zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
0:1
Orzeł Zabłocie
Błyskawica Drogomyśl
2:1
Olza Pogwizdów
Morcinek Kaczyce
4:4
LKS Kończyce Małe
Tempo Puńców
1:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Beskid Brenna
2:4
Wisła Strumień
Beskid II Skoczów
1:1
LKS Ochaby 96
LKS Goleszów
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
2:0
Beskid II Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:2
Beskid Brenna
Wisła Strumień
1:1
Morcinek Kaczyce
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:0
Tempo Puńców
LKS Ochaby 96
3:2
LKS Goleszów
LKS Kończyce Małe
4:4
LKS Zryw Bąków
Olza Pogwizdów
3:0
Orzeł Zabłocie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Goleszów
2:5
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Zabłocie
0:0
LKS Kończyce Małe
LKS Zryw Bąków
4:4
Wisła Strumień
Morcinek Kaczyce
0:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Tempo Puńców
0:0
LKS Ochaby 96
Beskid Brenna
4:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid II Skoczów
1:0
Olza Pogwizdów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
1:1
Tempo Puńców
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
LKS Zryw Bąków
Wisła Strumień
3:0
Orzeł Zabłocie
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:1
Morcinek Kaczyce
LKS Ochaby 96
3:1
Beskid Brenna
Olza Pogwizdów
0:2
LKS Kończyce Małe
Beskid II Skoczów
1:3
LKS Goleszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
5:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Tempo Puńców
3:2
Beskid II Skoczów
LKS Goleszów
2:0
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
1:1
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Zabłocie
0:5
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
LKS Kończyce Małe
2:4
Wisła Strumień
Morcinek Kaczyce
1:6
LKS Ochaby 96
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
1:1
Morcinek Kaczyce
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
7:1
LKS Kończyce Małe
LKS Goleszów
0:4
Tempo Puńców
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:3
Orzeł Zabłocie
LKS Ochaby 96
3:0
LKS Zryw Bąków
Olza Pogwizdów
0:2
Wisła Strumień
Beskid II Skoczów
3:3
Beskid Brenna
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
0:5
Błyskawica Drogomyśl
Morcinek Kaczyce
3:0
Beskid II Skoczów
Tempo Puńców
4:1
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
3:1
LKS Goleszów
Orzeł Zabłocie
0:3
LKS Ochaby 96
LKS Kończyce Małe
3:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
Wisła Strumień
2:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
4:2
Orzeł Zabłocie
LKS Goleszów
2:2
Morcinek Kaczyce
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:5
Wisła Strumień
LKS Ochaby 96
3:3
LKS Kończyce Małe
Olza Pogwizdów
0:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Tempo Puńców
2:2
Beskid Brenna
Beskid II Skoczów
0:0
LKS Zryw Bąków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
0:2
Beskid II Skoczów
LKS Zryw Bąków
0:4
LKS Goleszów
Morcinek Kaczyce
1:0
Tempo Puńców
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid Brenna
0:1
Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe
2:3
Błyskawica Drogomyśl
Wisła Strumień
0:1
LKS Ochaby 96
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ochaby 96
0:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Błyskawica Drogomyśl
1:0
Wisła Strumień
Tempo Puńców
4:1
LKS Zryw Bąków
LKS Goleszów
0:0
Orzeł Zabłocie
Beskid Brenna
2:0
Morcinek Kaczyce
Olza Pogwizdów
1:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid II Skoczów
3:1
LKS Kończyce Małe
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
3:1
Beskid Brenna
Morcinek Kaczyce
2:1
Olza Pogwizdów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
4:2
Błyskawica Drogomyśl
Wisła Strumień
6:1
Beskid II Skoczów
Orzeł Zabłocie
0:3
Tempo Puńców
LKS Kończyce Małe
3:1
LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie
0:0
LKS Ochaby 96
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
1:0
Błyskawica Kończyce Wielkie
Morcinek Kaczyce
1:1
LKS Zryw Bąków
Tempo Puńców
1:2
LKS Kończyce Małe
LKS Goleszów
3:1
Wisła Strumień
Beskid Brenna
5:1
Orzeł Zabłocie
Olza Pogwizdów
0:0
LKS Ochaby 96
Beskid II Skoczów
1:1
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
0:0
Morcinek Kaczyce
LKS Zryw Bąków
0:1
Olza Pogwizdów
LKS Ochaby 96
0:3
Błyskawica Drogomyśl
LKS Kończyce Małe
2:4
Beskid Brenna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:0
LKS Goleszów
Wisła Strumień
0:1
Tempo Puńców
Błyskawica Kończyce Wielkie
2:10
Beskid II Skoczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
0:0
Tempo Puńców
Wisła Strumień
2:1
Beskid Brenna
Orzeł Zabłocie
0:1
LKS Zryw Bąków
LKS Ochaby 96
2:4
Beskid II Skoczów
LKS Kończyce Małe
2:1
Morcinek Kaczyce
Olza Pogwizdów
1:4
Błyskawica Drogomyśl
Błyskawica Kończyce Wielkie
4:2
LKS Goleszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
0:5
LKS Kończyce Małe
Morcinek Kaczyce
1:0
Wisła Strumień
Tempo Puńców
4:2
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Goleszów
1:6
LKS Ochaby 96
Beskid Brenna
2:3
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Orzeł Zabłocie
1:4
Olza Pogwizdów
Beskid II Skoczów
0:3
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
8:1
LKS Goleszów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:1
Morcinek Kaczyce
Wisła Strumień
2:0
LKS Zryw Bąków
LKS Ochaby 96
1:4
Tempo Puńców
LKS Kończyce Małe
5:1
Orzeł Zabłocie
Olza Pogwizdów
2:1
Beskid II Skoczów
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:3
Beskid Brenna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
1:11
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Morcinek Kaczyce
0:0
Błyskawica Kończyce Wielkie
Tempo Puńców
1:2
Błyskawica Drogomyśl
LKS Goleszów
0:3
Beskid II Skoczów
Beskid Brenna
2:4
LKS Ochaby 96
Orzeł Zabłocie
2:5
Wisła Strumień
LKS Kończyce Małe
0:1
Olza Pogwizdów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ochaby 96
1:2
Morcinek Kaczyce
Błyskawica Drogomyśl
6:2
Beskid Brenna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:1
Orzeł Zabłocie
Wisła Strumień
1:1
LKS Kończyce Małe
Olza Pogwizdów
2:0
LKS Goleszów
Beskid II Skoczów
0:0
Tempo Puńców
Błyskawica Kończyce Wielkie
4:3
LKS Zryw Bąków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Zryw Bąków
2:4
LKS Ochaby 96
Morcinek Kaczyce
1:4
Błyskawica Drogomyśl
Tempo Puńców
0:1
LKS Goleszów
Wisła Strumień
2:0
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
4:1
Beskid II Skoczów
Orzeł Zabłocie
0:5
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Kończyce Małe
3:0*
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
2:4
Wisła Strumień
LKS Ochaby 96
9:2
Orzeł Zabłocie
Błyskawica Drogomyśl
3:1
LKS Zryw Bąków
Olza Pogwizdów
0:3
Tempo Puńców
Beskid II Skoczów
2:2
Morcinek Kaczyce
LKS Goleszów
1:1
Beskid Brenna
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:3
LKS Kończyce Małe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
1:4
LKS Goleszów
LKS Zryw Bąków
3:2
Beskid II Skoczów
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
Olza Pogwizdów
Wisła Strumień
3:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Beskid Brenna
3:4
Tempo Puńców
Orzeł Zabłocie
0:7
Błyskawica Drogomyśl
LKS Kończyce Małe
1:1
LKS Ochaby 96
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ochaby 96
1:1
Wisła Strumień
Błyskawica Drogomyśl
3:1
LKS Kończyce Małe
Olza Pogwizdów
2:0
Beskid Brenna
Tempo Puńców
6:1
Morcinek Kaczyce
Beskid II Skoczów
4:1
Orzeł Zabłocie
LKS Goleszów
3:2
LKS Zryw Bąków
Błyskawica Kończyce Wielkie
2:4
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Morcinek Kaczyce
3:1
Beskid Brenna
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
3:0
LKS Ochaby 96
Wisła Strumień
1:0
Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Zabłocie
1:1
LKS Goleszów
LKS Zryw Bąków
1:5
Tempo Puńców
LKS Kończyce Małe
3:0
Beskid II Skoczów
Błyskawica Kończyce Wielkie
4:0
Olza Pogwizdów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Drogomyśl
6:0
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
Tempo Puńców
15:2
Orzeł Zabłocie
Beskid II Skoczów
0:2
Wisła Strumień
Beskid Brenna
4:1
LKS Zryw Bąków
LKS Goleszów
1:1
LKS Kończyce Małe
LKS Ochaby 96
6:1
Błyskawica Kończyce Wielkie
Olza Pogwizdów
2:1
Morcinek Kaczyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Zabłocie
2:6
Beskid Brenna
LKS Zryw Bąków
2:2
Morcinek Kaczyce
LKS Ochaby 96
5:0
Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe
1:2
Tempo Puńców
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
5:2
Beskid II Skoczów
Wisła Strumień
2:1
LKS Goleszów
Błyskawica Kończyce Wielkie
1:9
Błyskawica Drogomyśl
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Brenna
3:2
LKS Kończyce Małe
Błyskawica Drogomyśl
3:1
LKS Ochaby 96
Olza Pogwizdów
4:1
LKS Zryw Bąków
Morcinek Kaczyce
5:3
Orzeł Zabłocie
Tempo Puńców
1:0
Wisła Strumień
Beskid II Skoczów
4:0
Błyskawica Kończyce Wielkie
LKS Goleszów
4:2
T.S. 1909 PIAST CIESZYN
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości