zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
1:3
KKS Spójnia Zebrzydowice
KS Wisła
7:1
Olza Pogwizdów
KP Trójwieś Istebna
2:8
Wyzwolenie Simoradz
Strażak Pielgrzymowice
2:2
LKS Goleszów
Wisła Strumień
0:9
LKS Kończyce Małe
Beskid Brenna
2:4
Cukrownik Chybie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
7:1
Wisła Strumień
LKS Kończyce Małe
1:2
Strażak Pielgrzymowice
KKS Spójnia Zebrzydowice
0:1
Beskid Brenna
Olza Pogwizdów
2:1
Kuźnia Ustroń
KP Trójwieś Istebna
0:4
KS Wisła
Wyzwolenie Simoradz
1:1
LKS Goleszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
0:4
KP Trójwieś Istebna
Strażak Pielgrzymowice
2:7
Cukrownik Chybie
KS Wisła
4:0
Wyzwolenie Simoradz
Wisła Strumień
1:2
KKS Spójnia Zebrzydowice
Beskid Brenna
6:0
Olza Pogwizdów
LKS Goleszów
5:0
LKS Kończyce Małe
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
6:1
LKS Kończyce Małe
Kuźnia Ustroń
1:3
KS Wisła
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:4
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
3:0
Wisła Strumień
Beskid Brenna
1:0
KP Trójwieś Istebna
Cukrownik Chybie
3:1
LKS Goleszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
0:2
Wyzwolenie Simoradz
Strażak Pielgrzymowice
4:1
Olza Pogwizdów
LKS Kończyce Małe
0:11
Cukrownik Chybie
Wisła Strumień
1:3
KP Trójwieś Istebna
Beskid Brenna
4:1
KS Wisła
LKS Goleszów
6:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
3:2
Cukrownik Chybie
Kuźnia Ustroń
1:3
Beskid Brenna
KS Wisła
4:1
Wisła Strumień
KKS Spójnia Zebrzydowice
10:0
LKS Kończyce Małe
Olza Pogwizdów
1:1
LKS Goleszów
KP Trójwieś Istebna
2:5
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
9:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
Strażak Pielgrzymowice
0:1
KS Wisła
LKS Kończyce Małe
1:10
Olza Pogwizdów
Wisła Strumień
3:5
Kuźnia Ustroń
Beskid Brenna
0:0
Wyzwolenie Simoradz
LKS Goleszów
6:0
KP Trójwieś Istebna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
1:2
KKS Spójnia Zebrzydowice
Kuźnia Ustroń
3:1
Strażak Pielgrzymowice
Olza Pogwizdów
1:2
Cukrownik Chybie
Beskid Brenna
4:0
Wisła Strumień
KP Trójwieś Istebna
4:1
LKS Kończyce Małe
KS Wisła
1:2
LKS Goleszów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
4:0
KP Trójwieś Istebna
Strażak Pielgrzymowice
0:4
Beskid Brenna
LKS Kończyce Małe
1:1
KS Wisła
Wisła Strumień
0:3
Wyzwolenie Simoradz
KKS Spójnia Zebrzydowice
0:3
Olza Pogwizdów
LKS Goleszów
5:0
Kuźnia Ustroń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
2:3
Olza Pogwizdów
Kuźnia Ustroń
9:0
LKS Kończyce Małe
KS Wisła
2:0
Cukrownik Chybie
Wisła Strumień
1:1
Strażak Pielgrzymowice
Beskid Brenna
1:1
LKS Goleszów
KP Trójwieś Istebna
0:2
KKS Spójnia Zebrzydowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
7:0
Kuźnia Ustroń
Strażak Pielgrzymowice
6:1
Wyzwolenie Simoradz
LKS Kończyce Małe
0:8
Beskid Brenna
KKS Spójnia Zebrzydowice
2:1
KS Wisła
Olza Pogwizdów
2:1
KP Trójwieś Istebna
LKS Goleszów
5:0
Wisła Strumień
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kończyce Małe
3:3
Wisła Strumień
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:0
Kuźnia Ustroń
Olza Pogwizdów
1:0
KS Wisła
LKS Goleszów
4:0
Strażak Pielgrzymowice
Wyzwolenie Simoradz
3:3
KP Trójwieś Istebna
Cukrownik Chybie
2:0
Beskid Brenna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
1:2
Olza Pogwizdów
Wisła Strumień
0:8
Cukrownik Chybie
Strażak Pielgrzymowice
6:0
LKS Kończyce Małe
KS Wisła
2:0
KP Trójwieś Istebna
Beskid Brenna
6:0
KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Goleszów
4:0
Wyzwolenie Simoradz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kuźnia Ustroń
1:0
KS Wisła
Strażak Pielgrzymowice
8:1
KKS Spójnia Zebrzydowice
LKS Kończyce Małe
3:4
Wyzwolenie Simoradz
Wisła Strumień
0:2
Olza Pogwizdów
Beskid Brenna
1:2
KP Trójwieś Istebna
LKS Goleszów
2:2
Cukrownik Chybie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
0:3
KS Wisła
Strażak Pielgrzymowice
0:10
Cukrownik Chybie
LKS Kończyce Małe
0:7
LKS Goleszów
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:0
Wisła Strumień
Olza Pogwizdów
2:2
Beskid Brenna
KP Trójwieś Istebna
2:3
Kuźnia Ustroń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
0:1
Kuźnia Ustroń
Cukrownik Chybie
11:0
LKS Kończyce Małe
KS Wisła
2:3
Beskid Brenna
Wisła Strumień
1:1
KP Trójwieś Istebna
KKS Spójnia Zebrzydowice
1:3
LKS Goleszów
Olza Pogwizdów
3:0
Strażak Pielgrzymowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Cukrownik Chybie
1:0
Wyzwolenie Simoradz
Strażak Pielgrzymowice
2:5
KP Trójwieś Istebna
LKS Kończyce Małe
1:3
KKS Spójnia Zebrzydowice
Wisła Strumień
0:2
KS Wisła
Beskid Brenna
4:1
Kuźnia Ustroń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Simoradz
2:2
Beskid Brenna
Kuźnia Ustroń
1:1
Wisła Strumień
KS Wisła
6:0
Strażak Pielgrzymowice
KKS Spójnia Zebrzydowice
0:4
Cukrownik Chybie
Olza Pogwizdów
2:0
LKS Kończyce Małe
KP Trójwieś Istebna
1:2
LKS Goleszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości