zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gimnazjum Istebna
1:1
Rekord II Bielsko-Biała
Granica Ruptawa
3:6
Wisła Skoczów
MKS Żory
0:11
Wilki Wilcza
Gwarek Ornontowice
1:6
Polonia Tychy
KKP Mikołów
0:1
UKS Gamów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
2:0
Gwarek Ornontowice
Polonia Tychy
14:1
Granica Ruptawa
Rekord II Bielsko-Biała
0:1
Wilki Wilcza
Wisła Skoczów
10:0
MKS Żory
UKS Gimnazjum Istebna
17:0
KKP Mikołów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwarek Ornontowice
0:6
UKS Gimnazjum Istebna
Granica Ruptawa
4:0
UKS Gamów
MKS Żory
0:9
Polonia Tychy
KKP Mikołów
1:11
Rekord II Bielsko-Biała
Wilki Wilcza
3:0
Wisła Skoczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
3:1
Wilki Wilcza
UKS Gamów
8:0
MKS Żory
UKS Gimnazjum Istebna
22:0
Granica Ruptawa
Rekord II Bielsko-Biała
0:3
Wisła Skoczów
KKP Mikołów
2:6
Gwarek Ornontowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Skoczów
2:4
Polonia Tychy
Gwarek Ornontowice
1:3
Rekord II Bielsko-Biała
Granica Ruptawa
4:0
KKP Mikołów
MKS Żory
0:9
UKS Gimnazjum Istebna
Wilki Wilcza
3:0
UKS Gamów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gamów
2:2
Wisła Skoczów
UKS Gimnazjum Istebna
3:2
Wilki Wilcza
Rekord II Bielsko-Biała
1:3
Polonia Tychy
Gwarek Ornontowice
2:1
Granica Ruptawa
KKP Mikołów
2:3
MKS Żory
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
3:0
UKS Gamów
Wisła Skoczów
0:1
UKS Gimnazjum Istebna
Granica Ruptawa
3:5
Rekord II Bielsko-Biała
MKS Żory
1:2
Gwarek Ornontowice
Wilki Wilcza
10:1
KKP Mikołów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Gimnazjum Istebna
0:2
Polonia Tychy
Rekord II Bielsko-Biała
1:2
UKS Gamów
Gwarek Ornontowice
0:5
Wilki Wilcza
Granica Ruptawa
0:1
MKS Żory
KKP Mikołów
0:14
Wisła Skoczów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Tychy
19:0
KKP Mikołów
Wisła Skoczów
6:0
Gwarek Ornontowice
UKS Gamów
1:2
UKS Gimnazjum Istebna
MKS Żory
0:7
Rekord II Bielsko-Biała
Wilki Wilcza
5:0
Granica Ruptawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości