Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
1:5
Beskid II Skoczów
Tempo Puńców
4:1
LKS Ochaby 96
Beskid Brenna
1:2
Wisła Strumień
LKS Pogórze
1:2
LKS Goleszów
Strażak Pielgrzymowice
0:0
LKS Zryw Bąków
Olza Pogwizdów
3:2
Morcinek Kaczyce
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:1
LKS Kończyce Małe
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
1:2
Strażak Pielgrzymowice
LKS Zryw Bąków
1:0
Tempo Puńców
Strażak Dębowiec
2:4
Beskid Brenna
Morcinek Kaczyce
2:2
LKS Pogórze
LKS Kończyce Małe
0:4
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
2:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Wisła Strumień
1:1
Olza Pogwizdów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Puńców
6:1
LKS Goleszów
Beskid Brenna
2:1
Beskid II Skoczów
LKS Pogórze
2:1
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
4:1
Morcinek Kaczyce
LKS Kończyce Małe
2:0
LKS Ochaby 96
Olza Pogwizdów
1:1
Strażak Dębowiec
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:1
LKS Zryw Bąków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:5
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Zryw Bąków
2:0
LKS Kończyce Małe
Strażak Dębowiec
3:1
LKS Pogórze
Morcinek Kaczyce
0:4
Tempo Puńców
Wisła Strumień
0:1
Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna
0:3
Olza Pogwizdów
Beskid II Skoczów
2:1
LKS Ochaby 96
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Puńców
6:0
Wisła Strumień
LKS Pogórze
1:2
Beskid Brenna
LKS Ochaby 96
5:2
LKS Zryw Bąków
Strażak Pielgrzymowice
4:1
Strażak Dębowiec
LKS Kończyce Małe
3:2
LKS Goleszów
Olza Pogwizdów
1:2
Beskid II Skoczów
Błyskawica Kończyce Wielkie
4:1
Morcinek Kaczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
1:2
Tempo Puńców
Wisła Strumień
1:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Goleszów
1:5
LKS Ochaby 96
Beskid Brenna
2:2
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
2:0
LKS Pogórze
Morcinek Kaczyce
1:3
LKS Kończyce Małe
Beskid II Skoczów
2:0
LKS Zryw Bąków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:3
LKS Goleszów
Tempo Puńców
7:1
Beskid Brenna
LKS Pogórze
1:4
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
5:0
Morcinek Kaczyce
Strażak Pielgrzymowice
2:4
Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe
3:6
Wisła Strumień
Błyskawica Kończyce Wielkie
4:2
Strażak Dębowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogórze
1:2
Strażak Dębowiec
Strażak Pielgrzymowice
3:3
Wisła Strumień
LKS Kończyce Małe
3:0
LKS Zryw Bąków
Olza Pogwizdów
1:3
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:1
LKS Goleszów
Tempo Puńców
8:0
Morcinek Kaczyce
LKS Ochaby 96
2:1
Beskid II Skoczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
1:3
LKS Kończyce Małe
Morcinek Kaczyce
0:1
LKS Zryw Bąków
Wisła Strumień
1:3
LKS Ochaby 96
Beskid Brenna
1:4
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Pogórze
3:2
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
1:1
Tempo Puńców
Beskid II Skoczów
4:1
LKS Goleszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:1
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
0:4
Beskid II Skoczów
Tempo Puńców
4:1
LKS Pogórze
LKS Goleszów
6:2
Morcinek Kaczyce
LKS Ochaby 96
7:0
Strażak Dębowiec
LKS Kończyce Małe
3:0*
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:1
Olza Pogwizdów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
3:3
LKS Zryw Bąków
Wisła Strumień
2:2
LKS Goleszów
Beskid Brenna
0:7
LKS Ochaby 96
LKS Pogórze
3:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
0:3
LKS Kończyce Małe
Beskid II Skoczów
3:0
Morcinek Kaczyce
Strażak Pielgrzymowice
2:7
Tempo Puńców
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
3:1
Beskid Brenna
Morcinek Kaczyce
1:2
Wisła Strumień
Tempo Puńców
3:0
Beskid II Skoczów
LKS Goleszów
5:1
Strażak Dębowiec
LKS Ochaby 96
4:1
Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe
2:3
LKS Pogórze
Błyskawica Kończyce Wielkie
4:0
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
2:0
Morcinek Kaczyce
Tempo Puńców
4:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid Brenna
3:2
LKS Goleszów
LKS Pogórze
1:3
LKS Ochaby 96
Beskid II Skoczów
1:0
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
2:0
LKS Kończyce Małe
Olza Pogwizdów
5:2
LKS Zryw Bąków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:0
LKS Pogórze
LKS Ochaby 96
5:2
Strażak Pielgrzymowice
Morcinek Kaczyce
6:3
Beskid Brenna
Wisła Strumień
3:1
Strażak Dębowiec
LKS Goleszów
3:3
Olza Pogwizdów
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:2
Beskid II Skoczów
LKS Kończyce Małe
1:4
Tempo Puńców
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
2:0
Strażak Pielgrzymowice
Morcinek Kaczyce
0:3
Olza Pogwizdów
Wisła Strumień
3:1
Beskid Brenna
LKS Goleszów
3:0
LKS Pogórze
LKS Ochaby 96
0:1
Tempo Puńców
LKS Kończyce Małe
1:5
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid II Skoczów
3:0
Strażak Dębowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Brenna
0:3*
Strażak Dębowiec
Strażak Pielgrzymowice
1:0
LKS Goleszów
Olza Pogwizdów
2:0
Wisła Strumień
Tempo Puńców
4:1
LKS Zryw Bąków
Morcinek Kaczyce
7:2
LKS Pogórze
Beskid II Skoczów
4:2
LKS Kończyce Małe
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:1
LKS Ochaby 96
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
3:0
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Ochaby 96
4:0
LKS Kończyce Małe
Strażak Dębowiec
2:0
Olza Pogwizdów
Morcinek Kaczyce
0:1
Strażak Pielgrzymowice
Wisła Strumień
4:0
LKS Pogórze
LKS Goleszów
1:1
Tempo Puńców
Beskid II Skoczów
7:2
Beskid Brenna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:0
LKS Ochaby 96
Strażak Dębowiec
2:5
Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna
1:1
LKS Pogórze
Beskid II Skoczów
2:0
Olza Pogwizdów
LKS Goleszów
2:2
LKS Kończyce Małe
Morcinek Kaczyce
1:4
Błyskawica Kończyce Wielkie
Wisła Strumień
0:3
Tempo Puńców
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
0:4
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
2:3
LKS Goleszów
Strażak Pielgrzymowice
2:3
Beskid Brenna
LKS Kończyce Małe
3:1
Morcinek Kaczyce
LKS Pogórze
1:1
Olza Pogwizdów
Tempo Puńców
9:0
Strażak Dębowiec
Błyskawica Kończyce Wielkie
3:2
Wisła Strumień
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
2:5
Błyskawica Kończyce Wielkie
Morcinek Kaczyce
1:1
LKS Ochaby 96
Wisła Strumień
1:1
LKS Kończyce Małe
LKS Goleszów
5:3
LKS Zryw Bąków
Beskid Brenna
0:4
Tempo Puńców
Olza Pogwizdów
2:1
Strażak Pielgrzymowice
Beskid II Skoczów
2:0
LKS Pogórze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
2:1
Morcinek Kaczyce
Tempo Puńców
3:0
Olza Pogwizdów
LKS Goleszów
0:0
Beskid II Skoczów
Błyskawica Kończyce Wielkie
5:0
Beskid Brenna
LKS Ochaby 96
3:2
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
3:3
LKS Pogórze
LKS Kończyce Małe
8:0
Strażak Dębowiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
1:6
LKS Ochaby 96
Morcinek Kaczyce
2:0
LKS Goleszów
Wisła Strumień
1:0
LKS Zryw Bąków
Beskid Brenna
1:3
LKS Kończyce Małe
LKS Pogórze
0:11
Tempo Puńców
Olza Pogwizdów
1:6
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid II Skoczów
0:2
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:0
Wisła Strumień
LKS Zryw Bąków
3:0
Strażak Dębowiec
LKS Ochaby 96
2:1
Beskid Brenna
Tempo Puńców
5:1
Strażak Pielgrzymowice
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:0
LKS Pogórze
Morcinek Kaczyce
0:1
Beskid II Skoczów
LKS Kończyce Małe
2:1
Olza Pogwizdów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strumień
0:3
Morcinek Kaczyce
Beskid Brenna
4:1
LKS Zryw Bąków
LKS Pogórze
0:3
LKS Kończyce Małe
Strażak Pielgrzymowice
2:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
4:0
LKS Ochaby 96
Beskid II Skoczów
0:2
Tempo Puńców
Strażak Dębowiec
1:5
LKS Goleszów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:2
Olza Pogwizdów
LKS Ochaby 96
2:1
LKS Pogórze
LKS Kończyce Małe
5:5
Strażak Pielgrzymowice
Morcinek Kaczyce
4:0
Strażak Dębowiec
Wisła Strumień
0:2
Beskid II Skoczów
LKS Goleszów
1:0
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:3
Tempo Puńców
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
3:4
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
4:1
LKS Ochaby 96
Beskid Brenna
1:4
Morcinek Kaczyce
LKS Pogórze
1:4
LKS Zryw Bąków
Olza Pogwizdów
1:0
LKS Goleszów
Tempo Puńców
7:1
LKS Kończyce Małe
Beskid II Skoczów
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości