zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Borucin
2:5
Unia Racibórz
LKS Tworków
8:2
Czarni Gorzyce
LKS Pawłów
1:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
KS 25 Kokoszyce
7:1
Górnik Pszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
4:2
Naprzód Borucin
Górnik Pszów
0:3
LKS Tworków
LKS Pawłów
1:3
KS 25 Kokoszyce
Naprzód 37 Krzyżkowice
1:3
Unia Racibórz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
2:1
Czarni Gorzyce
Naprzód Borucin
1:0
Górnik Pszów
LKS Tworków
12:1
LKS Pawłów
KS 25 Kokoszyce
2:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Pszów
1:5
Unia Racibórz
LKS Pawłów
2:4
Naprzód Borucin
KS 25 Kokoszyce
4:6
LKS Tworków
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:1
Czarni Gorzyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
3:3
Górnik Pszów
Unia Racibórz
2:1
LKS Pawłów
Naprzód Borucin
2:0
KS 25 Kokoszyce
LKS Tworków
9:0
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tworków
3:1
Naprzód Borucin
LKS Pawłów
0:0
Czarni Gorzyce
KS 25 Kokoszyce
3:3
Unia Racibórz
Naprzód 37 Krzyżkowice
5:2
Górnik Pszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
2:2
KS 25 Kokoszyce
Unia Racibórz
2:5
LKS Tworków
Naprzód Borucin
3:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
Górnik Pszów
2:2
LKS Pawłów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
1:0
LKS Tworków
Unia Racibórz
8:0
Naprzód Borucin
Górnik Pszów
2:8
KS 25 Kokoszyce
Naprzód 37 Krzyżkowice
5:2
LKS Pawłów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Racibórz
2:1
Naprzód 37 Krzyżkowice
Naprzód Borucin
1:2
Czarni Gorzyce
LKS Tworków
8:3
Górnik Pszów
KS 25 Kokoszyce
5:0
LKS Pawłów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
2:1
Unia Racibórz
Górnik Pszów
1:0
Naprzód Borucin
LKS Pawłów
2:6
LKS Tworków
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:3
KS 25 Kokoszyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
0:2
Naprzód 37 Krzyżkowice
Unia Racibórz
7:2
Górnik Pszów
Naprzód Borucin
7:0
LKS Pawłów
LKS Tworków
4:1
KS 25 Kokoszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Pszów
3:7
Czarni Gorzyce
LKS Pawłów
1:5
Unia Racibórz
KS 25 Kokoszyce
4:2
Naprzód Borucin
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:2
LKS Tworków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Gorzyce
11:0
LKS Pawłów
Unia Racibórz
6:3
KS 25 Kokoszyce
Naprzód Borucin
0:3
LKS Tworków
Górnik Pszów
4:0
Naprzód 37 Krzyżkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tworków
1:5
Unia Racibórz
LKS Pawłów
0:2
Górnik Pszów
KS 25 Kokoszyce
4:0
Czarni Gorzyce
Naprzód 37 Krzyżkowice
0:5
Naprzód Borucin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości