Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
0:1
LKS Zryw Bąków
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Strażak Pielgrzymowice
Wisła Strumień
3:1
Morcinek Kaczyce
Beskid Brenna
1:5
LKS Kończyce Małe
Orzeł Zabłocie
5:1
Strażak Dębowiec
Olza Pogwizdów
4:0
LKS Ochaby 96
Beskid II Skoczów
3:0
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
0:6
Olza Pogwizdów
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Brenna
1:1
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
1:8
Orzeł Zabłocie
Strażak Pielgrzymowice
4:2
Wisła Strumień
LKS Kończyce Małe
2:3
LKS Zryw Bąków
Strażak Dębowiec
0:3
LKS Goleszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strumień
3:5
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Goleszów
11:2
LKS Ochaby 96
LKS Zryw Bąków
5:1
Strażak Dębowiec
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
Beskid Brenna
Orzeł Zabłocie
8:1
Morcinek Kaczyce
Olza Pogwizdów
1:0
Strażak Pielgrzymowice
Beskid II Skoczów
1:1
LKS Kończyce Małe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
2:2
LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie
2:0
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
4:3
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
0:2
Orzeł Zabłocie
LKS Kończyce Małe
3:0
Strażak Dębowiec
Beskid II Skoczów
3:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Ochaby 96
1:4
LKS Zryw Bąków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
7:1
LKS Ochaby 96
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:2
LKS Kończyce Małe
Wisła Strumień
2:7
Beskid II Skoczów
LKS Goleszów
2:1
Strażak Pielgrzymowice
LKS Zryw Bąków
5:3
Morcinek Kaczyce
Orzeł Zabłocie
3:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
2:2
Beskid Brenna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
4:1
Strażak Dębowiec
Błyskawica Kończyce Wielkie
3:4
LKS Goleszów
Beskid Brenna
1:2
Orzeł Zabłocie
Strażak Pielgrzymowice
4:4
LKS Zryw Bąków
LKS Kończyce Małe
8:0
LKS Ochaby 96
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:1
Wisła Strumień
Beskid II Skoczów
0:0
Olza Pogwizdów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Strażak Dębowiec
0:2
Strażak Pielgrzymowice
Wisła Strumień
1:3
LKS Kończyce Małe
LKS Goleszów
1:0
Beskid Brenna
Orzeł Zabłocie
2:1
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
0:1
Morcinek Kaczyce
Olza Pogwizdów
0:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Strumień
4:1
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
6:1
LKS Zryw Bąków
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:3*
Orzeł Zabłocie
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:3*
Strażak Dębowiec
LKS Kończyce Małe
4:1
Morcinek Kaczyce
Strażak Pielgrzymowice
14:1
LKS Ochaby 96
Beskid II Skoczów
2:0
LKS Goleszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olza Pogwizdów
1:0
LKS Kończyce Małe
LKS Zryw Bąków
4:3
Beskid II Skoczów
Strażak Dębowiec
1:5
Beskid Brenna
Morcinek Kaczyce
3:0*
Strażak Pielgrzymowice
LKS Goleszów
3:0*
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Orzeł Zabłocie
2:3
Wisła Strumień
LKS Ochaby 96
0:8
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:0
LKS Zryw Bąków
Wisła Strumień
0:1
LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:1
Morcinek Kaczyce
Beskid Brenna
8:2
LKS Ochaby 96
LKS Kończyce Małe
4:2
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
2:1
Orzeł Zabłocie
Beskid II Skoczów
1:3
Strażak Dębowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
2:0
LKS Kończyce Małe
LKS Zryw Bąków
0:1
Wisła Strumień
Strażak Dębowiec
0:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Morcinek Kaczyce
3:2
Beskid Brenna
LKS Goleszów
0:1
Olza Pogwizdów
Strażak Pielgrzymowice
2:3
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Ochaby 96
0:6
Beskid II Skoczów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:0
LKS Ochaby 96
Wisła Strumień
4:3
Strażak Dębowiec
Beskid Brenna
1:2
Strażak Pielgrzymowice
Orzeł Zabłocie
2:3
LKS Goleszów
LKS Kończyce Małe
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
3:1
LKS Zryw Bąków
Beskid II Skoczów
7:0
Morcinek Kaczyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
0:2
Orzeł Zabłocie
Strażak Dębowiec
2:0
Olza Pogwizdów
Morcinek Kaczyce
2:6
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Goleszów
1:3
LKS Kończyce Małe
Błyskawica Kończyce Wielkie
3:1
Beskid Brenna
LKS Ochaby 96
0:4
Wisła Strumień
Strażak Pielgrzymowice
2:4
Beskid II Skoczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
0:3
LKS Goleszów
Strażak Dębowiec
3:0*
Orzeł Zabłocie
Morcinek Kaczyce
1:0
Wisła Strumień
LKS Ochaby 96
0:3*
Olza Pogwizdów
Strażak Pielgrzymowice
2:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Kończyce Małe
0:3*
Beskid Brenna
Beskid II Skoczów
2:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:4
LKS Kończyce Małe
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Wisła Strumień
0:1
Strażak Pielgrzymowice
LKS Goleszów
1:0
Strażak Dębowiec
Orzeł Zabłocie
3:0*
LKS Ochaby 96
Olza Pogwizdów
1:1
Morcinek Kaczyce
Beskid II Skoczów
1:2
Beskid Brenna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Dębowiec
2:2
LKS Zryw Bąków
Morcinek Kaczyce
1:2
Orzeł Zabłocie
Błyskawica Kończyce Wielkie
2:2
Wisła Strumień
Beskid Brenna
3:0*
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Ochaby 96
0:3*
LKS Goleszów
Strażak Pielgrzymowice
2:3
Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe
1:1
Beskid II Skoczów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
3:0*
LKS Ochaby 96
Strażak Dębowiec
0:3
LKS Kończyce Małe
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:4
Beskid II Skoczów
Wisła Strumień
0:0
Beskid Brenna
LKS Goleszów
8:0
Morcinek Kaczyce
Orzeł Zabłocie
3:1
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
0:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Brenna
0:0
Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe
3:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid II Skoczów
4:1
Wisła Strumień
Błyskawica Kończyce Wielkie
3:2
Orzeł Zabłocie
Strażak Pielgrzymowice
4:4
LKS Goleszów
Morcinek Kaczyce
1:1
LKS Zryw Bąków
LKS Ochaby 96
0:3*
Strażak Dębowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
0:6
Strażak Pielgrzymowice
Strażak Dębowiec
4:0
Morcinek Kaczyce
Wisła Strumień
0:6
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Goleszów
2:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Orzeł Zabłocie
1:3
Beskid Brenna
LKS Ochaby 96
0:3*
LKS Kończyce Małe
Olza Pogwizdów
0:3
Beskid II Skoczów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
3:0*
LKS Ochaby 96
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
Olza Pogwizdów
Błyskawica Kończyce Wielkie
7:1
LKS Zryw Bąków
Beskid Brenna
5:3
LKS Goleszów
Strażak Pielgrzymowice
2:1
Strażak Dębowiec
LKS Kończyce Małe
3:0
Wisła Strumień
Beskid II Skoczów
4:0
Orzeł Zabłocie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
5:2
Beskid Brenna
Strażak Dębowiec
2:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Morcinek Kaczyce
0:2
LKS Kończyce Małe
LKS Goleszów
2:2
Beskid II Skoczów
Orzeł Zabłocie
1:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Ochaby 96
0:3*
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
2:1
Wisła Strumień
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
1:2
LKS Goleszów
Wisła Strumień
1:2
Orzeł Zabłocie
Błyskawica Kończyce Wielkie
3:0*
LKS Ochaby 96
Beskid Brenna
0:2
Strażak Dębowiec
Strażak Pielgrzymowice
11:2
Morcinek Kaczyce
LKS Kończyce Małe
1:1
Olza Pogwizdów
Beskid II Skoczów
0:2
LKS Zryw Bąków
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
3:2
Wisła Strumień
Orzeł Zabłocie
4:2
Olza Pogwizdów
LKS Zryw Bąków
1:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Ochaby 96
0:3*
Beskid Brenna
Strażak Dębowiec
0:5
Beskid II Skoczów
Strażak Pielgrzymowice
0:3
LKS Kończyce Małe
Morcinek Kaczyce
3:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:1
Strażak Dębowiec
Wisła Strumień
- : -
LKS Zryw Bąków
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna
- : -
Morcinek Kaczyce
LKS Kończyce Małe
- : -
Orzeł Zabłocie
Olza Pogwizdów
- : -
LKS Goleszów
Beskid II Skoczów
- : -
LKS Ochaby 96
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
- : -
Orzeł Zabłocie
LKS Zryw Bąków
- : -
Olza Pogwizdów
Strażak Dębowiec
- : -
Wisła Strumień
Morcinek Kaczyce
- : -
Beskid II Skoczów
LKS Ochaby 96
- : -
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Strażak Pielgrzymowice
- : -
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
- : -
LKS Kończyce Małe
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
- : -
Morcinek Kaczyce
Wisła Strumień
- : -
LKS Ochaby 96
Beskid Brenna
- : -
Błyskawica Kończyce Wielkie
Orzeł Zabłocie
- : -
LKS Zryw Bąków
LKS Kończyce Małe
- : -
LKS Goleszów
Olza Pogwizdów
- : -
Strażak Dębowiec
Beskid II Skoczów
- : -
Strażak Pielgrzymowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości