : -
Znicz Jankowice
MKS Lędziny
1:1
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Josieniec Radostowice
- : -
Leśnik Kobiór
UKS GKS Tychy
1:7
ABR Tychy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
4:5
ABR Tychy
Siódemka Tychy
2:2
Fortuna Wyry
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
0:5
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
UKS GROM Świerczyniec
- : -
Leśnik Kobiór
MKS Lędziny
2:0
GOSiR Chełm Śląski
Josieniec Radostowice
- : -
Znicz Jankowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:4
LKS Brzeźce
UKS GROM Świerczyniec
3:0
Unia Bieruń Stary
Josieniec Radostowice
5:7
MKS Lędziny
UKS GKS Tychy
1:10
Siódemka Tychy
Fortuna Wyry
4:4
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
ABR Tychy
3:0
Znicz Jankowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
6:3
Siódemka Tychy
Unia Bieruń Stary
0:3
MKS Lędziny
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0
UKS GKS Tychy
UKS GROM Świerczyniec
4:1
Josieniec Radostowice
ABR Tychy
3:2
GOSiR Chełm Śląski
Fortuna Wyry
3:0
Leśnik Kobiór
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
8:0
UKS GKS Tychy
Unia Bieruń Stary
0:3
Josieniec Radostowice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
1:5
Siódemka Tychy
UKS GROM Świerczyniec
1:2
MKS Lędziny
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
3:0
Leśnik Kobiór
Znicz Jankowice
0:3
GOSiR Chełm Śląski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Siódemka Tychy
1:6
Znicz Jankowice
Unia Bieruń Stary
3:3*
GOSiR Chełm Śląski
Leśnik Kobiór
- : -
ABR Tychy
UKS GROM Świerczyniec
- : -
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Josieniec Radostowice
0:6
LKS Brzeźce
UKS GKS Tychy
4:6
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
1:5
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Siódemka Tychy
1:3
MKS Lędziny
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0*
GOSiR Chełm Śląski
Leśnik Kobiór
- : -
Fortuna Wyry
Josieniec Radostowice
- : -
UKS GROM Świerczyniec
UKS GKS Tychy
3:0*
Unia Bieruń Stary
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
1:2
UKS GROM Świerczyniec
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
3:0*
Unia Bieruń Stary
ABR Tychy
- : -
Fortuna Wyry
Znicz Jankowice
1:6
MKS Lędziny
Josieniec Radostowice
- : -
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
UKS GKS Tychy
3:0*
GOSiR Chełm Śląski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
2:6
UKS GROM Świerczyniec
Siódemka Tychy
3:0
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
Unia Bieruń Stary
- : -
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
UKS GKS Tychy
0:7
GOSiR Chełm Śląski
ABR Tychy
13:4
Leśnik Kobiór
Znicz Jankowice
- : -
Josieniec Radostowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
1:5
Siódemka Tychy
Unia Bieruń Stary
- : -
Fortuna Wyry
UKS GROM Świerczyniec
0:2
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
UKS GKS Tychy
2:13
MKS Lędziny
Znicz Jankowice
- : -
ABR Tychy
Josieniec Radostowice
6:6
Leśnik Kobiór
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brzeźce
0:3
UKS Orlik Czechowice-Dziedzice
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
- : -
Fortuna Wyry
UKS GROM Świerczyniec
1:1
Siódemka Tychy
GOSiR Chełm Śląski
0:0
MKS Lędziny
Znicz Jankowice
- : -
Leśnik Kobiór
Josieniec Radostowice
3:5
ABR Tychy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości