zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Borowik Szczejkowice
Jedność Rogoźna
2:0
Inter Krostoszowice
Polaris Żory
2:7
Orzeł Palowice
SKF Rowień
3:3
Orzeł Jankowice
KS II Decor Bełk
3:2
Olza Godów
Granica II Ruptawa
2:2
Forteca II Świerklany
Dąb Dębieńsko
1:1
Płomień Czuchów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
Pauza
Orzeł Palowice
4:2
Olza Godów
Borowik Szczejkowice
8:1
Granica II Ruptawa
Orzeł Jankowice
0:2
KS II Decor Bełk
Polaris Żory
2:1
Dąb Dębieńsko
Inter Krostoszowice
2:4
SKF Rowień
Forteca II Świerklany
4:0
Jedność Rogoźna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polaris Żory
SKF Rowień
4:3
Forteca II Świerklany
Jedność Rogoźna
1:5
Borowik Szczejkowice
Olza Godów
1:0
Orzeł Jankowice
KS II Decor Bełk
3:1
Inter Krostoszowice
Granica II Ruptawa
2:2
Płomień Czuchów
Dąb Dębieńsko
2:0
Orzeł Palowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębieńsko
Pauza
Płomień Czuchów
3:0
Jedność Rogoźna
Polaris Żory
3:0*
Granica II Ruptawa
Orzeł Palowice
3:1
Orzeł Jankowice
Borowik Szczejkowice
3:3
SKF Rowień
Inter Krostoszowice
1:0
Olza Godów
Forteca II Świerklany
3:1
KS II Decor Bełk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orzeł Palowice
Jedność Rogoźna
3:4
Polaris Żory
SKF Rowień
3:4
Płomień Czuchów
Orzeł Jankowice
3:2
Inter Krostoszowice
Olza Godów
4:3
Forteca II Świerklany
KS II Decor Bełk
3:3
Borowik Szczejkowice
Granica II Ruptawa
3:3
Dąb Dębieńsko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Granica II Ruptawa
Płomień Czuchów
1:0
KS II Decor Bełk
Orzeł Palowice
4:3
Inter Krostoszowice
Borowik Szczejkowice
3:2
Olza Godów
Dąb Dębieńsko
3:0
Jedność Rogoźna
Polaris Żory
1:2
SKF Rowień
Forteca II Świerklany
4:1
Orzeł Jankowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rogoźna
Pauza
SKF Rowień
2:1
Dąb Dębieńsko
Inter Krostoszowice
3:1
Forteca II Świerklany
Orzeł Jankowice
0:4
Borowik Szczejkowice
Olza Godów
2:3
Płomień Czuchów
KS II Decor Bełk
6:1
Polaris Żory
Granica II Ruptawa
2:2
Orzeł Palowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SKF Rowień
Płomień Czuchów
4:1
Orzeł Jankowice
Orzeł Palowice
3:1
Forteca II Świerklany
Dąb Dębieńsko
0:0
KS II Decor Bełk
Polaris Żory
1:4
Olza Godów
Borowik Szczejkowice
8:2
Inter Krostoszowice
Granica II Ruptawa
9:0
Jedność Rogoźna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS II Decor Bełk
Jedność Rogoźna
0:8
Orzeł Palowice
SKF Rowień
6:0
Granica II Ruptawa
Orzeł Jankowice
5:2
Polaris Żory
Olza Godów
1:1
Dąb Dębieńsko
Inter Krostoszowice
1:1
Płomień Czuchów
Forteca II Świerklany
2:3
Borowik Szczejkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Olza Godów
Płomień Czuchów
5:0
Forteca II Świerklany
Orzeł Palowice
2:0
Borowik Szczejkowice
Jedność Rogoźna
0:3
SKF Rowień
Polaris Żory
1:3
Inter Krostoszowice
Granica II Ruptawa
1:7
KS II Decor Bełk
Dąb Dębieńsko
7:2
Orzeł Jankowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Jankowice
Pauza
SKF Rowień
3:1
Orzeł Palowice
Olza Godów
6:1
Granica II Ruptawa
Borowik Szczejkowice
3:0
Płomień Czuchów
Inter Krostoszowice
1:5
Dąb Dębieńsko
KS II Decor Bełk
5:0
Jedność Rogoźna
Forteca II Świerklany
2:4
Polaris Żory
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Inter Krostoszowice
Orzeł Palowice
4:2
Płomień Czuchów
Jedność Rogoźna
1:5
Olza Godów
SKF Rowień
2:3
KS II Decor Bełk
Polaris Żory
1:5
Borowik Szczejkowice
Granica II Ruptawa
4:6
Orzeł Jankowice
Dąb Dębieńsko
4:2
Forteca II Świerklany
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca II Świerklany
Pauza
Płomień Czuchów
10:1
Polaris Żory
Borowik Szczejkowice
3:2
Dąb Dębieńsko
Olza Godów
3:4
SKF Rowień
Inter Krostoszowice
2:0
Granica II Ruptawa
Orzeł Jankowice
5:1
Jedność Rogoźna
KS II Decor Bełk
7:2
Orzeł Palowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowik Szczejkowice
Pauza
Płomień Czuchów
0:0
Dąb Dębieńsko
Orzeł Palowice
5:5
Polaris Żory
Olza Godów
0:0
KS II Decor Bełk
Inter Krostoszowice
4:1
Jedność Rogoźna
Orzeł Jankowice
1:2
SKF Rowień
Forteca II Świerklany
4:0
Granica II Ruptawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Czuchów
Pauza
Jedność Rogoźna
1:2
Forteca II Świerklany
SKF Rowień
1:0
Inter Krostoszowice
Olza Godów
0:2
Orzeł Palowice
KS II Decor Bełk
3:2
Orzeł Jankowice
Granica II Ruptawa
2:2
Borowik Szczejkowice
Dąb Dębieńsko
2:1
Polaris Żory
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polaris Żory
Pauza
Płomień Czuchów
11:3
Granica II Ruptawa
Orzeł Palowice
0:4
Dąb Dębieńsko
Inter Krostoszowice
1:0
KS II Decor Bełk
Orzeł Jankowice
2:0
Olza Godów
Borowik Szczejkowice
8:2
Jedność Rogoźna
Forteca II Świerklany
2:1
SKF Rowień
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Dębieńsko
Pauza
Jedność Rogoźna
2:10
Płomień Czuchów
SKF Rowień
0:5
Borowik Szczejkowice
Orzeł Jankowice
1:1
Orzeł Palowice
Olza Godów
0:1
Inter Krostoszowice
KS II Decor Bełk
4:1
Forteca II Świerklany
Granica II Ruptawa
3:6
Polaris Żory
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Palowice
Pauza
Forteca II Świerklany
6:1
Olza Godów
Płomień Czuchów
4:2
SKF Rowień
Borowik Szczejkowice
3:2
KS II Decor Bełk
Inter Krostoszowice
0:4
Orzeł Jankowice
Dąb Dębieńsko
6:0
Granica II Ruptawa
Polaris Żory
2:2
Jedność Rogoźna
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica II Ruptawa
Pauza
Jedność Rogoźna
3:4
Dąb Dębieńsko
SKF Rowień
1:3
Polaris Żory
Olza Godów
1:4
Borowik Szczejkowice
Inter Krostoszowice
1:2
Orzeł Palowice
Orzeł Jankowice
4:0
Forteca II Świerklany
KS II Decor Bełk
5:2
Płomień Czuchów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rogoźna
Pauza
Płomień Czuchów
3:3
Olza Godów
Polaris Żory
1:6
KS II Decor Bełk
Orzeł Palowice
8:0
Granica II Ruptawa
Dąb Dębieńsko
5:2
SKF Rowień
Borowik Szczejkowice
5:0
Orzeł Jankowice
Forteca II Świerklany
3:1
Inter Krostoszowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SKF Rowień
Pauza
Jedność Rogoźna
2:1
Granica II Ruptawa
Inter Krostoszowice
1:4
Borowik Szczejkowice
Orzeł Jankowice
3:5
Płomień Czuchów
Forteca II Świerklany
0:4
Orzeł Palowice
Olza Godów
4:4
Polaris Żory
KS II Decor Bełk
2:0
Dąb Dębieńsko
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Decor Bełk
Pauza
Płomień Czuchów
4:1
Inter Krostoszowice
Polaris Żory
2:2
Orzeł Jankowice
Orzeł Palowice
6:0
Jedność Rogoźna
Borowik Szczejkowice
1:1
Forteca II Świerklany
Granica II Ruptawa
1:1
SKF Rowień
Dąb Dębieńsko
3:0
Olza Godów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Olza Godów
Pauza
Inter Krostoszowice
5:5
Polaris Żory
SKF Rowień
7:0
Jedność Rogoźna
Borowik Szczejkowice
2:2
Orzeł Palowice
Orzeł Jankowice
6:4
Dąb Dębieńsko
KS II Decor Bełk
3:1
Granica II Ruptawa
Forteca II Świerklany
4:2
Płomień Czuchów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Jankowice
Pauza
Płomień Czuchów
5:2
Borowik Szczejkowice
Polaris Żory
2:0
Forteca II Świerklany
Orzeł Palowice
0:2
SKF Rowień
Jedność Rogoźna
2:1
KS II Decor Bełk
Granica II Ruptawa
3:2
Olza Godów
Dąb Dębieńsko
8:0
Inter Krostoszowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Inter Krostoszowice
Pauza
Płomień Czuchów
2:7
Orzeł Palowice
Borowik Szczejkowice
9:2
Polaris Żory
Olza Godów
1:2
Jedność Rogoźna
Orzeł Jankowice
3:0
Granica II Ruptawa
KS II Decor Bełk
4:2
SKF Rowień
Forteca II Świerklany
1:5
Dąb Dębieńsko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Forteca II Świerklany
Pauza
Polaris Żory
2:1
Płomień Czuchów
Orzeł Palowice
1:3
KS II Decor Bełk
Jedność Rogoźna
5:0
Orzeł Jankowice
SKF Rowień
4:0
Olza Godów
Borowik Szczejkowice
2:3
Dąb Dębieńsko
Granica II Ruptawa
3:0
Inter Krostoszowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości